خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شهریه دندان پزشکی پردیس و طول زمان تحصیل

سلام دوستان
      من یه سوالی داشتم
      هزینه دانشگاه بین المللی برای رشته دندون پزشکی چه قدر هست ؟ چند سال باید درس خوند تا تموم کنیم ؟ بعدش هزینه درس خوندن تو دانشگاه بین المللی تهران با اردبیل فرق میکنه ؟ یا کل کشور هزینش یکیه ؟ مرسی از دوستانی که پلسخ میدن <3

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkh766 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه سوالی داشتم
      هزینه دانشگاه بین المللی برای رشته دندون پزشکی چه قدر هست ؟ چند سال باید درس خوند تا تموم کنیم ؟ بعدش هزینه درس خوندن تو دانشگاه بین المللی تهران با اردبیل فرق میکنه ؟ یا کل کشور هزینش یکیه ؟ مرسی از دوستانی که پلسخ میدن <3
      فکر کنم 19 میلیون باشه سالیانه-شش ساله دوره عمومی تموم میشه-هزینه های شهریه تو تمام شهرها یکی ان
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      فکر کنم 19 میلیون باشه سالیانه-شش ساله دوره عمومی تموم میشه-هزینه های شهریه تو تمام شهرها یکی ان
      یعنی 114 میلیون ؟ 6 سال عمومی ؟ ادامه هم داره ؟ تا چند سال درس تموم میشه دیگ میشه رفت سر کار ؟ میخوام کل هزینه رو بدونم از لحظه ورود به دانشگاه تا اخر

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      توی سایت دانشگاه ها شهریه را زده و برای اصفهان سالی 17 میلیون زده و شش ساله هم تموم میشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      توی سایت دانشگاه ها شهریه را زده و برای اصفهان سالی 17 میلیون زده و شش ساله هم تموم میشه
      خیلی بیشتر از این حرفا میشه ! اینجور میشه صد تومن ! بالای دویست تومن فکر کنم بیوفته !

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه سوالی داشتم
      سلام
      هزینه طبق دفترچه سنجش ترمی 8500 هست ولی دانشگاه ها فرق میکنن مثلا یزد 9500 هست و شیرازم فک کنم بالای 10 باشه کلا تعداد دانشگاه هایی که طبق دفترچه برن کمه
      باید ببینی شیوه نوین هستن یا ن شیوه نوین 5سال و نیم تمومه بقیه 6.بعد از فارغ التحصیلی طبق چیزی که شنیدم البته نمیدونم چقدر درسته مجوز مطب به دندانپزشک عمومی نمیدن و باید تخصص بگیری

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MJavadD نمایش پست ها
      سلام
      هزینه طبق دفترچه سنجش ترمی 8500 هست ولی دانشگاه ها فرق میکنن مثلا یزد 9500 هست و شیرازم فک کنم بالای 10 باشه کلا تعداد دانشگاه هایی که طبق دفترچه برن کمه
      باید ببینی شیوه نوین هستن یا ن شیوه نوین 5سال و نیم تمومه بقیه 6.بعد از فارغ التحصیلی طبق چیزی که شنیدم البته نمیدونم چقدر درسته مجوز مطب به دندانپزشک عمومی نمیدن و باید تخصص بگیری
      یعنی 6 ساله تموم نمیشه ؟! تخصص چه قدر طول میکشه ؟ تو دوران خوندن تخصص هم بین المللی حساب میشم ؟ ینی باید باز میلیونی شهریه بدم ؟
      این تخصص که گفتی برای همه هست یا فقط برای بین المللی ها ؟!
      مرسی از پاسخ

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یعنی 6 ساله تموم نمیشه ؟! تخصص چه قدر طول میکشه ؟ تو دوران خوندن تخصص هم بین المللی حساب میشم ؟ ینی باید باز میلیونی شهریه بدم ؟
      مرسی از پاسخ
      نخیر شما وقتی از دانشگاه میای بیرون بعد از 6 سال مثل فردی هستی که روزانه خوندی و پروانه مطب هم میدن و باید برای پروانه امتیاز جمع کنی با طرح و کار در مراکز دولتی
      تخصص در دندون 6 تا هست تقریبا و طرفدار زیادی نداره چون تفاوت حقوق بالای نداره برعکس پزشک عمومی و متخصص

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از پاسخ
      ببین بعد اینکه 6سال عمومی رو تموم کردی تو امتحان تخصص شرکت می کنی.تخصصای دندانپزشکی هم چند نوعه که طول دوره شون از دوسال داره تا 5 سال.بعدقبولی تو تخصص اگه سراسری قبول شی که دیگه شهریه نمی دی و تمام بچه های دندون می تونن تو تخصص شرکت کنن.
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها رشته تکنسین سلامت دهان کسی میدونی چیه؟بازار کارش چطوره؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پایه هر ترم 8.5 تومن هست که با توجه به اعتبار دانشگاه دانشگاه میتونه درصدی رو بهش اضافه کنه
      کل شهریه یک سال رو هم همون اول به صور مختلف چک و نقد و سفته و.. میگیرن
      هرسال دو ترم ،مثلا تبریز امثال چیزی حدود 18 تومن گرفته
      6سال عمومی طول بکشه میشه چیزی بیش از حدود108 تومن چون هرسال متناسب نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی به شهریه افزوده میبشه
      بعد عمومی هم تخصص هست دیگه!اون رو انشالله دولتی قبول میشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      نخیر شما وقتی از دانشگاه میای بیرون بعد از 6 سال مثل فردی هستی که روزانه خوندی و پروانه مطب هم میدن و باید برای پروانه امتیاز جمع کنی با طرح و کار در مراکز دولتی
      تخصص در دندون 6 تا هست تقریبا و طرفدار زیادی نداره چون تفاوت حقوق بالای نداره برعکس پزشک عمومی و متخصص

Sent from my LG G3
      وقتی یکی تو دندون تخصص میگیره ویزیتش میره بالا ولی کارش کمتر میشه مصیبتیه برا خودش!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      وقتی یکی تو دندون تخصص میگیره ویزیتش میره بالا ولی کارش کمتر میشه مصیبتیه برا خودش!!
      البته در چند تخصص خوبه مثل ارتو و فک و رادیو
      اما تخصصش فعلا به صورت نیاز حس نمیشه چون عمومیش کارش خوبه

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه سوالی داشتم
      هزینه تو هر دانشگاه با یه اختلاف جزئی فرق می کنه مثلا دندان بابل شهریه ی امسال 16 میلیون و 800 هزار تومن بود

بزرگ ترین آزمون ایمان زمانی است
      که آنچه می خواهید را به دست نمی آورید
      با این حال قادرید بگویید:
      خدایا شکرت

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      پایه هر ترم 8.5 تومن هست که با توجه به اعتبار دانشگاه دانشگاه میتونه درصدی رو بهش اضافه کنه
      کل شهریه یک سال رو هم همون اول به صور مختلف چک و نقد و سفته و.. میگیرن
      هرسال دو ترم ،مثلا تبریز امثال چیزی حدود 18 تومن گرفته
      6سال عمومی طول بکشه میشه چیزی بیش از حدود108 تومن چون هرسال متناسب نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی به شهریه افزوده میبشه
      بعد عمومی هم تخصص هست دیگه!اون رو انشالله دولتی قبول میشید
      ینی کلش 108 میلیون ؟؟؟؟؟
      من شنیده بودم بالای دویست میلیون میرسه !!! اینجور که عالیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن