خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

Post مشکل با عربی

سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم قواعد عربی رو از رو کتاب کاج کامل میخونم متوجه مشم ولی موقع تست زدن یکی هم نمیتونم بزنم!!!!!!!کسی اگه میتونه راهنمایی کنه!!!مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خعلی سبز داشتم قواعدشو عالی توضیح داده بود ب زبان روان

3. Top | #3
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diamonds نمایش پست ها
      من خعلی سبز داشتم قواعدشو عالی توضیح داده بود ب زبان روان
      بعد شما قواعد اونو میخوندی راحت تست میتونستی بزنی؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط quf نمایش پست ها
      سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم قواعد عربی رو از رو کتاب کاج کامل میخونم متوجه مشم ولی موقع تست زدن یکی هم نمیتونم بزنم!!!!!!!کسی اگه میتونه راهنمایی کنه!!!مرسی
      سلام
      کتاب عربی گاج کامل تالیف دکتر فیلی کتاب عالی هست , توصیه میکنم بعد خوندن قواعد , تمرینات کتاب درسی + قواعدی رو که خوندین بروی متن همون درس , توی کتاب درسی پیاده کنین بعدتسلط سراغ تست برین.
      خلاصه تر :ابتدا اموخته هاتون رو با حل تمرین تشریحی محک بزنین بعدا سراغ حل تست برین.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعد شما قواعد اونو میخوندی راحت تست میتونستی بزنی؟؟؟؟؟
      بله خعلی خوب توضیح داده بود انصافا درسنامه های کمل و عالی و زبان محاوره و سلیس زیاد نپبچونده بود حرفاش رو میتونی سر ب کتابفروشی بزنی ی مطالعه جزیی روش داشته باش ببینی میتونی باهاش کنار بیای

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diamonds نمایش پست ها
      بله خعلی خوب توضیح داده بود انصافا درسنامه های کمل و عالی و زبان محاوره و سلیس زیاد نپبچونده بود حرفاش رو میتونی سر ب کتابفروشی بزنی ی مطالعه جزیی روش داشته باش ببینی میتونی باهاش کنار بیای
      +
      نمونه درسشو از اینجا دانلود کن
      ArabiJame_Opti

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم قواعد عربی رو از رو کتاب کاج کامل میخونم متوجه میشم ولی موقع تست زدن یکی هم نمیتونم بزنم!!!!!!!کسی اگه میتونه راهنمایی کنه!!!مرسی
      سلام عزیزم...شما فک میکنی که قواعد رو متوجه میشی...وگرنه این غیر ممکنه...نحوه خوندنت تو قواعد اشتباهه...درضمن گاج کامل هم کتاب کاملیه
      رَبِّ زِدنی عِلمَاً و إِیماناً وَ عَمَلاً صالِحاً وَ أَلحِقنی بالصّالِحین
      ​...

8. Top | #8
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M ojtaba M نمایش پست ها
      سلام عزیزم...شما فک میکنی که قواعد رو متوجه میشی...وگرنه این غیر ممکنه...نحوه خوندنت تو قواعد اشتباهه...درضمن گاج کامل هم کتاب کاملیه
      خب نحوه ی خوندن درستش چه جوریه؟

9. Top | #9
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      سلام
      کتاب عربی گاج کامل تالیف دکتر فیلی کتاب عالی هست , توصیه میکنم بعد خوندن قواعد , تمرینات کتاب درسی + قواعدی رو که خوندین بروی متن همون درس , توی کتاب درسی پیاده کنین بعدتسلط سراغ تست برین.
      خلاصه تر :ابتدا اموخته هاتون رو با حل تمرین تشریحی محک بزنین بعدا سراغ حل تست برین.
      خیلی ممنون امتحان میکنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب نحوه ی خوندن درستش چه جوریه؟
      ببینید قواعد عربی رو باید فهمید نه اینکه حفظش کرد...همانطور که گفتم این غیر ممکنه...شما فکر میکنی که قواعد رو متوجه شدی...شما یه بار دیگه درسنامه رو خوب بخونش و بفهمش,بعد تست بزن...
      اگرم باز نتونستی تستی رو حل کنی,مشکلت تنها با یک معلم حل میشه...که من توصیه میکنم فیلم های عربی دبیرستان صنعتی شریف , که آقای ناصح زاده تدریسش میکنه رو دانلود کنی و ببینی(البته من استفاده نکردم,فقط تعریفشون رو از بچه ها شنیدم)
      اینم لینکش @quf :
      http://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/5/
      رَبِّ زِدنی عِلمَاً و إِیماناً وَ عَمَلاً صالِحاً وَ أَلحِقنی بالصّالِحین
      ​...
      ویرایش توسط M ojtaba M : 03 آبان 1394 در ساعت 14:09 دلیل: اضافه کردن لینک

11. Top | #11
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M ojtaba M نمایش پست ها
      ببینید قواعد عربی رو باید فهمید نه اینکه حفظش کرد...همانطور که گفتم این غیر ممکنه...شما فکر میکنی که قواعد رو متوجه شدی...شما یه بار دیگه درسنامه رو خوب بخونش و بفهمش,بعد تست بزن...
      اگرم باز نتونستی تستی رو حل کنی,مشکلت تنها با یک معلم حل میشه...که من توصیه میکنم فیلم های عربی دبیرستان صنعتی شریف , که آقای ناصح زاده تدریسش میکنه رو دانلود کنی و ببینی(البته من استفاده نکردم,فقط تعریفشون رو از بچه ها شنیدم)
      اینم لینکش @quf :
      درس عربی| آلاء
      خیلی ممنون لطف کردی امتحان میکنم ایشالله که جواب بده

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      میتونی بری سایت اموزش در سه دقیقه قلمچی و همه ی فیلم های قواعد عربی 1 و 2 و 3 رو نگاه کنی
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی از تستای کتاب گاج نقره ای نکته دار هستن که با رنگ قرمز بالا تست نوشته قبل تست زدن باید حتما اونو هم بخونی

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن