خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یادداشت ژوله درباره کلاه گیس مظلومی!!

شاید یه کم دیر شده باشه ولی ترجیح دادم کمی آب ها از آسیاب بیفته بعد حرفمو بزنم.
      دوستان ببخشید، خیلی معذرت می خوام ولی واقعا من هنوز موفق نشدم ابعاد این غائله علی ضیا رو درک کنم.
      بذارید یه بار دیگه با هم مرور کنیم.

علی ضیا مجری تلویزیون که از قضا انسان هم هست، گلاب به روتون مثل همه انسان ها دستشویی هم میره، مثل همه انسانها تولید مثل هم می کنه و مثل همه انسانها ورزشی رو دنبال و از تیمی طرفداری می کنه، برای تماشای دربی یا داربی یا هر کوفتی میره به یه کافه یا کافی شاپ یا هر خراب شده ای.

وقتی پرسپولیس تیم محبوب ایشون بعد از کلی فراز و نشیب تو دقایق اضافه گل میزنه سر از پا نمی شناسه و چند خطی با شعری که جمعیت میخونن همراهی می کنه...
      خب؟؟؟
      الان چی ماجرا به کجای دوستان برخورده؟
      کافه رفتن یه مجری بده، پرسپولیسی بودن علی ضیا مشکل داره یا کلاه گیس آقای مظلومی هم رفته جزء مقدسات و نمیشه باهاش شوخی کرد؟؟

تو فضای فوتبال ما که خواهر و مادر فوتبالیست و داور و مربی و مدیر و گزارشگرش هر روز پرچم تماشاگراست، شوخی با کم مویی یا بی مویی یه مربی اینقدر تند و زننده و غیر قابل بخشش بوده که کار به ممنوع الکاری و شکایت و تهدید و فحاشی و این بساطی که هست بکشه؟
      مگه غیر از اینه که سال هاست شعر علی دمبه رو روی سکوها می خونن و با تقلید مشکل مادرزادی علی دایی در گفتار، مجالس عروسی رو گرم میکنن؟

درست از دقیقه نود و پنج این بازی همه اسطوره اخلاق شدیم؟
      بی خیال تو رو خدا.
      تو مملکتی که هر روز با ناموس گیلانی ها و فهم و شعور آذری ها و هوش خانم ها و درازی عمر مسئولان مملکت و امثالهم، رکیک ترین و مغرضانه ترین و زشت ترین شوخی ها میشه و شنیع ترین جوک ها ساخته میشه، واقعا زور داره که یه جوون محجوب به خاطر دو خط همخونی از سر هیجان با یه شعار معمولی و حتی لوس که از قضا حاوی هیچ توهینی هم نیست، اینطور از کار بیکار شه و آماج حملات و فحاشی های همونایی قرار بگیره که همون جوک ها رو می سازن و هرهر به همون جوک ها میخندن.
      خیلی زور داره.
      نکته: کلا تو زندگیم یه بار علی ضیا رو دیدم.
      از ده سال پیش هم که تو مطبوعات ورزشی می نوشتم خدمت آقای مظلومی ارادت دارم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قضیه چیه؟ علی ضیا به خاطر شعار و...ممنوع الکار شده؟! چه شعاری بوده حالا؟
      Öyle bir mevsimki
      İnsanlar havadan daha soğuk

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      قضیه چیه؟ علی ضیا به خاطر شعار و...ممنوع الکار شده؟! چه شعاری بوده حالا؟
      دانلود فیلم توهین علی ضیا به پرویز مظلومی و استقلال | سایت تفریحی دز فان,عکس,دانلود آهنگ

فک کنم گفته کچل

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عجب روزگاری شده ...

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بابا به خاطر شعاراش ممنوع نشده که، به خاطر حضور در جشن متختلط ممنوع شده، اونو بهش گیر دادن، شما کجای کارین دوستان؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مظلومی هم جنبه نداره اصلا
      خیلی مغرورانه مصاحبه می کنه در این مورد

ویرایش توسط gign : 16 آبان 1394 در ساعت 23:53

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      مظلومی هم جنبه نداره اصلا
      خیلی مغرورانه مصاحبه می کنه در این مورد
      کاری به مصاحبه هاش ندارم ولی انصافاً مظلومی بنده خدا که گفت علی ضیاء رو بخشیده ، به هرحال ختم بخیر شد

علی ضیا به دیدار سرمربی تیم استقلال رفت تا شخصا از وی عذرخواهی کند.

به گزارش ریسک نیوز،مجری معروف تلویزیون که به دلیل انتشار ویدئویی جنجالی که در آن به پرویز مظلومی توهین کرده بود به صورت رسمی از سوی سازمان صدا و سیما ممنوع‌التصویر شد.

وی بعد از این اتفاقات جنجالی، به اردوی استقلال رفت تا شخصا از سرمربی آبی‌پوشان دلجویی کند. جالب اینکه مظلومی مدعی بود از ممنوع‌التصویری ضیا بی‌اطلاع است.

پرویز مظلومی پس از حضور علی ضیا در اردوی استقلال اظهار داشت: من با کسی قهر نبوده و نیستم. شکایتی هم از کسی نکرده بودم. فقط به خاطر این که هواداران استقلال بابت این اتفاق ناراحت شده بودند، می‌خواستم موضوع را پیگیری کنم.

وی ادامه داد:
      فکر می‌کنم ضیا چون جوان است احساساتی شد. به هر حال انسان است و چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. من از او گذشتم و دیگر کاری ندارم.

مظلومی درباره اینکه ضیا از سوی تلویزیون ممنوع‌التصویر شده، گفت: من از این قضیه خبر ندارم و اقدام صدا و سیما، تصمیم مدیرانش بوده است.

ویرایش توسط saj8jad : 17 آبان 1394 در ساعت 00:19 دلیل: + عکس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من کلا از ضیا خوشم نمیاد خیلی دوست داره تو چشم باشه

مثل اون برنامه که به خاطر یه سرطانیه موهاشو زد

خیلی خودشو نشون میده

بهتر ممنوع التصویر شد
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiccUp نمایش پست ها
      بی خیال تو رو خدا.
      تو مملکتی که هر روز با ناموس گیلانی ها و فهم و شعور آذری ها و هوش خانم ها و درازی عمر مسئولان مملکت و امثالهم، رکیک ترین و مغرضانه ترین و زشت ترین شوخی ها میشه و شنیع ترین جوک ها ساخته میشه، واقعا زور داره که یه جوون محجوب به خاطر دو خط همخونی از سر هیجان با یه شعار معمولی و حتی لوس که از قضا حاوی هیچ توهینی هم نیست، اینطور از کار بیکار شه و آماج حملات و فحاشی های همونایی قرار بگیره که همون جوک ها رو می سازن و هرهر به همون جوک ها میخندن.
      خیلی زور داره.

از این تکش خیلی خوشم اومد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      کاری به مصاحبه هاش ندارم ولی انصافاً مظلومی بنده خدا که گفت علی ضیاء رو بخشیده ، به هرحال ختم بخیر شد

علی ضیا به دیدار سرمربی تیم استقلال رفت تا شخصا از وی عذرخواهی کند.

به گزارش ریسک نیوز،مجری معروف تلویزیون که به دلیل انتشار ویدئویی جنجالی که در آن به پرویز مظلومی توهین کرده بود به صورت رسمی از سوی سازمان صدا و سیما ممنوع‌التصویر شد.

وی بعد از این اتفاقات جنجالی، به اردوی استقلال رفت تا شخصا از سرمربی آبی‌پوشان دلجویی کند. جالب اینکه مظلومی مدعی بود از ممنوع‌التصویری ضیا بی‌اطلاع است.

پرویز مظلومی پس از حضور علی ضیا در اردوی استقلال اظهار داشت: من با کسی قهر نبوده و نیستم. شکایتی هم از کسی نکرده بودم. فقط به خاطر این که هواداران استقلال بابت این اتفاق ناراحت شده بودند، می‌خواستم موضوع را پیگیری کنم.

وی ادامه داد:
      فکر می‌کنم ضیا چون جوان است احساساتی شد. به هر حال انسان است و چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. من از او گذشتم و دیگر کاری ندارم.

مظلومی درباره اینکه ضیا از سوی تلویزیون ممنوع‌التصویر شده، گفت: من از این قضیه خبر ندارم و اقدام صدا و سیما، تصمیم مدیرانش بوده است.

درسته بخشیده ولی مصاحبه اش لحنش خوب نبود
      ختم بخیر که نشده به هرحال تا مدت ها برای ضیا پس لرزه خواهد داشت
      فحش خورده و خواهد خورد
      اسمش بد میشه (برای مثال مراسم امضای کتاب مونا برزویی که قرار بوده توی کافه ضیا برگزار بشه لغو شده)
      فعلا ممنوع التصویره
      و ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این آقا چیو با چی مقایسه کرده؟

وقتی شما چهره میشی و مردم میشناست دیگه یه آدم عادی نیستی که هر کاری انجام بدی بهت بگن خب اینم انسانه!!!

شما قبول میکنی رییس جمهور کشور بیاد به خاطر اینکه انسانه یه همچین حرکت هایی بکنه؟ قطعا نه چون شان و شخصیتی که مقامش داده نمیشه.

یا عادل فردوسی پور بیاد این حرکتو بکنه؟ یا مثلا فلان پزشک معروف؟ یا فلان استاد دانشگاه یا اصلا یه گوینده خبر یا بازیگر مانند این آقا؟؟

شما که میگی این همه فحش ساخته میشه بله اما اینارو کیا ساختن؟ چهره های معروف؟

شاید اول باید خودت یاد بگیری که هر کس جایگاهی داره و در هر جایگاهی انجام یک سری اعمال میشه هنجار شکنی. اون وقت چه طوری میشه گفت این بابا هم انسانه در حالی که شخصیت جایگاهی که داره را نداره.

اگر جلوی این افرادو از همین جا نگیرن فردا همین هنجار شکنی ها تبدیل به هنجار میشه و فرهنگ ما روز به روز در مسیر پسرفت....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از ژوله همچین چرت و پرت هایی بعید بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ضیا از دوران خوبش فاصله گرفته....کلا به کارای جلف داره رو میاره...برنامه هاشم جذاب نیس....ولی برخورد مردم باهاش خوب نبود...متن ژوله یه جوریه مث اینه که بگی چون چند سال پیش اختلاس شد منم الان میرم جیب مردمو میزنم این که در مقابل اون چیزی نیست...ژوله میگه چون مردم به ناموس فحش میدن و کارای دیگه میکنن حالا اینم میتونه هرکاری بکنه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن