خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب تست خوب برای زیست 2 مناسب با سطح بنده

سلام من پشت کنکوریم.پارسال درصد زیستم 10 شد........رتبمم ده هزار منطقه یک.....حالا می خواستم بدونم واسه زیست سال سوم خ سبز بهتره یا الگو؟؟؟؟ فقط خواهشی ک دارم اینه ک مناسب با سطح من بگین ینی مثلا تستاش خیلی سخت نباشه یا خیلی اسون نباشه.ممنونم
      در ضمن اینم من بگم ک واسه زیست ذوم خ سبز چاپ 94 استفاده کردم ولی اصلا نتیجه نگرفتم ینی پیش خودم گفتم من همه رو خوندم بلدم واسه ازمون 8 ابان قلمچی هم همه روزدم درصدم منفی شد .میخام واسه زیست سوم این اتفاق نیافته
      ویرایش توسط nurse1997 : 09 آبان 1394 در ساعت 18:37

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم تخته سیاه خوبه واست
      اما اگه میخوای درصدت بره بالا و تغییر چشمگیری ببینی بهتره با خیلی سبز شروع کنی
      خیلی سبز فقط دقت و ریزبینی میخواد ..اول کتاب رو با جزئیات کامل بخون بعد هم قسمت درسنامه خ س و بعدش هم سوالاتش رو بزن
      بعد از یه مدت دیگه دستت میاد چه جور باید زیست بخونی و تست های خ س بزنی دقتت رو بالا میبره... شاید نظر بقیه متفاوت باشه اما نظر من اینه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام...

الگو در حال حاضر کتابی هستش که تست های قدرتمندی داره...شما اگه میخوای کتابت همراه با درسنامه به نظر من که خیلی سبز میتونه گزینه ی خوبی باشه برات....اگرم درسنامه نخواستی گاج خوبه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکوریم.پارسال درصد زیستم 10 شد........رتبمم ده هزار منطقه یک.....حالا می خواستم بدونم واسه زیست سال سوم خ سبز بهتره یا الگو؟؟؟؟ فقط خواهشی ک دارم اینه ک مناسب با سطح من بگین ینی مثلا تستاش خیلی سخت نباشه یا خیلی اسون نباشه.ممنونم
      گاج جامع بخاطر چینش تست های هر فصل (در 3 دسته)
      دسته ا:تست های مربوط به همون فصل
      دسته 2:تست های ترکیبی مرتبط با فصول گذشته
      دسته 3:تست های ترکیبی با فصولی که خواهید خواهند
      مناسب شرایط شماست و کارتون رو راه میندازه.
      در عالی بودن الگو شکی نیست ولی برای شمایی که دراین درس ضعف دارین بخاطر سطح دشواری تست هایی که داره امکان اینکه شما رو از این دست زده کنه بسیار هست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینجور که میگم ناراحت نشینا ... ولی خب واقعیته !!!!
      فک کنم مشکل از خودتون باشه تا کتاب ها!
      مشکل از نحوه ی خوندن، مدیریت زمان سر جلسه و ...
      ...

7. Top | #7
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      در ضمن اینم من بگم ک واسه زیست ذوم خ سبز چاپ 94 استفاده کردم ولی اصلا نتیجه نگرفتم ینی پیش خودم گفتم من همه رو خوندم بلدم واسه ازمون 8 ابان قلمچی هم همه روزدم درصدم منفی شد .میخام واسه زیست سوم این اتفاق نیافته
      سلام
      منم زیستم خیلی ضعیف بود کنکور پارسال 8 درصد زدم ولی الان روش خوندنم اینه خیلی هم پیشرفت کردم
      یه دور کتابو خوب میخونم بعدش جزوه عمارلو(که دوستان میگن همون همایش میشه)بعدش درسنامه الگو بعدشم تست الگو تستاشم راحت میتونم بزنم بجز بعضی هاش که دیگه خیلی سخته..

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاربران کمک

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من در حدی نیستم بخوام پیشنهاد بدم یا راهنمایی بکنم ولی خب :
      درسنامه فقط کتاب درسی
      تست فقط الگو
      نمیشه که همینجوری تست بزنید
      تست زدید نکاتشو یاد داشت کنید
      بدون نکته برداری نمیشه کاریش کرد
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهروماه سوم جدید عالیه یکی از دوستام داره

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      ببین خیلی به منبع نیست به اینه که از اون منبع چجوری استفاده میکنی من خودم فقط خیلی سبز دارم اما درصدم تو 8 ابان خوب شد

بازم میگم رو منبع خیلی مته به خشخاش نزارین مهم استفاده از منبع است بعدشم اگه فقط کتابو بخونی راحت 60 میزنی که
      زیبا فکر کن همه چیز را زیبا خواهی یافت

از این جا رد میشم

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      درسنامه فقط کتاب درسی
      تست فقط الگو
      موفق باشید
      کاملا صحیح میگن دوستمون
      زیبا فکر کن همه چیز را زیبا خواهی یافت

از این جا رد میشم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین اولین منبعت باااید کتاب باشه کتاب خوووب بخووون از هیچی نگذر همه چیو توجیه و تفسیر کن مثلا توی زیست سوم می خونیم که ماکروفاژ ها پروتیین مکمل می سازند میریزن تو خون دو تا نکته از اینجا می تونی دربیاری یکی اینکه ماکروفاز ها به صورت غیر مستقیم در دفاع توی خون نقش دارن و نکته بعدی ماکروفاژها وقتی پروتیینو می سازن میریزن به خون باعث میشه فشار اسمزی تو خون زیاد شه ببین تسسسسست زیاد کاااااار کن هر کتابی که باشه ازنظر من تست شیوه درس خوندنو به آدم یاد میده الگو خیلی خوووبه البته این نظر شخصیمه منزیاد از انتشارات خیلی سبز خوشم نمیاد
      ویرایش توسط mahro0 : 09 آبان 1394 در ساعت 23:35

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      درسنامه فقط کتاب درسی
      تست فقط الگو
      موفق باشید
      بهترین روشه واقعا من هم دقیقا این کارو میکنم تمام نکاتو تو کتاب ذره بین می نویسم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      مهروماه سوم جدید عالیه یکی از دوستام داره
      اره منم دیدمش خیلی خوبه

من خیلی سبزو و الگو و ... دارم

الگو درسنامش ضعیفه ولی تستاش عالیه من همیشه اول کادرای خیلی سبزو میخونم

گاج جامع به نظرم برای شما میتونه مفید باشه
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روش خوندنتو تغییر بده باهر کتابی میشه رف جلو به نظرم ا همین اول با تستای مشابه کنکور شروع کن مثه الگو خیلی سبزم بد نیس ولی به الگو نمیرسه خب...

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن