خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کمک برای منبع شیمی مسائل

دوستان بهترم،شما خوبید؟!
      میخواستم بپرسم آیا کتابی هست که مسائل شیمی داشته باشه فقط تا با حل تدریجی آدم به تسلط برسه؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منظورتون چیه دقیقا ؟ کتاب خیلی سبز تستاش از آسون به سخت مرتب شده .گاج هم فک کنم همینطور باشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اکثر کتاب های شیمی بازار بر همین اساس چیده شدن
      از آسون ب سخت میرن جلو
      منظورت همینه دوست عزیز؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      منظورتون چیه دقیقا ؟ کتاب خیلی سبز تستاش از آسون به سخت مرتب شده .گاج هم فک کنم همینطور باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      اکثر کتاب های شیمی بازار بر همین اساس چیده شدن
      از آسون ب سخت میرن جلو
      منظورت همینه دوست عزیز؟
      منظورم یک کتاب بود که صرفا مسائل شیمی باشه(مبحثی)که سوالات جوندار داشته باشه آدم هرشب دوتا بزنه تقویت شه!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آخه داداش گلم همین کتاب هایی ک تو بازار هستن همشون ب اندازه ی کافی مسئله دارن
      شما شبی دوتاشو بزن

شیمی ک فقط مسئله نیس باید حفظیاتش رو هم خوند دیگه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      دوستان بهترم،شما خوبید؟!
      میخواستم بپرسم آیا کتابی هست که مسائل شیمی داشته باشه فقط تا با حل تدریجی آدم به تسلط برسه؟
      سلام کتابی به نام حل مسائل شیمی از نشر دریاقت تا سال 93 وجود داشت که نویسندگانش محمد شیخ الاسلامی و موئینی بودند .اما متاسفانه دیگه تجدید چاپ نمیشه چون گویا نشر دریافت با نویسنده اش قطع همکاری کرده.دبیرهای شیمی شهر ما این کتاب را به دانش آموزانی که در زمینه حل مسائل شیمی مشکل داشتند توصیه میکردند .متاسفانه خودم حتی دنبال دست دوم این کتاب توی استان خودمون و حتی توسط دوستان توی کتابفروشیهای اصفهان گشتم ولی پیدا نکردم.احتمالش هست توی کتابفروشیهای میدون انقلاب تهران دست دومش پیدا بشه.ناگفته نمونه که یک کتاب حل مسائل شیمی از مهر و ماه هم که کتابچه کوچک و فنری شده بود توی ویترین کتابفروشیها دیدم اما کیفیت کتاب رو نمیدونم چطور هست بهتره توی کتابفروشی از نزدیک بررسیش کنید. نشر دریافت هم توی سایتشون نوشته بود که خلا اون کتاب حل مسائل شیمی را قراره استاد مصلایی با چاپ کتاب جدیدی در همین زمینه جبران کنند که باید توی سایت نشر دریافت پیگیر اخبارش باشید.امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی کرده باشم.موفق باشید.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      سلام کتابی به نام حل مسائل شیمی از نشر دریاقت تا سال 93 وجود داشت که نویسندگانش محمد شیخ الاسلامی و موئینی بودند .اما متاسفانه دیگه تجدید چاپ نمیشه چون گویا نشر دریافت با نویسنده اش قطع همکاری کرده.دبیرهای شیمی شهر ما این کتاب را به دانش آموزانی که در زمینه حل مسائل شیمی مشکل داشتند توصیه میکردند .متاسفانه خودم حتی دنبال دست دوم این کتاب توی استان خودمون و حتی توسط دوستان توی کتابفروشیهای اصفهان گشتم ولی پیدا نکردم.احتمالش هست توی کتابفروشیهای میدون انقلاب تهران دست دومش پیدا بشه.ناگفته نمونه که یک کتاب حل مسائل شیمی از مهر و ماه هم که کتابچه کوچک و فنری شده بود توی ویترین کتابفروشیها دیدم اما کیفیت کتاب رو نمیدونم چطور هست بهتره توی کتابفروشی از نزدیک بررسیش کنید. نشر دریافت هم توی سایتشون نوشته بود که خلا اون کتاب حل مسائل شیمی را قراره استاد مصلایی با چاپ کتاب جدیدی در همین زمینه جبران کنند که باید توی سایت نشر دریافت پیگیر اخبارش باشید.امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی کرده باشم.موفق باشید.
      خوشم اومد ..... نکته ای در صحبتای شما بود من نمیدونستم ....
      ....................................
      با این حال 5 راه حل خیلی خوب واسه ی مسائل شیمی میشه انتظار داشت :

1. ـــخــطــ ویژه مسائل گـــــــاج (هفت تیرش باحاله !!)
      2 . منتظر باشیم ببینم استاد مصلایی چه راهکار و پیشنهادی واسه این مهم دارن ....
      3. فـــار هم اعلام کرده مهندس علمداری به همین زودی یه کتاب در همین زمینه ازش رونمایی میشه ...
      4. یه کتاب «تمرین محاسبات» هم دریافت داره ..... که کلن توجه به محاسبات در شیمی و فیزیک و ریاضی هستش ...
      5. یکی هم کتاب نایاب «حل مسائل شیمی» نوشته شیخ الاسلامی و مهندس موئینی که خانم ارمغان بهش اشاره کردن ....

+++ بقیش میشه تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین تمرین ................. تـــــــــ ــمــــر ـــیــــ ـــن .....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید در مورد کتاب تمرین محاسبات نشر دریافت نظر شخصی بنده اینه که کارایی و استفاده چندانی نداره .البته شاید نظرات دیگر دوستان متفاوت باشه اما خودم بشخصه از خریدنش پشیمون شدم. کتابچه کوچک و فنری شده بنام تکنیکهای سریع ریاضی مهر و ماه را داخل کتابفروشی بررسی کردم بنظر مفیدتر از کتاب تمرین محاسبات نشر دریافت بود.اما کتاب حل مسائل شیمی نشر دریافت هنوز هم در زمینه ذکر شده بی رقیب هستش.باید صبر کرد و دید که آیا آقایان مصلایی و علمداری جایگزین مناسبی براش ارائه خواهند داد یا خیر.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا کلا شبی 5 تا مسِله از هر کتابی تونستید حل کنید بره
      اولو آخرش باید محاسباتمونو قوی کنیم که با تمرین زیااااد حل میشه که بنظرم خط ویزه گاج در حال حاظر برای مسایل بهترینه و البته کتابایی مثل خیلی سبز مبتکران یا هر چیزی دیگری که تست قوی داشته باشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تو رشت اصلن پیدا نمیشه

بین مهر و ماه و گاج گاج بهتره

مهر و ماه کتاب استوکیومتری هم داره تازه ویرایش کرده
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      بابا کلا شبی 5 تا مسِله از هر کتابی تونستید حل کنید بره
      اولو آخرش باید محاسباتمونو قوی کنیم که با تمرین زیااااد حل میشه که بنظرم خط ویزه گاج در حال حاظر برای مسایل بهترینه و البته کتابایی مثل خیلی سبز مبتکران یا هر چیزی دیگری که تست قوی داشته باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها

تو رشت اصلن پیدا نمیشه

بین مهر و ماه و گاج گاج بهتره

مهر و ماه کتاب استوکیومتری هم داره تازه ویرایش کرده
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      ببخشید در مورد کتاب تمرین محاسبات نشر دریافت نظر شخصی بنده اینه که کارایی و استفاده چندانی نداره .البته شاید نظرات دیگر دوستان متفاوت باشه اما خودم بشخصه از خریدنش پشیمون شدم. کتابچه کوچک و فنری شده بنام تکنیکهای سریع ریاضی مهر و ماه را داخل کتابفروشی بررسی کردم بنظر مفیدتر از کتاب تمرین محاسبات نشر دریافت بود.اما کتاب حل مسائل شیمی نشر دریافت هنوز هم در زمینه ذکر شده بی رقیب هستش.باید صبر کرد و دید که آیا آقایان مصلایی و علمداری جایگزین مناسبی براش ارائه خواهند داد یا خیر.

با وجود همه ی اینا ...

منم بیشتر با ThePriNcE عزیز موافقم ......

هرچی کتاب و تکنیک هم باشه ....

بازهم، واسه تسلط، تمرین و حل مسائل متنوع بهتره ...

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جلد 2 خطویژه ی گاج....فط برای مسایل شیمی هستش....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان گل
      درسته میشه از هر کتابی زد ولی نمیشه هر تستی رو هم زد!
      من دنبال تستای مشکل و کمتر دیده شده هستم ولی خوب به اون راه حل های شما فکر نکرده بود
      نهایتا نظرم اینه که تستای المپیاد شیمی رو بزنم.
      دمتون گرم،شیمی تون عالی!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. PEDRAM نمایش پست ها
      با وجود همه ی اینا ...

منم بیشتر با ThePriNcE عزیز موافقم ......

هرچی کتاب و تکنیک هم باشه ....

بازهم، واسه تسلط، تمرین و حل مسائل متنوع بهتره ...
      یه کتابفروشی دم خونمون زنگیدم گفت داره چاپ 92_93 . مگه چیه این کتاب که اینقدر تعریفش میکنن؟

حل مساله شیمی دریافت
      ویرایش توسط Lara27 : 15 آبان 1394 در ساعت 21:16

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      یه کتابفروشی دم خونمون زنگیدم گفت داره چاپ 92_93 . مگه چیه این کتاب که اینقدر تعریفش میکنن؟

یه وقتایی آدم اونقدر «ندار» میشه که یه لنگه کفش کهنه هم که پیدا میکنه واسش یه دنیا نعمته ....
      .........
      حکایت این کتاب هم همین طوریه ...

با وجود اینکه کتابایی از این دست کمن .... گاهی یه نکته ی کوچولو هم میتونه حسابی کارتو راه بندازه ....

هرچند از این کتاب بیش از یکی دو نکته میشه یاد گرفت ......

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن