خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا در تکمیل طرفیت سراسری 94 شرکت میکنید؟

رأی دهندگان
    17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

7 41.18%
    • خیر

10 58.82%
    صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دقیقا همینه که آقا بهزاد فرمودن
      دانشگاه آزاد که همه بهش امید داشتن زیر 9000 نگرفت تا جایی که یادمه اینم فقط برای اینه که پول بگیرن ازمون
      خدا ازشون نگذره
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      فکر نمیکردم جمعه هم جواب بدن ..نه نگاه کردم هنوز جوابی ندادن ،،،واقعا عجیبه واقعا ک با تراز ۹۳۰۰ مازاد آزاد آخرین پذیرش باشه مازاد آزاد......!!!و اینکه امسال بر خلاف پارسال پردیس دولتی هم من با ۴۲۰۰ منطقه سه حتی زابلم نیاوردم در صورتی که ۹۳ با ۵۵۰۰ دم گوشم رامسر آوردن...واقعا عجیبه ک تکمیل ظرفیتی در کار نیست میگم کاش تحمل دوری خونواده رو داشتم والا همین پولو ورمیداشتم میرفتم هر جور شده هندی جایی میخوندم بدون استرس
      خیلی نامردیه منم 4900بودم.... هیچ جا حتی داروسازیم نیاوردم!
      منم خیلی دلم میخواست پسربودم بدووون هیچ منتی میرفتم میخوندم میومدم تازه قربون صدقمم میرفتن!
      اینا مثلاپردیس زدن که جماعت نرن خارج الان اینم له کردن رفت پی کارش! لااقل یه 500 نفری برمیداشتن پشت کنکور سال بعدکمترشه!
      برای سال بعد کلی دانش آموز قراره کنکوربدن! خیلی بیشترازامسال

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.alv نمایش پست ها
      روزای جمعه اصن پاسخگویی ندارن.
      من امتحان کردم.
      نمدونم چطور برا شما3ساعته جواب دادن.
      من ک هنوز ندادن
      نمیدونم والا! فقط کااااش یه حرف درستوحسابی بزنن مثه مال من نگن برو اطلاعیه روبخون!

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی بعضی از دوستان هم دانشگاه ازاد قبول میشن هم تکمیل ظرفیتش-هم پردیس خودگردان -بعضی از دوستان هم میدونن نمیتونن برن الکی انتخاب رشته میکنن-چطو باس توقع داشت ترازای زیر 9000 قبول بشه

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir200012 نمایش پست ها
      وقتی بعضی از دوستان هم دانشگاه ازاد قبول میشن هم تکمیل ظرفیتش-هم پردیس خودگردان -بعضی از دوستان هم میدونن نمیتونن برن الکی انتخاب رشته میکنن-چطو باس توقع داشت ترازای زیر 9000 قبول بشه
      مقصر بچه ها نیستن عزیز مقصر سیاست های عالیه!!!! وزارت علومه که سرنوشت منوتو جوون براشون مهم نیست استرس کشیدن ناراحتی کشیدن ماها براشون مهم نیست چرا نباید قانون سفتو سختی باشه که جلوی هوس من کنکوریو بگیره ک آقا تو که قبول شدی تموم شد برو بخون دیگه این تکمیل مال قبول نشده هاس،،،کار که خیلی بیخ پیدا میکنه کارگروه تشکیل میدن چهار نفر حرفه ای!!!!! میزارن تا راجه ب سرنوشتمون تصمیم اتخاذ کنن در جواب معصومه خانم ک گفتن کاش ما هم پسر بودیم بی منت میرفتیم اونور ...بگم یکی مثل من هم ک پسر تحمل دوریه خونوادمو ندارم ک بزارمشون برم اونور مرز وگرنه دقیقه ای صبر نمیکردم ...غیر انتفاعی بدون کنکور مهندسی برق واحد پشت کوه زده ۶۰ نفر....حساب کن مجموع پیام نوروغیر انتفاعیو غیره رو ،،،دارن سوئ استفاده میکنن از علاقمون ...اره من خنگم ک رتبم شده ده هزار بیست هزار کشوری نباید با جون مردم بازی کنم برم پزشکی ولی شک ندارم اگه از بالا دستور داشته باشین ۱۰۰ هزار نفر پولی پزشکی دانشگاه تهران پذیرش میکنن بچه ها خودمون ب فکر خودمون باشیم یا بخونیم اینقد ک زیر ۵ هزار کشوری بیاریم ک مطمئن شیم مازاد آزادو لااقل میاریم یا حداقل اگه یه جا قبول شدیم این فرهنگو داشته باشیم دیگه تکمیل ظرفیت جای دیگه شرکت نکنیم مگر اینکه واقعا عذری داشته باشیم

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      مقصر بچه ها نیستن عزیز مقصر سیاست های عالیه!!!! وزارت علومه که سرنوشت منوتو جوون براشون مهم نیست استرس کشیدن ناراحتی کشیدن ماها براشون مهم نیست چرا نباید قانون سفتو سختی باشه که جلوی هوس من کنکوریو بگیره ک آقا تو که قبول شدی تموم شد برو بخون دیگه این تکمیل مال قبول نشده هاس،،،کار که خیلی بیخ پیدا میکنه کارگروه تشکیل میدن چهار نفر حرفه ای!!!!! میزارن تا راجه ب سرنوشتمون تصمیم اتخاذ کنن در جواب معصومه خانم ک گفتن کاش ما هم پسر بودیم بی منت میرفتیم اونور ...بگم یکی مثل من هم ک پسر تحمل دوریه خونوادمو ندارم ک بزارمشون برم اونور مرز وگرنه دقیقه ای صبر نمیکردم ...غیر انتفاعی بدون کنکور مهندسی برق واحد پشت کوه زده ۶۰ نفر....حساب کن مجموع پیام نوروغیر انتفاعیو غیره رو ،،،دارن سوئ استفاده میکنن از علاقمون ...اره من خنگم ک رتبم شده ده هزار بیست هزار کشوری نباید با جون مردم بازی کنم برم پزشکی ولی شک ندارم اگه از بالا دستور داشته باشین ۱۰۰ هزار نفر پولی پزشکی دانشگاه تهران پذیرش میکنن بچه ها خودمون ب فکر خودمون باشیم یا بخونیم اینقد ک زیر ۵ هزار کشوری بیاریم ک مطمئن شیم مازاد آزادو لااقل میاریم یا حداقل اگه یه جا قبول شدیم این فرهنگو داشته باشیم دیگه تکمیل ظرفیت جای دیگه شرکت نکنیم مگر اینکه واقعا عذری داشته باشیم
      کاش فرهنگ داشته باشن
      آقا جون هر کی که دوس دارید اگه قبول شدین آزادو انتخاب رشته نکنید
      عجبا ...
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

7. Top | #67
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      الان میشه واسه تکمیل انتخاب رشته کرد یا هنوز لینکش نیومده؟؟؟
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها

داداش نوشته بود تا دیروز فرصت دارین

حالا شما برو ببین تمدید کردن یا نه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

9. Top | #69
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      تا دوشنبه وقت بود فکر کنم بستن دیگه

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی اینا باحالن صبح اس ام اس دادن امروز آخرین فرصته...

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن