خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب اگه شهرای بزرگ رو اوردی خب میری اگه نیوردی خب مجبوری بنکنی شهر خودت پشتیبانم خواستی شو
      ...
      این که سوال نداره دیگه

2. Top | #17
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نظر منه ها
      شايد اشتباه باشه
      تو داري فقط نوك بينيتو ميبيني
      2 قدم اونورتر رو نميبيني
      10 سال ديگه رو نميبيني
      ببخشيدا ببخشيدا ولي به نظرم ديدت خيلي محدوده سطح فكرتو ببر بالاتر( الان وقتش نيس البته بعد كنكور)
      فعلا بچسب به كنكورت و اينكه همه ي تلاشتو بكن كه بهترين نتيجه ي ممكن رو بگيري بعدش كلي وقت داري بشيني راجع به اينا فكر كني
      تازه اگه بازم بعد كنكورت هدفت پشتيباني باشه هر چي رتبت و دانشگات بهتر باشه اعتبار اوليت بالاتره
      خلاصه اشتباه منو نكن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakhaki نمایش پست ها
      سلام به همه بنده فارق التحصیلم ریاضی فیزیک . پارسال رتبه 15 هزار اوردم در منطقه 2 که با انتخاب رشت هبد چیزی که میخاستم نشد . میدونم الان وقتش نیس اصلا و الان فقط برا درس خوندن باید تایم بزارم ولی میخام یه کلیشه ای سوال کنم که اروم بگیرم تراز قلم چیمو تاز ه به 5300 رسوندم دوس دارم یه رشته هایی در تهران یا دانشگاه مازندران برم حالا نکته اینجاس اگه تو استان خودم دانشگاه های اصلیشو برم ینی بابل و بابلسر میتونم قلم چی پشتیبان شم ولی از اون ور دلم میخاد شهر های بزرگی مثل اصفهان و حتی تهران بیارم کلا تو هپروت سیر میکنم کدومش بهتره به نظرتون ؟ (تو استان خودم بمونم و پشتیبان شم و یا ایشالا بتونم دانشگاه اصفهان یه رشته بیارم و برم ؟) و یه سوال اساسی اصلا امیدی هس برام به قبولی حتی تو خوارمی رشته صنایع عمران مکانیک ؟ معدلم 16 هس ...
      رشته و دانشگاه مهم تر هست یا پشتیبان حاج کاظم شدن؟
      درضمن هرجایی بری میتونی پشتیبان بشی،زیاد سخت نیست باو!فقط رتبه ات زیر 3000 باشه(فکر کنم شرایطش همین بود هر سال تو برگه نظر سنجی مینویسه)

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس بین اصفهان و دانشگاه مازندران و بابل اولویت رو میدیم به اصفهان ... .
      فقط یه نکته دیگه از کجا بدونم به چه رشته ای علاقه دارم یا اصطلاحا کدوم رشته بهم میخوره ؟! (البته میدونم برا الانم نیس این حرف )
      بر اساس مطالعه ای که داشتم رو دروس به ای تی و صنایع و عمران علاقه دارم ولی از اون ور همدوره ای های من که تهران هستن میگن عمران چی چی بود رفتیم خیلی سخته و از این حرفا صنایع راحته بازار کارشم بهتره ... . چطوریاس اون وقت ؟!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن