خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

کتاب تست خوب برای سال دوم تجربی

سلام راستش من تو تست زدن یکمی ضعیفم مدرسمون که آزمون قلم چی و مرآت داره به جز زبان انگلیسی که همرو میزنم بقیرو خوب نمیزنم و زیاد اشتباه دارم در صورتی که همون درسارو تو امتحانات ندرسه خوب میارم میخواستم چند تا کتاب تست واسه درسای زیست ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی ، برام معرفی کنید که هم واسه امسال کمکم کنه و هم واسه کنکور بدرد بخوره و راستی میخواستم بدونم کلاس خوب واسه یاد دادن تست زدن کجا برم آخه می خوام از ماه دیگه شروع کنم که تست زدنم روون بشه ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای کل کتابات میتونی از خ س و الگو استفاده کنی
      برای عمومی ها از گاج و مهر و ماه
      شیمی و فیزیک رو منحصرا از مبتکران استفاده کنی هم عالیه

کتابایی که به درد کنکورت بخوره کتابای جامع هر درسه که بعد از استفاده از هر کدوم از این انتشاراتی ها با توجه به سطح خودت و میزان فهمی که بهشون پیدا میکنی استفاده کن

واسه تسلط بهتر به نمونه سوالات کنکور , قلمچی خیلی خوبه ... البته انتشارتی مثل خ س و مبتکران تیپ سوالاتشون تو بعضی موارد از کنکور هم بالاتره...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      برای کل کتابات میتونی از خ س و الگو استفاده کنی
      برای عمومی ها از گاج و مهر و ماه
      شیمی و فیزیک رو منحصرا از مبتکران استفاده کنی هم عالیه

کتابایی که به درد کنکورت بخوره کتابای جامع هر درسه که بعد از استفاده از هر کدوم از این انتشاراتی ها با توجه به سطح خودت و میزان فهمی که بهشون پیدا میکنی استفاده کن

واسه تسلط بهتر به نمونه سوالات کنکور , قلمچی خیلی خوبه ... البته انتشارتی مثل خ س و مبتکران تیپ سوالاتشون تو بعضی موارد از کنکور هم بالاتره...
      من فردا میخوام کتابارو بگیرم پس زیست و ریاضی خ س و شیمی و فیزیک مبتکران عمومی هام گاج بردارم خوبه ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که خودم همینارو دارم
      فردا که خواستی بری همینارو یه چک بکن اگه خودتم از سطح و سبک کارشون راضی بودی، بخر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن