خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

خیلی عقبم (همه بیان خیلی مهمه)

اصلا این روزا خیلی خیلی عقب افتادم. هووووف همه شدیدا دارن میخونن فقط منه دیوانه نمیدونم چم شده. آخه هرچی بخونم هم به کسی که که از تابستون داره میخونه نمیرسم که. تا وقتی اونا هستن چرا من قبول شم؟؟؟ مگه رشته ای که من میخام چقد ظرفیت داره که بعد ز اونا من قبول شم. نه اصلا قبول نمیشممهر هم تموم شد و من حس میکنم هنوز درست و حسابی نمیخونم. بقیه دارن روزای تعطیل حداقل 14 ساعت میخونن. کاش از تابستون مرتب خونده بودم الان همشو بلد بودما.الان بخام بخونم حالا از کجا شروع کنم اصلا؟؟ پایه یا پیش؟؟تست رو کی بزنم پس؟ وااای مدرسه هم که دارم پس این همه درس رو چطوری بخونم. هر فصل فیزیک 400 تا تست داره خب اینارو کی بزنم؟؟؟احتمالا امسال که قبول نمیشم بهتر فقط بخونم با درسا آشنا شم سال بعد ایشالا از تیر روزی 12 ساعت میخونم رتبه دو رقمی میارم.ناامید ترین کنکوریا رو هر سال میشه بین بچها دید. کسی چه میدونه شاید الان خودت که داری میخونی یکی از همونا باشیمیه نفر که از چند ساعت پیش یه مسابقه ی دو رو شروع کرده.یه ماراتون بزرگ. با جایزه ای که زندگیشو از این رو به اون رو میکنه. آخه فقط جایزه نیس. اگه قهرمان نشه یه عمر توی سرش میزنن.با اینکه قویتر بوده اما به جایی که لایقش بوده نرسیدهچند ساعته که داره میدوئه موقعی که صدای زنگ شروع مسابقه اومد دیر به خودش اومد اما راه افتاد .آخرش راه افتاد. دویدچند ساعته که داره میدوئه چند نفرازش جلو زدن. هرکی از کنارش رد میشه حس بدی میگیردش.چند ساعته که داره میدوئه تازه به خودش میاد. "خب اینجوری که نمیشه کم کم همه دارن ازم جلو میزنن اینجوری بخام برم جلو آخر هم نمیشم. تاآخرش باید زیر دست این و اون باشم. یه عمر توی حسرت چیزی که میخام بمونم.. چی میشه اگه یکم دیگه به خودم زحمت بدم.چی میشه اگه از الان تند بدوم و همونجور که آدما کم کم ازم جلو زدن کم کم ازشون جلو بزنم؟ تا آخر مسیر که به اندازه کافی وقت دارم.فکرشو بکن.موفقیت ناگهانی مال قصهاست."اون دونده تویی. خیلیا از اول تیر ازت جلو زدن. خیلیا دارن با شتاب ادامه میدن. راه حل ول کردن مسابقست یا بیشتر کردن سرعت برای رسیدن بهشون؟؟ چرا فکر میکنی نمیرسی؟؟/اره اره قبول دارم اگه 1 ماه به کنکور مونده بود تو هرکار میکردی به کسی که 4 ماه زودتر از تو خونده نمیرسیدی اما الان که 8 ماه و خرده ای مونده چی؟؟؟؟برای موفق شدن کوچکترین راه میانبری وجود نداره .فقط خودتی و خودت. اگه حاضر باشی کم کم پیشرفت میکنی از کسایی که ازت جلو بودن جلومیزنی. اینطور فکر نکن که اونا که جلوترن دارن روزی 16 ساعت میخونن.همه توی مسیراشون خسته میشن. کم کاری میکنن و مشکل براشون پیش میاد.اینا همون جاهایی هستن که تو ازشون جلو میزنی.انتظار نداشته باش که با تلاش 1 ماهه برسی به کسی که از تیر داره میخونه و ترازش 8000 هست. کم کم برو بالا. هدف بچین که توی 4 5 ماه عالی کار کنی و کم کم بهش برسی. این چیزایی که میگم رویا نیست بارها و بارها اتفاق میفته ولی فقط برای کسایی که تصمیم جدی دارن. یکم به عواقب این روندت فکر کن. به کجا میرسی/؟؟؟ اصلا به جایی میرسی؟؟؟کسی دلش برات میسوزه وقتی که خودت برای خودت ارزشی قایل نیسی؟؟؟؟یکم به فکر خودت باش و ناامید نباش. فقط یکم صبر داشته باش و توی سکوت تلاش کن.صدای موفقیتت به موقش بلند میشه
      ویرایش توسط Defne : 08 آبان 1394 در ساعت 22:47 دلیل: لینک خروجی ممنوع

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      اصلا این روزا خیلی خیلی عقب افتادم. هووووف همه شدیدا دارن میخونن فقط منه دیوانه نمیدونم چم شده. آخه هرچی بخونم هم به کسی که که از تابستون داره میخونه نمیرسم که. تا وقتی اونا هستن چرا من قبول شم؟؟؟ مگه رشته ای که من میخام چقد ظرفیت داره که بعد ز اونا من قبول شم. نه اصلا قبول نمیشممهر هم تموم شد و من حس میکنم هنوز درست و حسابی نمیخونم. بقیه دارن روزای تعطیل حداقل 14 ساعت میخونن. کاش از تابستون مرتب خونده بودم الان همشو بلد بودما.الان بخام بخونم حالا از کجا شروع کنم اصلا؟؟ پایه یا پیش؟؟تست رو کی بزنم پس؟ وااای مدرسه هم که دارم پس این همه درس رو چطوری بخونم. هر فصل فیزیک 400 تا تست داره خب اینارو کی بزنم؟؟؟احتمالا امسال که قبول نمیشم بهتر فقط بخونم با درسا آشنا شم سال بعد ایشالا از تیر روزی 12 ساعت میخونم رتبه دو رقمی میارم.ناامید ترین کنکوریا رو هر سال میشه بین بچها دید. کسی چه میدونه شاید الان خودت که داری میخونی یکی از همونا باشیمیه نفر که از چند ساعت پیش یه مسابقه ی دو رو شروع کرده.یه ماراتون بزرگ. با جایزه ای که زندگیشو از این رو به اون رو میکنه. آخه فقط جایزه نیس. اگه قهرمان نشه یه عمر توی سرش میزنن.با اینکه قویتر بوده اما به جایی که لایقش بوده نرسیدهچند ساعته که داره میدوئه موقعی که صدای زنگ شروع مسابقه اومد دیر به خودش اومد اما راه افتاد .آخرش راه افتاد. دویدچند ساعته که داره میدوئه چند نفرازش جلو زدن. هرکی از کنارش رد میشه حس بدی میگیردش.چند ساعته که داره میدوئه تازه به خودش میاد. "خب اینجوری که نمیشه کم کم همه دارن ازم جلو میزنن اینجوری بخام برم جلو آخر هم نمیشم. تاآخرش باید زیر دست این و اون باشم. یه عمر توی حسرت چیزی که میخام بمونم.. چی میشه اگه یکم دیگه به خودم زحمت بدم.چی میشه اگه از الان تند بدوم و همونجور که آدما کم کم ازم جلو زدن کم کم ازشون جلو بزنم؟ تا آخر مسیر که به اندازه کافی وقت دارم.فکرشو بکن.موفقیت ناگهانی مال قصهاست."اون دونده تویی. خیلیا از اول تیر ازت جلو زدن. خیلیا دارن با شتاب ادامه میدن. راه حل ول کردن مسابقست یا بیشتر کردن سرعت برای رسیدن بهشون؟؟ چرا فکر میکنی نمیرسی؟؟/اره اره قبول دارم اگه 1 ماه به کنکور مونده بود تو هرکار میکردی به کسی که 4 ماه زودتر از تو خونده نمیرسیدی اما الان که 8 ماه و خرده ای مونده چی؟؟؟؟برای موفق شدن کوچکترین راه میانبری وجود نداره .فقط خودتی و خودت. اگه حاضر باشی کم کم پیشرفت میکنی از کسایی که ازت جلو بودن جلومیزنی. اینطور فکر نکن که اونا که جلوترن دارن روزی 16 ساعت میخونن.همه توی مسیراشون خسته میشن. کم کاری میکنن و مشکل براشون پیش میاد.اینا همون جاهایی هستن که تو ازشون جلو میزنی.انتظار نداشته باش که با تلاش 1 ماهه برسی به کسی که از تیر داره میخونه و ترازش 8000 هست. کم کم برو بالا. هدف بچین که توی 4 5 ماه عالی کار کنی و کم کم بهش برسی. این چیزایی که میگم رویا نیست بارها و بارها اتفاق میفته ولی فقط برای کسایی که تصمیم جدی دارن. یکم به عواقب این روندت فکر کن. به کجا میرسی/؟؟؟ اصلا به جایی میرسی؟؟؟کسی دلش برات میسوزه وقتی که خودت برای خودت ارزشی قایل نیسی؟؟؟؟یکم به فکر خودت باش و ناامید نباش. فقط یکم صبر داشته باش و توی سکوت تلاش کن.صدای موفقیتت به موقش بلند میشه
      هدف>اراده و پشتکار>موفقیت>زندگی بهتر

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      خوب من خودم کنکوری نیستم ولی اونجور که فکر میکنی نیست روزی 14 چه خبره من کنکوری هم زیاد اشنا دارم هم رتبه برتر تو فامیلمون زیاده کسی انقد نمیخوونه شما اگه همایش دکتر افشارو گوش کنی میگه رتبه برتر هست از ابان استارت زده
      بدون موق میشی
      زیبا فکر کن همه چیز را زیبا خواهی یافت

از این جا رد میشم

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
      هدف>اراده و پشتکار>موفقیت>زندگی بهتر
      بلا خره یکی هم از عرض جغرافیایی ما پیدا شد
      زیبا فکر کن همه چیز را زیبا خواهی یافت

از این جا رد میشم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فقط اینو بگم که این یه سال جوری درس بخونید که وقتی نتیجه کنکورو تو سایت سنجش دیدید شرمنده ی خودتون و وجدانتون نشید .
      I Never give up ∞

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      ی لحظه شوکه شدم بابا چی بود این ترسیدم...والا

خیلیا هستن از ابان خوندن و رتبه برتر شدن.....تلاشتو کن نتیجه رو بده دس بالا سری

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال تا عید میانگین ترازم 7000بودش بعد عید دیگه خسته شده بودم نتونستم خوب بخونم تازه از تیرم شروع کرده بودم اگه از الان خوب بخونید 100درصد موفقین

فرستاده شده از SM-P601ِ من با Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      http://2ctor-sho.blogfa.comازاین وبلاگ کپی شدهمیخاستم بگم اگه مایلید بیان ب وبلاگ مطالب مفید کنکوری وجود داره ارزش داره حداقل 10دقیقه بیاید، چون خودم اتفاقی با وبلاگ آشنا شدم مفید بود فقط قصدم کمک ب دوستان کنکوری، ن تبلیغ همگی موفق باشید در پناه حق

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      http://2ctor-sho.blogfa.comازاین وبلاگ کپی شده میخاستم بگم اگه مایلید بیان ب وبلاگ مطالب مفید کنکوری وجود داره ارزش داره حداقل 10دقیقه بیاید، چون خودم اتفاقی با وبلاگ آشنا شدم مفید بود فقط قصدم کمک ب دوستان کنکوری، ن تبلیغ همگی موفق باشید در پناه حقآخر پستم ویرایش شده از طریق مدیریت،

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=_fatemeh_;649765]فقط اینو بگم که این یه سال جوری درس بخونید که وقتی نتیجه کنکورو تو سایت سنجش دیدید شرمنده ی خودتون و وجدانتون نشید ./2ctor-sho.blogfa.comازاین وبلاگ کپی شده میخاستم بگم اگه مایلید بیان ب وبلاگ مطالب مفید کنکوری وجود داره ارزش داره حداقل 10دقیقه بیاید، چون خودم اتفاقی با وبلاگ آشنا شدم مفید بود فقط قصدم کمک ب دوستان کنکوری، ن تبلیغ همگی موفق باشید در پناه حقآخر پستم ویرایش شده از طریق مدیریت

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.m74 نمایش پست ها
      من پارسال تا عید میانگین ترازم 7000بودش بعد عید دیگه خسته شده بودم نتونستم خوب بخونم تازه از تیرم شروع کرده بودم اگه از الان خوب بخونید 100درصد موفقین

فرستاده شده از SM-P601ِ من با Tapatalk
      شروع کن رفیق......چیزه زیادی از دس نداری فقط یه کم بجم.....

فرستاده شده از GT-S6312ِ من با Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن