خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 185
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بزارید یه چیزی رو براتون شفاف سازی کنم چرا تبریز این همه رتبه برتر داره میده بیرون ؟ کسی تا حالا از امکانات اونا خبر داشته ؟ این حرفایی که میزنم از یکی از معلم هامون هست :

تیزهوشان شهید مدنی تبریز و دخترانش امکانات فوق باور دارن که مهم ترینش دبیر هست این دانش آموزان برای هر درس بیش از یک معلم دارن برای زیست 1- معلم برای تدریس بخش گیاهی 2- معلم برای تدریس بخش جانوری 3- معلم برای نکته و تست . برای دینی هم دو تا دبیر دارن 1- دبیر مخصوص پیام ایات 2- دبیر مخصوص متن کتاب برای ادبیات 1- دبیر مخصوص آرایه و شعر 2- دبیر مخصوص قرابت معنایی 3- دبیر برای املا و لغت و ... و همین داستان ادامه دارد ...

حالا اگر یک چهارم این امکانات رو جاهای دیگه هم داشتن خب رتبه میاردن دیگه اگه این دبیرستان هر سال تک رقمی نده باید تعجب کرد !

الانم کافیه سایت کانون رو چک کنید برای سوم تجربی سه نفر از 10 نفر اول کشور از این دبیرستان هستن
      ویرایش توسط Forgotten : 07 آبان 1394 در ساعت 20:14

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      بزارید یه چیزی رو براتون شفاف سازی کنم چرا تبریز این همه رتبه برتر داره میده بیرون ؟ کسی تا حالا از امکانات اونا خبر داشته ؟ این حرفایی که میزنم از یکی از معلم هامون هست :

تیزهوشان شهید مدنی تبریز و دخترانش امکانات فوق باور دارن که مهم ترینش دبیر هست این دانش آموزان برای هر درس بیش از یک معلم دارن برای زیست 1- معلم برای تدریس بخش گیاهی 2- معلم برای تدریس بخش جانوری 3- معلم برای نکته و تست . برای دینی هم دو تا دبیر دارن 1- دبیر مخصوص پیام ایات 2- دبیر مخصوص متن کتاب برای ادبیات 1- دبیر مخصوص آرایه و شعر 2- دبیر مخصوص قرابت معنایی 3- دبیر برای املا و لغت و ... و همین داستان ادامه دارد ...

حالا اگر یک چهارم این امکانات رو جاهای دیگه هم داشتن خب رتبه میاردن دیگه اگه این دبیرستان هر سال تک رقمی نده باید تعجب کرد !

الانم کافیه سایت کانون رو چک کنید برای سوم تجربی سه نفر از 10 نفر اول کشور از این دبیرستان هستن
      مدرسه شما هم فک کنم دست کمی از اونا نداره
      ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      مدرسه شما هم فک کنم دست کمی از اونا نداره
      والا در این حد نه ما فقط برای ریاضی و فیزیک و شیمی دو تا دبیر داریم و تمام

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      چه عدالت اموزشی توی کشور برقراره......معلم اول ابتدایی دیدم که به دانش اموزش گفته رو شعر بنویسه بدون اینکه حتی حروف الفبا رو درس بده.....یعنی یه جورایی گفته برید این متنو نقاشی کنید........همین مدارس خاص خیلی ها رو از درس خوندن و ادامه راه زده میکنه

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ما هم مدرسه داریم
      روزگاری کفران خدا، بزرگ ترین کفران بود.
      اما خدا مرد
      و در پی آن این گویان نیز مردند.
      اکنون کفران زمین سهمگین ترین کفران است.

چنین_گفت_زرتشت

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ما که مدنی 3 ایم همچین چیزی نه دیدیم نه شنیدیم
      شما این اطلاعاتو از کجا میاری ؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      ما که مدنی 3 ایم همچین چیزی نه دیدیم نه شنیدیم
      شما این اطلاعاتو از کجا میاری ؟
      این اطلاعات رو من از دبیر زیستم شنیدم {اون بالا هم گفتم راست یا دروغش رو نمیدونم }

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این اطلاعات رو من از دبیر زیستم شنیدم {اون بالا هم گفتم راست یا دروغش رو نمیدونم }
      باور نکن...
      ولی کلاسای خوب ببیرون زیادن

مثلا :

زیست : فتحی ، صائبی نیا ، خادم ، قاسمی و....
      فیزیک : جابری ، سپهری ، آراد و....
      ریاضی : سلامی ، ایرانی ، پرنیان و....(جز سلامی از بقیه شون زیاد خوشم نمیاد)
      شیمی : اختری ،اسماعیل زاده ماکویی ، باروقی و....

اکثرشونم اساتید سمپادن
      مثلا آراد و اختری و صائبی نیا و صمدی(عربی میدرسه) و... تو مرکزین که مام هستیم
      بعضی تشابه اسمی ها هم هستن ! مثلا قربان هاشمی توی اموزشگاه نشر الگو (که معلم خود مام هست)
      بعضیا اسم کوچیکشو نمیدونن فک میکنن همون اشکان هاشمیه
      تو تبریز واسه عمومیا اهمیت زیادی قائل نیستن

عرف شهریه ها هم :

فله ای : 400 - 800
      گروهی : 800 - 1200- 1500
      خصوصی هم .... وقت گرفتنش سخته

اساتید بالدار تهرانهم میام و میرن ولی به زیاد طرفدار ندارن
      فقط اون مرفهین بی درد....
      ویرایش توسط Amin ZD : 07 آبان 1394 در ساعت 20:52

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یادش بخیر پارسال تراز ...7500.....8000میشد
      چ دورانی داشتیم
      اون همه امضا ک بعد هر ازمون میدادیم بچه ها
      حقمو خوردن تو کنکور

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الآن تنها مشکل من اینه که مدرسه وقتمو میگیره و خسته ام میکنه لامصب :/
      ...

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      الآن تنها مشکل من اینه که مدرسه وقتمو میگیره و خسته ام میکنه لامصب :/
      منم همینجوریم
      روزگاری کفران خدا، بزرگ ترین کفران بود.
      اما خدا مرد
      و در پی آن این گویان نیز مردند.
      اکنون کفران زمین سهمگین ترین کفران است.

چنین_گفت_زرتشت

12. Top | #42
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم یه دانش آموز اینجوری میشناسم،ولی یه مقدار متفاوت تر!! تقریباََ آخرای دوم دبیرستانش که بود درسای پیشو داشتن باهاش کار میکردن.خیلی هم ازش تعریف میشنیدم.تو شهر هم همه جا اسمشو زدن خخخ ولی خب ازش خبر ندارم

با دلام*_*

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      مارو باش پارسال پیش دانشگاهی تا ابان اصلا معلم زیست نداشتیم بعدم یکی اومد رو کتاب برامون میخوند ،حالا تو بعضی نقاط مولف های کتاب کمک درسی ،دبیر دوستان هستن...خوشبحالشون..
      بقیه درسا رو نخواید بگم ک واقعا روم نمیشه
      حالا میگی تا ابان چیکار میکردی ؟؟؟ هیچی دادا فقط والیبال

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      مارو باش پارسال پیش دانشگاهی تا ابان اصلا معلم زیست نداشتیم بعدم یکی اومد رو کتاب برامون میخوند ،حالا تو بعضی نقاط مولف های کتاب کمک درسی ،دبیر دوستان هستن...خوشبحالشون..
      بقیه درسا رو نخواید بگم ک واقعا روم نمیشه
      حالا میگی تا ابان چیکار میکردی ؟؟؟ هیچی دادا فقط والیبال
      ما ام وضعیتمون مشابه بود با این تفاوت که والیبالم نمیزاشتن بازی کنیم مجبور بودیک بریم پارک
      یه سریم تور نبود این بندا که بهشوم پرچما مثلثی وصله رو کندیم چسبوندیم جا تور
      یادش بخیر کلا کلاس ما 3 نفر میومدیم سر کلاس معلما ام نصفشون نمیومدن
      run forrest runnn

15. Top | #45
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام عزیز
      درست میفرمایید
      بنده هم اونجا خونده ام انگاری توش دانشگاه هست
      فوق پیشرفته درس میدند

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن