خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      سلام
      من نمیدونم چطوری این مدیر و ناظم رو متقاعد کنم
      کلاس های زبان اونم خارج وقت مدرسه اونم به مدت 3 ساعت وقتی که بازدهی اش برای من 0 هست
      من کلا زبان رو انگلیسی به انگلیسی یاد گرفتم و فولم حتی آزمون اخیر کانون بدون لای باز کردن کتاب 80 درصد زدم
      اما اینا میگن باید بیای کلاس ها مونو ! این با عث میشه کل روز 4 شنبم حیف بشه ! بدون 10 دقیقه مطالعه
      چیکارشون کنم که دست از سرم بردارن!؟ و بزارن که کلاس های بی فایدشون رو نرم ؟ مدرسه غیر انتفاعیه
      کدوم دبیرستان مشهدی؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تنها راهش والدینه
      کادر مدرسه تصمیمات تخیلی زیاد میگیره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لازم نیست کاری بکنی فقط به اطلاع معاون متوسطه اداره آموزش پرورش شهرتون برسون مساله رو همه کارها خودبه خود انجام میشن و باهاشون برخورد میشه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین بهشون بگو ازت یه کوییز بگیرن تا اونوقت مشخص بشه کلاس لازم نداری

یا اینکه یه روز داوطلبی برو کنفرانس یه درس رو بده یا مثلا رفع اشکال کن اون مابین هم چندتا نکته کنکوری بگو تو قالب چندتا تست ببین چی میشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      ببین بهشون بگو ازت یه کوییز بگیرن تا اونوقت مشخص بشه کلاس لازم نداری

یا اینکه یه روز داوطلبی برو کنفرانس یه درس رو بده یا مثلا رفع اشکال کن اون مابین هم چندتا نکته کنکوری بگو تو قالب چندتا تست ببین چی میشه
      درس دادن که بلد نیستم من زبانو انگلیسی میفهمم نه فارسی ! یک کلمه نمی فهمم این چی بلغور میکنه ! قبول نمیکنن! آزمون کانونو خود مدرسه برگزار میکنه
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با مدیر و‌معلم و کلا عوامل مدرسه لج نکنین. آخرش برا خودتون بد میشه ، من تجربه کردم ،البته با کلی پادرمیونی حل شد ولی واقعا ارزش اینهمه اعصاب خوردی رو نداشت! اون ساعت هایی ک ب قول خودتون تلف میشه رو یه روز دیگه جبران کنین ، دیرتر بخوابین یل زودتر بیدار شین یا..‌

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paria_7 نمایش پست ها
      با مدیر و‌معلم و کلا عوامل مدرسه لج نکنین. آخرش برا خودتون بد میشه ، من تجربه کردم ،البته با کلی پادرمیونی حل شد ولی واقعا ارزش اینهمه اعصاب خوردی رو نداشت! اون ساعت هایی ک ب قول خودتون تلف میشه رو یه روز دیگه جبران کنین ، دیرتر بخوابین یل زودتر بیدار شین یا..‌
      5 ساعته خو
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی چی؟ فضایی انگلیسی یاد گرفتی؟ همونو که تو کتابا نوشته و تو یاد گرفتی به زبون خودت اونجور که فهمیدی بگو

من خودم همین چندوقت همین مشکلو داشتم... تو فقط کلاس باید بری من باید برم هزینه کنم کتاب مورد نظر سرکار خانم هم بخرم که واقعا خیلی ساده و مسخره اس.... اصلا خنده ات میگیره کتابو ببینی
      منم رفتم 1 2 جلسه کنفرانس دادم و همونجور که انگلیسی یاد گرفتم به بچه ها یاد دادم

اصن این حرفت بی معنی بوداااا من فارسی نمیفهممم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      یعنی چی؟ فضایی انگلیسی یاد گرفتی؟ همونو که تو کتابا نوشته و تو یاد گرفتی به زبون خودت اونجور که فهمیدی بگو

من خودم همین چندوقت همین مشکلو داشتم... تو فقط کلاس باید بری من باید برم هزینه کنم کتاب مورد نظر سرکار خانم هم بخرم که واقعا خیلی ساده و مسخره اس.... اصلا خنده ات میگیره کتابو ببینی
      منم رفتم 1 2 جلسه کنفرانس دادم و همونجور که انگلیسی یاد گرفتم به بچه ها یاد دادم

اصن این حرفت بی معنی بوداااا من فارسی نمیفهممم
      نمیفهمم خب ! حتی انگلیسی هم نمیتونم توضیح بدم ! ساختار های کلمات جملات گرامر ها تو ذهنم شکل گرفته تستو بدی جواب میدم سوال بپرسی جواب میدم اما چرا این میشه نمیتونم جواب بدم ! مثل یک نفر که آمریکا بزرگ شده
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

10. Top | #25
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو دارم تو یه روز دو زنگ پشت سر هم زبان داریم با مبصر مرده شور برده کلاسمون d: هماهنگ کردم تو حضور غیاب اسممو جزو غایبا نمی نویسه میرم نماز خونه مدرسه درس میخونم فقط روزایی که میخواد بپرسه میرم سر کلاس که ضایع بازی نشه
      When will those dark clouds all disappear

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن