خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb برای ادبیات چی بخونم ؟

من همشهری شمام -آقای دکتر یزدی زاده - پاسخ تشریحی کنکور امسال رو که شما نوشته بودین از همین سایت دانلود کردم . من تو کلاسای موسسه های مشهور ارومیه شرکت کرده بودم . ولی نتیجه دلخواه رو نگرفتم . یه سوال داشتم اگه جزوه های شمارو بخونم کافیه یا کتاب مکمل دیگه ای هم نیازه ؟ لطفا صادقانه جواب بدین
      ویرایش توسط fery : 03 مرداد 1391 در ساعت 11:09

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

جزوه هاي دكتر يزدي زاده يا كتاب هاي مكمل يا كلاس هاي دكتر يزدي زاده؟؟؟

درود بر شما همشهري عزير...مي خوام به زبون ساده و خودموني حرف بزنم ... چندتا موضوع هستش كه بايد بگم: اول اين كه شهر ما طوري كه بايد بتونين معلم خوب رو شناسايي كنيد چون هرجور معلمي پيدا ميشه مثلا واسه اين ادبيات هم معلم خوب داريم هم معلمي كه واقعا درس نميده... مهم اين نبود كه شما تو بهترين آموزشگاه هاي شهر كلاس برين..مهم اين بود كه معلم موردنظرتونو پيدا كنيد... من نمي خوام اسم ببرم ولي از شاگردام هستن كه رفتن با بهترين معلم خوندن ولي بعد يك سال سرشون خورده به ستگ و اومدن پيش من و تازه مي گن آقاي دكتر الان مي فهميم ادبيات رو بايد چه جوري بخونيم و چه جوري تست بزنيم....
      به هر حال بهتره از اين موضوع بگذريم ....
      بريم سراغ اين كه شما جزوه هاي منو بخونين كافيه يا نه!!!
      راستش بزارين خيلي واضح و صادقانه بگم... تو درس ادبيات هر نكته و هر روشي رو نميشه تو جزوه نوشت...روش كلي رو بايد تو كلاس باد بگيرين....همون هزينه اي رو كه مي خوايين واسه جزوه بذارين بهتره با 20 الي 25 جلسه شركت تو كلاس هاي من هم از جزوات استفاده كنيد هم روش ها رو ياد بگيرين....
      كتاب مكمل هم حتما لازمه كه تو بخش قبلي دوتاشو معرفي كردم....ولي باز هم مي گم شاگردي هست با خوندن كتاب هاي مكمل يا جزوه باز نتيجه نمي گيره چون روش تست زدن ادبيات رو نمي دونه... به نظر بنده بخش آرايه هاي ادبي، قرابت معنايي، زبان فارسي را به صورت جداگانه بخونين و تو اين كلاس ها شركت كنيد... اينجا مسئله تبليغ بنده يا چيزي ديگه مطرح نيست..مهم آينده شما سر رتبه ي خوبه كه بتونين از رشته ي دلخواه خودتون قبول شين....من هم به عنوان بخشي كوچك از اين مجموعه كمكتون مي كنم.....
      من توصيه مي كنم شما فقط چند جلسه تو كلاس هاي بنده باشين..تا متوجه بشين كه ادبيات رو هم ميشه 80 درصد زد....پاسخ هاي تشريحي منو هم كه دانلود كردين....ملاحظه كردي كه خيلي راحت به سوالات جواب دادم....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظری که دارم اینه ادبیات فقط وفقط کلک معلم بخرید هر سه جلد+تب کنکور املا وازگان
      من امسال ادبیاتو50زدم وفقط ادبیات پیش رو روی کلک خوندم یعنی 50درصد مطالب و به کارگیری ان.البته لازم به ذکره28درصد قرابت مفهومی روزدم یعنی7تا از8تا و همچنین2تا اریه که اینا ربطی به کتاب مخصوصی نداره وبستگی به اطلاعات شخص داره که با یه جزوه حل حله ولی من قبل این کتاب مذکور ترس از قرابت مفهومی داشته وای که نگو نپرس.ادبیات ازاد هم95زدمـحالا یه سوال(من که ادبیات و دینی رو خوب خوندم و عربی خیلی ضعیفم با خارجه،چه طور شروع به خوندن کنم ایا همه رو مث هم یا بعضی رو بیشتر؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال ادبیاتو50زدم وفقط ادبیات پیش رو روی کلک خوندم یعنی 50درصد مطالب و به کارگیری ان.البته لازم به ذکره28درصد قرابت مفهومی روزدم یعنی7تا از8تا و همچنین2تا اریه که اینا ربطی به کتاب مخصوصی نداره وبستگی به اطلاعات شخص داره که با یه جزوه حل حله ولی من قبل این کتاب مذکور ترس از قرابت مفهومی داشته وای که نگو نپرس.ادبیات ازاد هم95زدمـحالا یه سوال(من که ادبیات و دینی رو خوب خوندم و عربی خیلی ضعیفم با خارجه،چه طور شروع به خوندن کنم ایا همه رو مث هم یا بعضی رو بیشتر؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دیوونه شدم این چه طور یه مطلب میفرسته یا یه درخواست؟ججججججججججججججججج جججججججججججججججججججج ج

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط divaresangi نمایش پست ها
      با نظرت موافقم کلک معلم واقعا عالیه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      حیف هست تو ادبیات کتاب های دکتر سبطی رو نادیده بگیرید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن