خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

داستان هایی شنیدنی از 14معصوم(نرم افزار)-(ار دستش ندید)

سلام

امیدوارم تااینجای این ماه عزیز, عزاداریهاتون مورد قبول درگاه حق تعالی و آقا سید الشهدا امام حسین (ع)و صاحب عزای اصلیمون حضرت بقیه الله الاعظم آقا امام زمان(عج)قرار گرفته باشه.

مطالبی که بصورت پنهان گذاشتم,ماجرای جالب منو بدو بدو کردنام واسه این نرم افزاره!(مطالعه آزاد)

من خودم به شخصه به خوندنو شنیدن داستان ها و وقایع دوران پیامبر اکرم(ص)و دخترپاکدامنشون خانم,فاطمه زهرا(س)و ائمه اطهار(ع)خیلی علاقه دارم و برای همین زیاد دنبال اینجور مطالب میرم...

تو بازار هم ازاین نرم افزار ها زیاده.

دوروز پیش یکی ازاین نرم افزارارو دانلود کردم واقعا به دلم نشست!
      خیلی خوب بود...

میشه گفت یه گلچین خاص از داستان های زمان معصومین...

خلاصه یه مبلغیو دادمو برنامرو گرفتمو بعد خوندنش تصمیم گرفتم برای شما هم به اشتراک بذارمش

برنامه هایی که موقع دانلود باید مبلغو پرداخت کنیو بعد دانلود کنی رو راحت میشه با یک بک آپ گرفتن به گوشی همدیگه بفرستین و با هم استفاده کنین.

ولی متاسفانه این برنامه پرداخت درون برنامه ای داشت و بخاطر همین هرکاری کردم به هردری زدم که پرداخت درون برنامشو حذف کنمو براتون بذارم نشد که نشد!

خلاصه2-3ساعت منو الاف کرد آخرم هیچی

از یه بنده خدایی پرسیدم اگه من برنامه پولی این آقا رو به اشتراک بذارم حرامه آیا؟!

گفتن بله!

گفتم بابا بخوام سرگذشت ائمه ی خودمونو به اشتراک بذارم حرامه؟

گفت بله چون اون زحمت کشیده همرو یکجا جمع کرده و برنامه ساخته,پس اگه بدون واریز مبلغ خواسته شده این برنامه بدون رضایت به اشتراک گذاشته باشه حرامه!

منم ناراحت ازاینکه چطور نمیتونم زندگی ائمه ی خودمونو به اشتراک بذارم!

واقعا چرا آخه اون که ادعای مسلمونی داره باید اینکارو کنه و در ازای چندتا مطلب که مارو با معصومینمون بیشتر آشنا میکنه باید پول بگیره؟!

خلاصه تصمیم گرفتم مطالب اون برنامرو خودم جداسازی کنمو یک نرم افزار جدا بسازم که بازم پرسیدمو گفتن اصلا ازاون برنامه هرچیو بدون اجازه سازندنش برداری به اشتراک بذاری حرامه

چون مطالبشو اون جمع آوری کرده!

آقا خلاصه بگم که من اومدم حالا اون داستانارو از تو نت در بیارم تو یک برنامه جمعو جور اندرویدی تحویلتون بدم که دیدم ای دل غافل!!!

این برنامه در واقع یک کتاب بوده که در سال 1373چاپ شده و نشرش هم در اینترنت بطور رایگانه!

مطالبش دقیییییقا همون مطالب اون نرم افزار پولیه بود!

با همون ترتیب!

تازه برنامه اندروید این مطالبو هم به طور رایگان داشت!

حالا اینو که پیدا کردم از یه طرف ناراحت بودم از یه طرف خوشحال!

خوشحال ازاینکه بالاخره به خواستم رسیدمو تونستم خود برنامه ی رایگانشو براتون پیدا کنمو بذارمش اینجا...

ناراحت ازاینکه آخه سازنده محترم اونیکی برنامه تو بازار!که باباتش پول هم میگیری!

حالا بماند که کپی زدنت ردخور نداره!

ولی آخه مرد مومن! آدم حسابی!

هر چند که مبلغ برنامت اونقدری نبود که منو دیگرانو ورشکست کنه!درکل به جهنم که با همونقدر مبلغ رو سرمون کلاه گذاشتی!

ولی انصافا خجالت نمیکشی خوبیای معصومین دینتو با پول معامله میکنی؟

اونم خوبی هایی که گرد آورنده ی مطالبش به رایگان برای مردم این مطالبو به اشتراک گذاشه اما تو اومدی دقیقا همونارو کپی کردیو پول هم بابتش میگیری؟

خب به حرام بودن اون پول فکر نمیکنی؟

اصلا حرام بودنشم به کنار!

تو فردای قیامت چجوری میخوای تو روی این معصومینو حتتتتی تو روی گرد آورنده ی اصلی برنامه نگاه کنی؟

حالا بماند که باید به منو اون 2000نفری که بابت این برنامه پول دادن جواب پس بدی

من میگذرم ازت!چون منو با برنامه ای آشنا کردی که تونستم باهاش خیلی راجع به ائمه درس بگیرم و بتونم این برنامرو به دیگران هم معرفی کنم...

اما خیلیا هستن که فردای قیامت میفهمن سرشون کلاه گذاشتیو...

چی بگم دیگه والا!

سر شمارو هم درآوردم!

اینم لینک های دانلود و آدرس صفحه اصلی سایتش:

دانلود کتاب به فرمت apk برای موبایل و تبلت اندروید نسخه 2 به بالا

دانلود کتاب به فرمت apk برای موبایل و تبلت اندروید تا نسخه 2

دانلود کتاب به فرمت ghm برای درج در بازار موبایل های اندروید، آی او اس و ویندوز فون

دانلود کتاب به فرمت jar برای موبایل های قدیمی مانند جاوا و سیمبین

دانلود کتاب به فرمت pdf برای استفاده در سیستم های مختلف با کیفیت بالا

آدرس سایت اصلی

ویرایش توسط bs756 : 03 آبان 1394 در ساعت 19:11

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته الان تو مملکت ما خیلی چیزا اینطوری شده...مثلا میان دی وی دی اموزشی میدن بیرون و میگن کپیش حرامه....چند وقت پیش یه کتاب اومد دستم برای شیمی دیدم هر چی که داره میگه اکثرا داخل اون کتاب هست...حتی روشهای سریع و شکل های ابتکاریش...اون کتاب قیمت چندانی هم در مقابل دی وی دی نداشت...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      درسته الان تو مملکت ما خیلی چیزا اینطوری شده...مثلا میان دی وی دی اموزشی میدن بیرون و میگن کپیش حرامه....چند وقت پیش یه کتاب اومد دستم برای شیمی دیدم هر چی که داره میگه اکثرا داخل اون کتاب هست...حتی روشهای سریع و شکل های ابتکاریش...اون کتاب قیمت چندانی هم در مقابل دی وی دی نداشت...
      والا...

خودشون کپی میکنن و میفروشن حرام نیست!ما اگه بخوایم نشرش بدیم اونم رایگان حرامه!یه جوری میگن حرامه انگار مثلا تو این نرم افزار اون آقا بنده خدا خودش نشسته از اصول کافی در آورده تک تکشونو تایپ کرده!حالا بماااااند که یه کپی تممممممیز ازاین برنامه رایگانه که برنامه اصلیش هم هست گرفته!!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed976 نمایش پست ها
      والا...

خودشون کپی میکنن و میفروشن حرام نیست!ما اگه بخوایم نشرش بدیم اونم رایگان حرامه!یه جوری میگن حرامه انگار مثلا تو این نرم افزار اون آقا بنده خدا خودش نشسته از اصول کافی در آورده تک تکشونو تایپ کرده!حالا بماااااند که یه کپی تممممممیز ازاین برنامه رایگانه که برنامه اصلیش هم هست گرفته!!!
      میگی 200000نفر دانلودش کرده بودن....قیمت دانلودش چقدر بود؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      میگی 200000نفر دانلودش کرده بودن....قیمت دانلودش چقدر بود؟
      2000نفر دانلودش کردن.اشتباه نوشتم200000.دانلود که کنیم 10تا داستانش رایگانه و حدود90تای بقیش باید پرداخت درون برنامه ای کنیم که 2500تومانه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)