خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هیشکدوم....حرف اخر بهتر از ایناس...همینطور رهپویان....

ولی پیشنهادم اینه اگه میخوای دی وی دی بگیری همه ی دی وی دی ها رو از یک موسسه خاص نگیری...هر موسسه ای توی یه زمینه ای قوی کار کرده....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون دسته از دوستانی که میگن تکنیکای مسعودی تو گاجم هس...میخوام بگم یه نمونه بیارید که هس تامنم هزار نمونه بیارم...حتی تو ریاضی مهروماه....روک بگم من هم ریاضی ونوس هم ریاضی پرواز هم فیزیکاشونو دیدم...مقایسه مسعودی با دبیرای دیگه مقایسه برق شیراز با بارسلوناس ...پس دوستانی که ایراد میگیرن مدرک بیارن...من باخودشون در ارتباطم بارها دیدم از انتشارات خیلی سبز و.....شکایت کردن همون سروش موینیی ...پس حرف بیخود نزنید...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اون دسته از دوستانی که میگن تکنیکای مسعودی تو گاجم هس...میخوام بگم یه نمونه بیارید که هس تامنم هزار نمونه بیارم...حتی تو ریاضی مهروماه....روک بگم من هم ریاضی ونوس هم ریاضی پرواز هم فیزیکاشونو دیدم...مقایسه مسعودی با دبیرای دیگه مقایسه برق شیراز با بارسلوناس ...پس دوستانی که ایراد میگیرن مدرک بیارن...من باخودشون در ارتباطم بارها دیدم از انتشارات خیلی سبز و.....شکایت کردن همون سروش موینیی ...پس حرف بیخود نزنید...
      سلام .
      من گاج رو نمیدونم ولی تمام نکات به ظاهر تستی که ایشون توی سی دی های درپیتیش میگه درون کتاب موشک مهر و ماه موجوده . قیمت کتاب 20 تومن ولی مجموعا قیمت سی دی هی مسعودی حدود 1.5میلیون در میاد .
      بعد شما داری شخصی مثل سروش موئینی که مولف پرفروش ترین کتاب ریاضی تجربی هست رو با مسعودی مقایسه میکنی !!! سروش موئینی سالهاست طراح ازمون های سنجش و گزینه 2 و قلمچی هست اما این اقای مسودی تا الان یه کتاب تالیف کرده و یا ازمونی رو طراحی کرده؟؟؟
      من قصد توهین به کسی رو ندارم اما چون شاگرد اقای موئینی بودم و هستم به این حرفتون واکنش نشون دادم . وگرنه هرکی مختار کار خودش هست . یکی با کنکور اسان است (که از اسمش دیگه معلومه چه دکان بازاریه ) و یکی دیگه با افبا و... راحت تره .
      یاعلی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توهمین سایت نظر سنجی بهترین مدرس ریاضی وفیزیک رو ببین تامتوجه بشی...بعدشم اقای مسعودی 10سال قبل کتاب های خلاقیت در فیزیک رو چاپ کرد اما ادامه نداد چون با تدریس راخت تر بود...تو همایش کنکور 94 17تست عیننا با همون اعداد که تو جزوه بود اومد تو کنکور...dvdهاش هسش خواستی بگو بفرسم...اون تستا اصلانم ارشیو کنکورای قبل نبودن ....دراخر عزیزم یه ویدیو از تدریس مسعودی رو تو تی وی بذار یه ویدیو هم از تدریس سروش مویینی ببین چی به چیه...تو فقط سروش مویینی رو دیدی من از هومن باستی تا یحیوی ونوس محمد مهربان که مولف کتاب تخته سیاهه و...دیدم ....دراخر خود موسسات ومشاوراشون تو نمایشگاه کتاب به صراحت گفتن امیر مسعودی یه نخبه س..چند وقت پیش هم تو همایش مالزی رتبه یک حل تستای فیزیک وریاضی باروش های ایتکاری رو گرفت باتندیس....یه سر به سیات یا اینستاش بزن متوجه بشی...من حاضرم تو کنکور 95 کارنامه ودرصد های فیزیک وریاضی رو بذارم تا فرق استاد وبا مقلد رو بفهمید..چون همه میدونن اکثر کتابا منتظرن ایشون یه چی بگه بیارن تو کتاباشون...اون کتاب موشک مهروماه چندسال قبل کجا بود؟کل ریاضی افبا فک کنم 600باشه اما فقط جمع بندی امیر مسعودی واسه درس ریاضی 685 قیمت داره که بالای 4000تست حرفه ایی حل شده...عین اون تست هایی که کتاب پرفروش سروش توش ببود وروش های طاقت فرسا بود واسه ما انقد زیبا حل کرد که اون فهمیدم کتاب تستا الکی سختش میکنن...

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زیست کنکور آسان است رو دیدم فقط واسه یه فصلش
      چرررررررت بود
      بنظرم سی دی برا همه درس ها خوب نیست و اتلاف وقته حالا هر موسسه ای میخوا باشه...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک و زیست و عربی و ریاضی پرواز کنکوری ها عالیه
      شیمی ونوس خیلی خوبه !
      ادبیات کنکور اسان است استاد احمدی عالیه
      زبان انگلیسی استاد دانش زاده محشره ... استاد امیر دانش زاده

کلا منظورم اینه که یک موسسه همه درساش خوب نیست :d
      دونه دونه بخری بهتره
      ویرایش توسط amirbay : 24 آبان 1394 در ساعت 17:01

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست...کرامت
      ریاضی و فیزیک...مسعودی
      ادبیات و عربی و دیتی ...احمدی
      شیمی ...بازرگان
      زبان...شهاب اناری
      اینا بهترینان

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فيزيك فقط و فقط رحماني

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینین همشون یه چیزن همشونم ������.
      من از ونوس تابستونی که یازدهم تموم کردم تیرماه خریدم تا اردیبهشت طول کشید کتابارو بدن هی میگفتن آماده نی آماده نی تهشم با هزار دردسر نصفه نیمه دادن. الان من بخاطر این بی همه چیزا گند زده شد به کنکورم و دارم علوم کامپیوتر میخونم. هرکیم بخواد این کتابارو نمیخوام میفروشم. ولی لعنت بهشون ازشون خرید نکنین������

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن