خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 197
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاپیک جامع مشکلات و نحوه مطالعه درس عربی

تو این تاپیک درباره نحوه و مشکلات مطالعه درس عربی گپ می‌زنیم!
      لطفاً تجربه هاتون رو بگین
      ویرایش توسط Tia : 22 اسفند 1396 در ساعت 00:23

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T@H@76 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه مشکلی تو درس عربی دارم.میخوام تا آخر تابستون هرروز عربی رو بخونم تا تقریبا تموم بشه (واسه کنکور ۹۴) . کتابی که دارم، عربی تخته سیاه نوشته مهدی شرفی هست. مشکل اینجاست که کتابش یه جوریه.خیلی چیزای حفظی داره و توضیحاتش با تستاش همخونی نداره. درسنامشو میفهمم ولی وقتی به تست میرسم زمین تا اسمون با درسش فرق داره و هیچیو جواب نمیدم.
      چکار کنم؟ اصن عصبی شدم انقد غلط جواب میدم.

این رو هم بگم که عربیم ضعیف نیست. یعنی درسو میفهمم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

Up ...
      سعی کن از قواعد و درسنامه هایی که اول توضیح داده خودت اونارو توی تست ها اعمال کنی و جواب رو پیدا کنی
      برای پیدا کردن جواب دلیل نداره همه چی رو مو به مو بدونی یا از راه های خیلی زیاد و عجیب بری بلکه سعی کن ساده ترین راه موجود رو پیدا کنی و جواب تست رو بزنی.البته توی مبحثی خوندن یکم تست ها سنگین تر میشن مخصوصا تالیفی که مولف مجبوره کوچکترین نکات موجود هم تست بده تا دانش آموز بتونه همه چی رو یاد بگیره و تست کار کنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه مشکلی تو درس عربی دارم.میخوام تا آخر تابستون هرروز عربی رو بخونم تا تقریبا تموم بشه (واسه کنکور ۹۴) . کتابی که دارم، عربی تخته سیاه نوشته مهدی شرفی هست. مشکل اینجاست که کتابش یه جوریه.خیلی چیزای حفظی داره و توضیحاتش با تستاش همخونی نداره. درسنامشو میفهمم ولی وقتی به تست میرسم زمین تا اسمون با درسش فرق داره و هیچیو جواب نمیدم.

Up ...
      یه توضیحی بدم در مورد اینکه اگه بخواین عربی رو الان بخونین و دیگه بزارین واسه کنکور کار اشتباهیه !!! شما اگه واقعا به عربی علاقه دارین عربی رو از پایه شروع کنید و تو تابستون تمومش کنید اما سعی کنید در هر هفته ای لاقل 1 ساعت وقت بزارید و مرورش کنید !
      منبعی که استفاده می کنی منبعی بیشتر حفظیه اصلا توصیه نمیشه عربی رو حفظ کرد منبع تو عوض کن میکرو گاج کامل عربی عالیه دراین زمینه !!!
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربی فقط میکرو گاج
      حرف نداره...عالیه
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عربی کامل گاج‌ در مقایسه با عربی الگو (نشر الگو | کتاب ها | مرجع کامل پرسش‌های چهار گزینه‌ای عربی کنکور) چطوره؟ الگو‌ تستاش بهتر نیست؟

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالات قواعد عربی تو کنکور آدم رو گیج می کنه.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

Up ...
      بنظرمن ازکتاب جادوی عربی کمک بگیر کتاب بدی نیست تست هم از روی نشر الگو یاخیلی سبز بزن

.........

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان من کتاب عربی گاج سفید رو دارم.
      به نظرتون برم گاج نقره ای رو بخرم ؟؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      تا هفته قبل میگفتم عربی فقط گاج نقره ای! ولی هفته قبل خیلی سبز ((نویسندش خانم غزال موسوی هست)) رو دیدم! واقعا از گاج سر تره.((درسنامه هایی روونتر و کامل تر از گاج+تستای تالیفی+جو طنز گونه((که جو گاج متاسفانه خشک هس!))+ تله های تستی کنکور و اشتباهات خاطره انگیز کنکوری!:yahoo (4)

خلاصه اینکه:
      کسایی که هنوز چیزی نگرفتن .خیلی سبز رو بگیرن ولی کساییم که گاج رو دارن نیاز به تغییر منبع نیس...
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      تا هفته قبل میگفتم عربی فقط گاج نقره ای! ولی هفته قبل خیلی سبز ((نویسندش خانم غزال موسوی هست)) رو دیدم! واقعا از گاج سر تره.((درسنامه هایی روونتر و کامل تر از گاج+تستای تالیفی+جو طنز گونه((که جو گاج متاسفانه خشک هس!))+ تله های تستی کنکور و اشتباهات خاطره انگیز کنکوری!:yahoo (4)

خلاصه اینکه:
      کسایی که هنوز چیزی نگرفتن .خیلی سبز رو بگیرن ولی کساییم که گاج رو دارن نیاز به تغییر منبع نیس...
      منظور شما کتاب عربی جامع هست یا فوت و فن؟ در مقایسه با الگو چطوره؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الگو چرته...گاج از الگو خیلی سر تره

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

منظورم این کتابه : عربی جامع کنکور | انتشارات خیلی سبز

الگو خوبه ولی واسه شروع نه!! با توجه به توضیحاتتون من خیلی سبز رو توصیه میکنم.
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برای عربی اول کتاب های محوری گاج رو خوندم که آموزشی بود برای تست هم از گاج طوسی استفاده میکنم و همیشه عربی رو بالای 90 میزنم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ببین عربی فقط کتاب عربی کامل کنکور گاج
      فن ترجمش به صورت مبحث یندی شده همراه با آموزی به صورت تست های آزمون های سراسری
      خیلی راحت درسنامش توضیح داده
      قواعدش هم خوب توضیح داده تو کمتر از یه ماه اگه روزی تقریبا یک ساعت وقتبزاری میتونی به درصد 60 برسی
      کاش اینها حرفم را نمی فهمیدند
      اینها حرفم را بد می فهمند
      که از هزار نفهمیدن بدتر است

حرارت لازم نیست گاهی از سردی نگاهش آتش میگیرم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان من که عربی گاج سفید رو دارم
      لازمه برم عربی گاج نقره ای رو بخرم ؟؟؟
      آخه همه دارن از گاج نقره ای تعریف میکنن ...

دوستان من که عربی گاج سفید رو دارم
      لازمه برم عربی گاج نقره ای رو بخرم ؟؟؟
      آخه همه دارن از گاج نقره ای تعریف میکنن ...

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فیلم، فرق، ممنون، من، مهدی، میکنن، میگه، میتونم، میتونی، میخوام، میره، میرسم، ماه، مبحث، متنفرم، مشکل، مشکلم، مشکلی، معنی، معرفی، نقره، نمیتونم، نوشته، چیزی، نیست، نیستم، ناصح، ندارم، نداره، چطور، نظری، هم، همه، همراه، ها، های، هرروز، هست، وقتی، ولی، واسم، واسه، یندی، یه، یک، یاد، یعنی، کمتر، کنم، کنم؟، کنید، کنکور، که، کامل، کتاب، کتابی، گاج، ۹۴، پیاده، پیشرفت، پست، آموزی، آخر، آزمون، اما، انقد، اون، ای، اینجاست، اگه، اتاق، ادغام، از، ازش، اساسی، اصلا، اصن، بـا، بلد، بچه، به، بهش، بگم، بگید، با، ببین، بخونم، بخرم، بدون، برم، بشه، تقریبا، تموم، تنفس، تو، توضیح، تابستون، تخته، تخته سیاه، تست، تعریف، جمله، جواب، جایی، حفظی، حالا، خوب، خیلی، دقیقه، دوستان، دارم، دارم،، دارن، داره، دارید، در، درس، درصد، رو، روزی، راحت، زمین، زنگ، زاده، سفید، سوالی، سیاه، ساعت، ساعتی، شدم، شده، صورت، ضعیف، علاقه، عین، عربی، عربی کنکور، عربی ، مشکل ، قواعد، عربیه، عصبی، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن