خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

اگه هدفت تربیت معلم باشه

،رشته ادبیات یا تجربی یا زبان،، کدوم احتمال قبولی تربیت معلم بیشتره؟؟؟ من رشته م تجربی،میخام رشته خودمم وزبان امتحان بدم، از طرفی بچه های ادبیات خیلی راحت دبیری میارن نظراتتون برام مهمه... هدفم اینه رشته ای ک میخونم آینده شغلی داشته باشه و تضمین باشه دبیری خیلی خوبه و هم راحت،پزشکی هم عالیه با توجه به سختی کنکور تجربی و رقابت سخت باید منتظر سخت ترین کنکور باشم ازاونجای ک سال چهارم کنکورمه، امسال دیگ آخرین شانسمه..

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلاماحتمال قبولی از دبیری در رشته انسانی بیشتر از دو رشته تجربی و ریاضی میباشد چون تعدا د رشته دبیری در انسانی خیلی زیاد تر است در رشته علوم تربیتی نیز شانس در رشته تجربی بیشتر از ریاضی است چون بیشتر سهمیه دارد . منظورتونو از رشته ادبیات متوجه نشدم.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MRH نمایش پست ها
      سلاماحتمال قبولی از دبیری در رشته انسانی بیشتر از دو رشته تجربی و ریاضی میباشد چون تعدا د رشته دبیری در انسانی خیلی زیاد تر است در رشته علوم تربیتی نیز شانس در رشته تجربی بیشتر از ریاضی است چون بیشتر سهمیه دارد . منظورتونو از رشته ادبیات متوجه نشدم.
      سلام مرسی از راهنماییتون بنظرتون کنکور 95 تربیت معلم راحت؟؟ چون سال های قبل کلا نبودمن میخام رشته تجربی امتحان بدم،برای زبان دبیری چطوره؟ راحته؟؟ منم سوالتون رو متوجه نشدم.. کجای پستم نامفهوم بود؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی از راهنماییتون بنظرتون کنکور 95 تربیت معلم راحت؟؟ چون سال های قبل کلا نبودمن میخام رشته تجربی امتحان بدم،برای زبان دبیری چطوره؟ راحته؟؟ منم سوالتون رو متوجه نشدم.. کجای پستم نامفهوم بود؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      Up
      تربیت معلم با دبیری فرق دارره...دبیری راحت میشه قبول شد ولی تربیت معلم سال به سال دانشجو کمتر میخواد پارسال تو شهر ما 5تا خواستن امسال فقط دوتا البته دختر...رتبه پایین هم میخواد حدودا کمتر از 6 هزار

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشین اون بورسیه ای ک میکنن تو هر دو دبیری و تربیت معلم هست ؟؟؟؟

9. Top | #9
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم یکیند در واقع در سال 91 تربیت معلم تبدیل به دانشگاه فرهنگیان شد در رشته شما تجربی دو تا دبیری یعنی زیست و شیمی فقط وجود داره بعلاوه رشته علوم تربیتی اگر دنبال دبیری ادبیات هستید باید تغییر رشته داده و کنکور انسانی بدهید در مورد راحت بودن اگر منظورتون راحت بودن تحصیل است تقریبا جوابش بله است اما در مورد قبولی باید بگم فضا فضای رقابتی است ممکنه یک سال سخت و سال بعد راحتتر باشه در سال 94 تقریبا 4800 نفر قبول شدن در سال 95 احتمالا بالای 10000 نفر را بپذیرند که شانس شما بالاتر خواهد بود اما برای قبولی از دبیری زبان دقیقا نمیدونم وضعیت چطوری اما شیمی و زیست میدونم خیلی سختره و اگر دختر باشید رقابت باز سختر میشه اگر بومی شهر بزرگ باشید دیگه بدتر رقیباتون رتبه هاشون بهتر خواهد بود و رقابت سنگین تر .باز اگه سوالی داشتین در خدمتم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      ببخشین اون بورسیه ای ک میکنن تو هر دو دبیری و تربیت معلم هست ؟؟؟؟
      نمیدونم والا..من فقط بخاطر راحتی شغلش دوست دارم نمیدونی تا چه سنی پذیرش دارند؟؟ آخه شرایط سنی داره. .

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با سلام دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم یکیند در واقع در سال 91 تربیت معلم تبدیل به دانشگاه فرهنگیان شد در رشته شما تجربی دو تا دبیری یعنی زیست و شیمی فقط وجود داره بعلاوه رشته علوم تربیتی اگر دنبال دبیری ادبیات هستید باید تغییر رشته داده و کنکور انسانی بدهید در مورد راحت بودن اگر منظورتون راحت بودن تحصیل است تقریبا جوابش بله است اما در مورد قبولی باید بگم فضا فضای رقابتی است ممکنه یک سال سخت و سال بعد راحتتر باشه در سال 94 تقریبا 4800 نفر قبول شدن در سال 95 احتمالا بالای 10000 نفر را بپذیرند که شانس شما بالاتر خواهد بود اما برای قبولی از دبیری زبان دقیقا نمیدونم وضعیت چطوری اما شیمی و زیست میدونم خیلی سختره و اگر دختر باشید رقابت باز سختر میشه اگر بومی شهر بزرگ باشید دیگه بدتر رقیباتون رتبه هاشون بهتر خواهد بود و رقابت سنگین تر .باز اگه سوالی داشتین در خدمتم
      سلام مرسی از راهنماییتون، ن دنبال دبیری ادبیات نیستم، منظورم اينه رشته ادبیات با رقابت کم شانس قبولی بیشتره،کلا دبیری دوست دارم حالا هر رشته ای،منطقه 3هستم ومحروم، سهمیه مناطق محروم هم داریم،21سالمه شرایط سنیش چطوره؟تا چه رتبه ای میشه قبول شد.؟؟ بازم مرسی از راهنماییتون

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با معلمی خودتونو و آیندتونوی تباه نکنید.

13. Top | #13
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رتبه رو دقیقیا نمیدونم .قبولیا منطقه به منطقه فرق میکنند بهتره به سایت قلم چی سر بزنید و اینکه سنتون محدودیتی ایجاد نمیکنه فعلا

قردش نادری دقیقا حارالی سان ؟ معلیمسن یا دانشجو معلم ؟ دیسن ایشونن راضی دو سن؟ونیه؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      با معلمی خودتونو و آیندتونوی تباه نکنید.
      این خیلی حرفه!!! یعنی شما پشیمونید آقای نادری؟
      البته من هم پدرم معلم بود میدونم چی میگید اما خوب من خودم خیلی به آموزش دادن علاقمندم!

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      این خیلی حرفه!!! یعنی شما پشیمونید آقای نادری؟
      البته من هم پدرم معلم بود میدونم چی میگید اما خوب من خودم خیلی به آموزش دادن علاقمندم!
      مسائل حاشیه‌ای که بیاد وسط علاقه میره کنار.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن