خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مديريت انرژي و افزایش ساعت مطالعه

مديريت انرژي 😅

بازم ي روز ديگه رسيد و علي كنكوري ما خواست بره سراغ درس هاش ...
      مثل هميشه اول از همه اون درسي كه بيشتر از همه جا مونده ، "" جناب رياضي ""
      اما ا ،، ا ،،، انگاري الان اصلا حس رياضي خواندن نداره ، بس ميره كار با معارف شروع كنه ... و به همين ترتيب دروس ديگه اي كه علاقه داره مثل ادبيات و شيمي در اولويت هاي بعدي ميذاره و ميرسه به شب كه هنوز رياضي و البته "جناب عربي" مطالعه نكرده ؛ بعدش از ي شام چرب چيلي و مفصل حالا وقت رياضي هست ، اما انگار حسش نيست ،،، قرچ و قروچ مهره هاي كمر و خميازه هاي پي در پي حكايت از اون داره كه خيلي خسته اس و نياز به استراحت داره ، پس شب بخير رياضي 😜
      فكرش كنيد اينكار هر روزش باشه ....
      اون چيزي كه خيلي مهمه اينه كه اول صبح بيشتر از اون دسته درس هايي كار شروع كنيم كه سنگين تر هستند ،،، حالا اگر اول صبح حسش نبود و ويندوز مغز بالا نيومده بود ى مختصري كار عمومي ساده ايرادي نداره ولي نه اينكه ديگه كلا كاراي سخت پاس بديم به آخرشب كه انرژي برامون نمونده و پيش و پا افتاده ترين ماراي غير درسي در بهترين تايم ها بذاريم
      موفق باشي عزيز جان

مقاله مشاوره_روانشناسي تاليفي دکتر عليرضا افشار
      منبع : کانال تلگرام دکتر افشار

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا حکایت من بود .....
      خدا جون اگه دستمو بگیری هیچ کس منو دست کم نمیگیره!!!!!!!

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      مديريت انرژي ������

بازم ي روز ديگه رسيد و علي كنكوري ما خواست بره سراغ درس هاش ...
      مثل هميشه اول از همه اون درسي كه بيشتر از همه جا مونده ، "" جناب رياضي ""
      اما ا ،، ا ،،، انگاري الان اصلا حس رياضي خواندن نداره ، بس ميره كار با معارف شروع كنه ... و به همين ترتيب دروس ديگه اي كه علاقه داره مثل ادبيات و شيمي در اولويت هاي بعدي ميذاره و ميرسه به شب كه هنوز رياضي و البته "جناب عربي" مطالعه نكرده ؛ بعدش از ي شام چرب چيلي و مفصل حالا وقت رياضي هست ، اما انگار حسش نيست ،،، قرچ و قروچ مهره هاي كمر و خميازه هاي پي در پي حكايت از اون داره كه خيلي خسته اس و نياز به استراحت داره ، پس شب بخير رياضي ������
      فكرش كنيد اينكار هر روزش باشه ....
      اون چيزي كه خيلي مهمه اينه كه اول صبح بيشتر از اون دسته درس هايي كار شروع كنيم كه سنگين تر هستند ،،، حالا اگر اول صبح حسش نبود و ويندوز مغز بالا نيومده بود ى مختصري كار عمومي ساده ايرادي نداره ولي نه اينكه ديگه كلا كاراي سخت پاس بديم به آخرشب كه انرژي برامون نمونده و پيش و پا افتاده ترين ماراي غير درسي در بهترين تايم ها بذاريم
      موفق باشي عزيز جان

مقاله مشاوره_روانشناسي تاليفي دکتر عليرضا افشار
      منبع : کانال تلگرام دکتر افشار
      دکتر افشار سلام
      با تعدد ممنابع چکار کنم من سال سومم و مثلا برای ریاضی هم جامع خیلی سبز دارم هم مهر ماه و بقیه هم همینجوری
      بعد روزایی که امتحان دارم نمیتونم برناممو اجرا کنم چکار کنم؟
      لطفا نقل کنید تا متوجه بشم
      زیبا فکر کن همه چیز را زیبا خواهی یافت

از این جا رد میشم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بدن ما از سلول ساخته شده...سلول از اتم....اتم هم از بار...ما در کل یه گوشت یزرگ نیستیم..یه بار بزرگیم...بار همون انرژیه...پس ما یه انرژی بزرگیم...پس سعی کیند انرژی های +رو از همه جا بگیرین...تا انرژی داشته باشین....توی دنیای انرژیها ما منفی هستیم و همش دوست داریم مثبت هارو جمع کنیم....پس به دنبال مثبت ترین انرژیهای کائنات بعنوان محرک شما برای درس خوندنتون باشین...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال در مود تعدد منابع پرسیده بودی باید خدمتت عرض کنم که همیشه موافق یک چهارچوب و خط مشی آموزشی بودم و هستم و این یعنی در مرحله اموزش با کتاب های مختلف و متنوع از این شاخه به اون شاخه نپری

اما برای حل تست و تمرین میشه از منابع گوناگون استفاده کرد و کم کم به تسلط خوبی هم رسید
      به شرط اینکه اول از کتاب های ساده تر تستی شروع کنیم عزیز جان

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زارع نمایش پست ها
      لطفا نقل کنید تا متوجه بشم
      ...
      رَبِّ زِدنی عِلمَاً و إِیماناً وَ عَمَلاً صالِحاً وَ أَلحِقنی بالصّالِحین
      ​...