خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پاتوق منحصرا زبانی های محترم 95 ( بحث ، گفتگو ، پرسش ، پاسخ و رفع اشکال و ... )

با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت دوستان گرامی .

طبق رسم هر ساله با تاپیکی با عنوان " پاتوق منحصرا زبانی های محترم 95 " در خدمتتون هستیم .

دوستان عزیز در این تاپیک هر گونه سوالی ( چه در مورد خود رشته منحصرا زبان و چه درسی ) داشتید مطرح بفرمائید .

اگر داخل انجمن دوستان منحصرا زبانی حضور موثر و فعالی داشتند حتما تاپیک آموزشی هم خواهیم داشت .

موفق موید باشید .

یا علی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا ما منحصرا زبان نیستیم ولی زبانمون بیسته. اجازه ی شرکت داریم؟

پ.ن: منظورم از بیست تکمیل تکمیل هم نیست ها!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      wow
      آها
      من خودم درسته سوم دبیرستانم ولی تافل دارم!باور نمی کنی مدرک آپلود کنم؟؟ آلمان هم یه مدتی بودم و با اونا کلی انگلیسی صحبت کردم!

چند تا توریست فرانسوی و انگلیسی هم سه ماه تعطیلی به خونمون دعوت کردم!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      در عجبم

هر چی پست شماها رو میخونم با پست استارتر جور در نمیاد

دوستان عزیز در این تاپیک هر گونه سوالی ( چه در مورد خود رشته منحصرا زبان و چه درسی ) داشتید مطرح بفرمائید .

نگفتند فانتزیاتونو بگید

ادامه ندید

پست های نامربوط هم حذف

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      چرا رشته نوشتی تجربی!
      چرا مقطع تحصیلی نوشتی دبیرستان!
      چرا نام دانشگاه نوشتی دبیرستان شهید بهشتی
      چرا سن نوشتی17!!!

و سوتی از همه مهم تر:

روی اون مدرک نوشته درسا قادری پس یعنی درسا قادری که از تهران و دختره شما هستی!!!!؟؟!!؟!؟!؟!
      خواهر شما که مدرک انگلیسی دارید در تعجبم چرا p رو d میبینیند دوباره نگاهی کنید ... در مدرک اسم دانشگاه هم ذکر شده دیگه تهران از کجا اومد ...
      همچنین من دبیرستانم شهید بهشتی بوده ... همچنینی فکر میکنم زیست شناسی باید شاخه ای از تجربی باشه دیگه ؟ در مورد سن هم توضیحات کافی رو دادم دوست عزیز

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidrashti نمایش پست ها
      اقا ما منحصرا زبان نیستیم ولی زبانمون بیسته. اجازه ی شرکت داریم؟

پ.ن: منظورم از بیست تکمیل تکمیل هم نیست ها!
      درود بر شما . با کمال میل دوست عزیز .
      انشالله که از وجود شما استفاده ببریم .

نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      wow
      آها
      من خودم درسته سوم دبیرستانم ولی تافل دارم!باور نمی کنی مدرک آپلود کنم؟؟ آلمان هم یه مدتی بودم و با اونا کلی انگلیسی صحبت کردم!

چند تا توریست فرانسوی و انگلیسی هم سه ماه تعطیلی به خونمون دعوت کردم!!
      صحیح . امیدوارم بتونید مطالب مفید رو به دوستان انتقال بدید با توجه به سطح دانش زبانی بالاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh نمایش پست ها
      در عجبم

هر چی پست شماها رو میخونم با پست استارتر جور در نمیاد

نگفتند فانتزیاتونو بگید

ادامه ندید

پست های نامربوط هم حذف

سلام . بله متاسفانه برخی اوقات موضوع تاپیک مد نظر به فراموشی سپرده میشه و مورد توجه قرار نمیگیره .

امیدواریم که از این به بعد به این نحو از مشکلات برنخوریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      خواهر شما که مدرک انگلیسی دارید در تعجبم چرا p رو d میبینیند دوباره نگاهی کنید ... در مدرک اسم دانشگاه هم ذکر شده دیگه تهران از کجا اومد ...
      همچنین من دبیرستانم شهید بهشتی بوده ... همچنینی فکر میکنم زیست شناسی باید شاخه ای از تجربی باشه دیگه ؟ در مورد سن هم توضیحات کافی رو دادم دوست عزیز
      با سلام به شما دوست عزیز .

خوش آمدید به تاپیک .

لطف بفرمائید مسائل خارج از بحث اصلی و متفرقه رو در اینجا دنبال نکنید .

تشکر فراوان

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام میخواسم بپرسم چه جور دامنه لغاتمو بالا برم با کدوم کتاب ؟؟؟ با کدوم ریدینگ ؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی نبود

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      سلام میخواسم بپرسم چه جور دامنه لغاتمو بالا برم با کدوم کتاب ؟؟؟ با کدوم ریدینگ ؟؟
      با سلام .
      آیا شما هدف اصلیتون منحصرا زبان هست یا خیر ؟
      هدف از بالا بردن دامنه لغات در چه جهتی هست ؟
      کنکور عمومی یا اختصاصی زبان یا چیز دیگر ؟
      در حال حاضر در چه سطحی هستید ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو کنکور زبان عمومی میخوام ریدینگ ها رو بتونم جواب بدم و تو اختصاصی هم میخوام از صفر شروع کنم . ولی هنوز نمیدونم از کجا شروع کنم ؟؟درضمن کتاب تخصصی مبتکرانو دارم و 504 هم هست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو کنکور زبان عمومی میخوام ریدینگ ها رو بتونم جواب بدم و تو اختصاصی هم میخوام از صفر شروع کنم . ولی هنوز نمیدونم از کجا شروع کنم ؟؟درضمن کتاب تخصصی مبتکرانو دارم و 504 هم هست
      برای زبان عمومی از اینترنت سوالات پونزده سال اخیر یا آزمون های آزمایشی پنج سال اخیر رو پیدا کنید و متن هاشو بخونید و روشون مسلط بشید
      برای زبان تخصصی تا عید تمرکزتون روی متن خوانی باشه از منابع معتبر مثل مجله ها و روزنامه های انگلیسی زبان ( ریدرز دایجست - دیلی میل و ... ) - بعد از عید با تست های آزمون های سال های قبل سنجش ،‌ هم مرور میکنید و هم مطالب جدید یاد می گیرید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای زبان عمومی :
      سعی کن ابتدا به تمامی لغات سال های اول تا چهارم مسلط باشید .
      شما باید به تکنیک صحیح متن خوانی دست پیدا کنید . افرادی هستند که حتی دامنه لغاتشون بالا نیست اما به راحتی در ریدینگ ها مفهوم را درک میکنند . هر شب یک ریدینگ رو کار کنید . سعی کنید برداشت کلی از متن داشته باشید .
      در ابتدای کار ممکن هست ناامید شید اما ایمان خودتونو از دست ندید و تا آخر همین رویه رو ادامه بدید .

برای زبان تخصصی :
      زبان عمومی با زبان تخصصی به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست . ابتدا هدفتون رو مشخص کنید .
      آیا هدف اصلی شما رشته اصلی شماست یا نه واقعا میخواید بصورت تمام و کمال روی زبان تخصصی سرمایه‌گذاری کنید ؟
      اگر هدفتون زبان تخصصی هست و میخواید از 0 شروع کنید به نظر بنده ابتدا یکی از آزمون های سال پیش یا تعاونی سنجش را حل کنید و درصد گیری کنید تا ببینید سطحتون چطور هست .
      کتاب های تخصصی مبتکران بسیار مفید خواهند بود برایتان اما به شرطی که شما داخل زبان عمومی نمونید . کتاب 504 زیاد کاربردی نخواهد بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط TeacherBahrami نمایش پست ها
      برای زبان عمومی از اینترنت سوالات پونزده سال اخیر یا آزمون های آزمایشی پنج سال اخیر رو پیدا کنید و متن هاشو بخونید و روشون مسلط بشید
      برای زبان تخصصی تا عید تمرکزتون روی متن خوانی باشه از منابع معتبر مثل مجله ها و روزنامه های انگلیسی زبان ( ریدرز دایجست - دیلی میل و ... ) - بعد از عید با تست های آزمون های سال های قبل سنجش ،‌ هم مرور میکنید و هم مطالب جدید یاد می گیرید
      سلام.تشکر از شما که مارو همراهی میکنید .
      بله تایید میشن توصیه های جناب بهرامی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من رشتم تجربیه ولی علاقه زیادی به زبان آلمانی دارم مو می خوام تو این رشته تحصیل و بعد به آلمان برم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfancrepsley نمایش پست ها
      من رشتم تجربیه ولی علاقه زیادی به زبان آلمانی دارم مو می خوام تو این رشته تحصیل و بعد به آلمان برم
      زبان آلمانی باید به عنوان برگ برنده شما باشه . یعنی اینکه زبان آلمانی رو خودتون میتونید بیارید بالا .

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afsarie نمایش پست ها
      با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت دوستان گرامی .

طبق رسم هر ساله با تاپیکی با عنوان " پاتوق منحصرا زبانی های محترم 95 " در خدمتتون هستیم .

اگر داخل انجمن دوستان منحصرا زبانی حضور موثر و فعالی داشتند حتما تاپیک آموزشی هم خواهیم داشت .

موفق موید باشید .

یا علی
      ...ببخشید اگه کسی بخواد زبان دیگه ای امتحان بده به غیر از انگلیسی باید چی بخونه منابعش چیه چ جوریه اصن؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن