خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

موندن و پشتیبان شدن یا رفتن به شهر های بزرگ ؟!

سلام به همه بنده فارق التحصیلم ریاضی فیزیک . پارسال رتبه 15 هزار اوردم در منطقه 2 که با انتخاب رشت هبد چیزی که میخاستم نشد . میدونم الان وقتش نیس اصلا و الان فقط برا درس خوندن باید تایم بزارم ولی میخام یه کلیشه ای سوال کنم که اروم بگیرم تراز قلم چیمو تاز ه به 5300 رسوندم دوس دارم یه رشته هایی در تهران یا دانشگاه مازندران برم حالا نکته اینجاس اگه تو استان خودم دانشگاه های اصلیشو برم ینی بابل و بابلسر میتونم قلم چی پشتیبان شم ولی از اون ور دلم میخاد شهر های بزرگی مثل اصفهان و حتی تهران بیارم کلا تو هپروت سیر میکنم کدومش بهتره به نظرتون ؟ (تو استان خودم بمونم و پشتیبان شم و یا ایشالا بتونم دانشگاه اصفهان یه رشته بیارم و برم ؟) و یه سوال اساسی اصلا امیدی هس برام به قبولی حتی تو خوارمی رشته صنایع عمران مکانیک ؟ معدلم 16 هس ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من متوجه نشدم الان شما میخوایید به رشته ای که دوست دارید برسید یا اینکه پشتیبان قلم چی بشید ؟
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش من خودم اهل اصفهان هستم و میگم بیا پیش ما

معلومه ک اگه خوب بخونی و تلاش کنی میتونی اصفهان بیاری

از الان کلی دیگه فرصت داری ها
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhaki نمایش پست ها
      سلام به همه بنده فارق التحصیلم ریاضی فیزیک . پارسال رتبه 15 هزار اوردم در منطقه 2 که با انتخاب رشت هبد چیزی که میخاستم نشد . میدونم الان وقتش نیس اصلا و الان فقط برا درس خوندن باید تایم بزارم ولی میخام یه کلیشه ای سوال کنم که اروم بگیرم تراز قلم چیمو تاز ه به 5300 رسوندم دوس دارم یه رشته هایی در تهران یا دانشگاه مازندران برم حالا نکته اینجاس اگه تو استان خودم دانشگاه های اصلیشو برم ینی بابل و بابلسر میتونم قلم چی پشتیبان شم ولی از اون ور دلم میخاد شهر های بزرگی مثل اصفهان و حتی تهران بیارم کلا تو هپروت سیر میکنم کدومش بهتره به نظرتون ؟ (تو استان خودم بمونم و پشتیبان شم و یا ایشالا بتونم دانشگاه اصفهان یه رشته بیارم و برم ؟) و یه سوال اساسی اصلا امیدی هس برام به قبولی حتی تو خوارمی رشته صنایع عمران مکانیک ؟ معدلم 16 هس ...
      با عرض سلام و وقت بخیر

همون طور که خودتون فرمودین الان زمان تلاش ، درسخوندن و پیشرفت کردنه .... ان شا الله بعد کنکورتون می تونین درباره این موارد فکر کنین .... ولی به طور کلی قبول شدن در رشته دلخواه در

دانشگاه دولتی باید برای شما در اولویت باشه .... بله ، هنوز زمان زیادی برای پیشرفت هست .... امیدوار باشین تا بتونین با تلاش بیشتر به اهدافتون برسین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله من واقعا از رشت هها زیاد سر در نمیارم چون واقعا کسیم نیس دقیق بهم بگه ولی با توجه به مطالعاتم که درباره رشت هها داشتم به صنایع و عمران علاقه دارم منتها الان منطورم اینه دو راه پیش روم هس : چون استان مازندران هستم دو تا دانشگاه اس داره نوشیروانی بابل و دانشگاه مازندران بابلسر به دلیل اعبار این دانشگاه ها اگه کسایی که قلم چی هستن رشته های تاپ این دو رو بیارن مستقیم میتونن پشتیبان شن .. . تو ساری ماشالا کم نبودن پشتیبان هایی که میلیون میلیون در اوردن بعد از اسم در کردن ... برا همین وسوسه میشم . حالا از یه ور دیگه دوس دارم شهر بزرگ مثل اصفهان حداقل بیارم کلا دوری از خونواده رو دوس دارم ! از اون ورم اصفهان دانشگاه معتبر تری هس کلا این دوراهی ولم نمیکنه .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      با عرض سلام و وقت بخیر

همون طور که خودتون فرمودین الان زمان تلاش ، درسخوندن و پیشرفت کردنه .... ان شا الله بعد کنکورتون می تونین درباره این موارد فکر کنین .... ولی به طور کلی قبول شدن در رشته دلخواه در

دانشگاه دولتی باید برای شما در اولویت باشه .... بله ، هنوز زمان زیادی برای پیشرفت هست .... امیدوار باشین تا بتونین با تلاش بیشتر به اهدافتون برسین
      اون که صد البته منتها همین رشته دلخاه و دولتی رو میگم بعدش چی بین این دو راه ... . هر زمان خودمو به اون زمان میبرم بی رمق و بی هدف میبینم خودمو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله من واقعا از رشت هها زیاد سر در نمیارم چون واقعا کسیم نیس دقیق بهم بگه ولی با توجه به مطالعاتم که درباره رشت هها داشتم به صنایع و عمران علاقه دارم منتها الان منطورم اینه دو راه پیش روم هس : چون استان مازندران هستم دو تا دانشگاه اس داره نوشیروانی بابل و دانشگاه مازندران بابلسر به دلیل اعبار این دانشگاه ها اگه کسایی که قلم چی هستن رشته های تاپ این دو رو بیارن مستقیم میتونن پشتیبان شن .. . تو ساری ماشالا کم نبودن پشتیبان هایی که میلیون میلیون در اوردن بعد از اسم در کردن ... برا همین وسوسه میشم . حالا از یه ور دیگه دوس دارم شهر بزرگ مثل اصفهان حداقل بیارم کلا دوری از خونواده رو دوس دارم ! از اون ورم اصفهان دانشگاه معتبر تری هس کلا این دوراهی ولم نمیکنه .
      داداش گلم شما پشتیبانم ک بشی عمرا الان سال اول میلیون میلیون در بیاری

بعدشم دانشگاه اصفهان خیلی سطحش بالاتره و شما فقط همین 4 سالی ک درس میخونی رو نبین.
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پشتیبان های کانون ماهانه چقد میگیرن؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پشتیبان کانون از طرف کانون که پولی نمیگیره انچنان ولی اینجا بعد چن سال اسم در کردن میلیونی وحشتنکاک در میارن هر چن نفر یکی طوری که اخر اخراج میکنن طرفو یارو میره بالا شهر تو برج ها مثلا دفتر کار میخره ! هر نیم ساعت 3 نفر میفرسته تو چرت و پرت میگه نفری 100 میگیره !!!!
      برای اصفهان اوردن رشته صنایع و عمران هر دو دانشگاه اصفهان رتبه زیر 2 هزار باید بیارم درسته ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اون که صد البته منتها همین رشته دلخاه و دولتی رو میگم بعدش چی بین این دو راه ... . هر زمان خودمو به اون زمان میبرم بی رمق و بی هدف میبینم خودمو

به نظرم خیلی انتخاب سختی نیست ...... درس خوندن در یک دانشگاه معتبر کجا و به اصطلاح پشتیبان شدن در یک موسسه به اصطلاح آموزشی کجا

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      داداش گلم شما پشتیبانم ک بشی عمرا الان سال اول میلیون میلیون در بیاری

بعدشم دانشگاه اصفهان خیلی سطحش بالاتره و شما فقط همین 4 سالی ک درس میخونی رو نبین.
      نمیدونم والا ولی نوشیروانی بابل هم سطحش بالاس هم سطح خاجه نصیره هس ولی واقعا تصمیم سخته بخام برم یه شهر دیگه کمه کم باید 1 تومن ماهی در نظر گرفت هزینه ها ! البته تو استان خودمم باشم همین هزینه میشه ولی به چشم نمیاد خیلی سخت است تصمیم برام

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم شهر خودت بمونی خیلی بهتره .. دانشگاه بابل مهندسیش خوبه و بهتر از خوابگاهی شدن تو شهرایه دیگس

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      بنظرم شهر خودت بمونی خیلی بهتره .. دانشگاه بابل مهندسیش خوبه و بهتر از خوابگاهی شدن تو شهرایه دیگس
      شهر خودمم نیستا 1 ساعتی فاصلس

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو استان خودم ( خوزستان ) سالی یه مرتبه یه آزمون استخدامی درستی برگزار میشه اونم فوقش 10 نفر مهندس بخواد بگیره ... تهران شنیدم خوب مهندس میگیره ولی اکثرا باید سابقه کار داشته باشی و حقوقشم بین 1 تا 2 تومنه ... به همین دلیل اصلا نمی ارزه 4 سال بخوای خودتو اذیت کنی تو شهر دیگه ای ... همون ساری بمونی بهتره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن