خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis78 نمایش پست ها
      سلام دوستان. من امسال سوم تجربیم پارسال قلمچی میرفتم زیاد راضی نبودم برا همین امسال گزینه دو ثبت نام کردم. ولی تو قلمچی هم انگار هنوز داره برام دفترچه میاد. دوستام دارند قلمچی میرن و گزینه دو من تنهام . همش میگن فایده نداره و قلمچی بهتره و جامعه آماریش بالاتره میفهمی داری چکار میکنی. از یه طرفیم به مسیول قلمچی گفتم امسال نمیام و روم نمیشه دوباره چیزی بگم. خیلی دو دل موندم لطفا راهنماییم کنید. ممنون.
      خوب اشتباه میکنی.اگه میخای موفق بشی،اگه برنامه میخای،اگه میخای پدرو مادرت بهت افتخار کنن باید بری گزینه 2
      پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=farshad7;643840]مدادچیبهتره

سطح سوالات گزینه به جز عمومی هاش اصلن قابل مقایسه با کانون نیست جامعه اماریش هم بالاهه
      درسته

معایبش هم پشتیبان های خل و چلشن
      داداش اینو خوب اومدییییییییییییییییییی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان . مشکل من در واقع اینه که مدرسه ما عقب تر از برنامه گزینه دو هست . اگه بخوام برگردم قلمچی هم اصلا روم نمیشه چون یه بارم زنگ زدن من گفتم نمیام. اگه بخوام برم چجوری بهشون بگم؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان . مشکل من در واقع اینه که مدرسه ما عقب تر از برنامه گزینه دو هست . اگه بخوام برگردم قلمچی هم اصلا روم نمیشه چون یه بارم زنگ زدن من گفتم نمیام. اگه بخوام برم چجوری بهشون بگم؟
      جامعه آماری رو ول کن
      نگاه کن ببین درصدت چنده تو درسا.
      همون گزینه دو ثبت نام کردی برو
      فقط درصد واست مهم باشه . نه تراز و نه هیچ چیز دیگه ای

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا روت نمیشه مگه اونا کم دروغ میگن بنظرم همین گزینه دو بمون باور کن ... با آخرین آزمون قلمچی و اشتباهاتی تو بعضی سوالاش واقعا ناامید شدم ازش

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمچی برنامه راهبردیش بهتره + سطح سوالاتش هم سخت ترن ولی هزینش زیاده !!!!!

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کانون شرکت کن سوالات گزینه2 رو هم گیر بیار و کار کن

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. من امسال سوم تجربیم پارسال قلمچی میرفتم زیاد راضی نبودم برا همین امسال گزینه دو ثبت نام کردم. ولی تو قلمچی هم انگار هنوز داره برام دفترچه میاد. دوستام دارند قلمچی میرن و گزینه دو من تنهام . همش میگن فایده نداره و قلمچی بهتره و جامعه آماریش بالاتره میفهمی داری چکار میکنی. از یه طرفیم به مسیول قلمچی گفتم امسال نمیام و روم نمیشه دوباره چیزی بگم. خیلی دو دل موندم لطفا راهنماییم کنید. ممنون.
      سلام من پارسال رفتم فلم زیاد راضی نبودم....دوستام گفتن برو گزینه دو...الانم میرم...
      شما که میگی جامعه آماریش کمه تو تخمین رتبه ای که بهت میده با شرکت کنندگان 94 بهت میده
      انگار داری کنکور میدی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من گزینه دو برو
      1- هم سوالاتش استاندارده
      2- هم هزینش کم تره
      3- 89% سوالای کنکور هم از گزینه دو(اینو از کسی شنیدم)
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینکه میگن هرچی سوال سختر بهتر به نظرم اشتباهه
      من خودم آزمون کانون رو دادم ولی خداییش بعضی سوالاش تو کتابای خودش همون کانون آبی ها بود فقط گزینش تغییر یافته بود
      ولی عربی سوالایی داده بود خدایی نمی دونم از کجا اومده بودن
      الان کنکور 94 سخت ترین کنکور تو تاریخ کنکور ایران بوده و قلم چی اینو کرده برگ برندش شروع کرده به طرح سوالات سخت تا داوطلب بیشتری رو جلب کنه
      ولی همه می دونن کنکور بغیر از کتاب نمیاد
      به نظر من گزینه دو بهتره ابتدا با سوالا آسون شروع میکنه تا مفاهیم رو بهتر بفهمی و بعد میره سر اصل مطلب

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم برو گزینه دو به چند دلیل
      یک کارمنداش بازنشتگان صدا و سیما و سنجش هستن
      2.هیچ جا به اندازه گزینه دو سوالاش به کنکور نزدیک نیست
      3.تراز و رتبه به هیچ دردت نمی خوره فقط درصد مهمه گلم درصد چون سوالاش به کنکور نزدیکه هرچی بیاری همون میشه درصد کنکورت
      4.جامعه اماری میگن بله ماله کانون بیشتر تا قبل از عید بعد عید گزینه دو بیشتره ولی جامعه اماری گزینه دو از کانون از یه لحاظ بیشتر از کانونه چون میاد تو رو با سال قبلیا مقایسه میکنه
      5. هزینه 300 تومنه کانون 1 تومن تازه مجبوری کتابشام بخری خودت میدونی مثلا کتابهای گاج و خیلی سبز بهترن
      6.پشتیبان به نظر ضعیف تر نیست مثله کانونه اما اگه واقعا به مشاور نیاز داری برو مشاور های بیرون چون یه پشتیبان که 20 نفر شاگرد داره چه ماله کانون باشه چه گزینه 2 نمیرسه قشنگ وقت بزاره
      7.سختی سوال دلیل استانداراد بودن سوال نیست کانون میخواد شما رو عادت بده کتاب های تست شو بخرید شما کتاب های تست میخری میبینی عه سوال های کتاب تست تو ازمون اومده میزنی ترازمیره بالا احساس شادی میکنی اما نمیدونی کانون براش موفقیت شما مهم نیست پولت مهمه
      ویرایش توسط pouyasadeghi : 16 بهمن 1394 در ساعت 12:29

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      100%گزینه دو
      از اومدن به کانون پشیمونم
      فقط پول ...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چون یه سال با کانون بودی الانم با کانون باشی وسال بعد کانون عالیه برات
      قدر لحظه های “زندگی” را بدان
      زندگی یعنی “لبخند” به گذشته و امید به آینده
      لبخند “امروز” را با غم های گذشته تلخ مکن

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از حق نگذریم سوالای زیست کانون رو همه تعریف میکنن .
      به نظرم برا تجربی خوب همین کانون هست .
      ریاضی رو فک نکنم فرقی باشه !!!

15. Top | #30

نمایش مشخصات
      برا کنکورو نمیدونم ولی برای سوم گزینه دو بهتره

سوالاشم ب نهایی نزدیک تره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن