خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آدرس مرکز گزینش نیروی انتظامی استان تهران کجاست؟!!!

با سلام
      یه سوال دارم از کسانی که بورسیه نیروی انتظامی تو دانشگاه ارتش قبول شدن و چهارشنبه و پنج شنبه همین هفته (6 و 7 آبان) باید برن برای مصاحبه.
      من از وقتی که نتایج اعلام شد در حال تحقیق برای پیدا کردن محل گزینش ناجای استان تهران هستم و حدودا با کل توابع نیروی انتظامی تهران تماس گرفتم و راجع به محل برگزاری گزینش سوال کردم ولی در نهایت به 7 آدرس مختلف رسیدم!!! از قبیل خیابان سراج///چهارراه قائم مقام فراهانی///خیابان بهار شمالی///میدان آزادی و...
      از طرفی یه شماره تو سایت دانشگاه علوم پزشکی ارتش هم هست که مربوط به اداره کل بهداریه ناجاس با اونم تماس گرفتم میگفت یقینا باید برم "بهار شمالی" برای گزینش.
      خود سازمان سنجش هم که عینا اینو نوشته: راس ساعت 7:00 صبح مطابق جدول ذيل به هسته گزينش و استخدام نيروي انتظامي در محل سكونت داوطلب (مركز استان) در سايت اينترنتي ‌به ‌نشاني www.police.ir مراجعه نمايند.
      تو این سایت هم که برین خواهید دید چند آدرس مختلف مربوط به تهران وجود داره که من شماره ی تک تکشون رو از 118 گرفتم و تماس گرفتم ولی هیچکدومشون از بورسیه ناجا تو دانشگاه ارتش چیزی نمیدونستن و هر کدوم یه جای مختلف رو برای گزینش معرفی میکرد.
      خلاصه 3 روز دیگه باید برم برای گزینش ولی هنوز نمیدونم کجا!
      خواهشمندم از کسایی که تجربه مشابه دارن منو راهنمایی کنن. خیلی ممنون میشم.
      باتشکر
      سرفراز باشید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بعد از 4 ساعت گشت زدن تو شهر بالاخره فهمیدم کجاس.
      اول رفتم بهارشمالی پرسیدم، گفتن بورسیه؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟!
      دوم رفتم چهار راه قائم مقام(مرکز گزینش فاتب) که اونجا گفتن احتمال زیاد خیابان فرجام باید باشه.
      آخر هم رفتم فرجام روبروی بانک سامان پرسیدم گفتن بعله همینجاس.
      آدرس دقیقش هم اینه: میدان رسالت، خیابان فرجام ،نرسیده به خ سراج ،روبروی بانک سامان
      با آرزوی موفقیت برای همه قبولی های بورسیه ناجا.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جقدر تلاش...ممنون

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن