خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      h24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question نیاز به راهنمایی فوری درباره دانشگاه آزاد و کنکور

سلام دوستان
      من دانشجوی ترم یک مهندسی هسته ای گرایش راکتور (کارشناسی) واحد علوم و تحقیقات تهران هستم.

اولش فکر میکردم که رشته خوبیه ولی بعدا (یعنی فقط یک ماه بعد از رفتن به دانشگاه) فهمدیم که بدرد نمیخوره...(البته هنوزم مطمئن نیستم)

حالا دنبال اینم که تغییر رشته بدم به مهندسی برق (تهران مرکز)؛ سازمان مرکزی آزاد گفته بعد از کلی مرحله شاید موافقت کنیم...

از شرایطش اینه که تراز من از تراز آخرین فرد قبولی بیشتر باشه، حالا کسی هست که بدونه آخرین تراز قبولی در مهندسی برق دانشگاه آزاد تهران مرکز امسال چند بوده؟
      لطفا اگه کسی تو این رشته و دانشگاه امسال قبول شده کارنامش را ببینه و آخرین تراز قبولی را دقیق بگه،واقعا حیاتیه...

و سوال دوم این که به نظر شما دانشگاه آزاد (واحد های شهر تهران) در رشته های مهندسی (به خصوص عمران-برق-مکانیک) تکمیل ظرفیت نیمسال دوم (بهمن ماه) داره؟

در نهایت آخرین سوالم که کلی ترین سوالمه اینه که من سال پیش بنا به دلایلی نتونستم با برنامه درس بخونم و مدرسه هم واقعا همکاری نکرد و رتبه ی بسیار بدی آوردم ولی در حد متوسطی پراکنده خونده بودم (بیشتر درسارو)و قصد داشتم که یه سال دیگه کنکور بدم.ولی اطرفیان من را از این کار منصرف کردند و الآن همون رشتیه که گفتم میرم و واقعا نمیدونم چه کار کنم. دو روز و نیم در هفته دانشگاه میرم و میتونم سه روز در هفته برای کنکور بخونم.به نظر شما منتظر تکمیل ظرفیت آزاد واحد های تهران بمونم یا همین الآن انصراف بدم (البته بدترین راهه شاید) یا یک ترم بخونم و در کنارش برای کنکور بخونم و ترم دوم مرخصی بگیرم و کل وقتم را واسه کنکور بذارم؟و(آیا از راه آخر میتونم نتیجه بگیرم)؟

اگه جواب بدین واقعا دعاتون میکنم، خیلی مهم و حیاتیه برام...

2. Top | #2
      h24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام

کسی نمیتونه کمکم کنه؟ خیلی برام مهمه
      ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)