خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

(كنكوري هاي ٩٤ )کنكور٩٤ هم شبيه سوال هاي سال قبل بود يا ن؟

سلام
      من وقتي سال سوم بودم(سال ٩٤)همش بهم ميگفتن امتحانات نهايي تكرار سال هاي قبل هستش كه اصلا اينطوري نبود يعني به طور كلي تيپ همه ي سوال ها فرق كرده بود.حالا اين سوال برام پيش اومده ك كنكور ٩٤ هم شبيه سوال هاي سال قبل بود يا ن؟!؟ چون واسه كنكور هم ميگن سوال هاي سال قبل رو حل كنيد كافي هستش!!!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      سلام
      من وقتي سال سوم بودم(سال ٩٤)همش بهم ميگفتن امتحانات نهايي تكرار سال هاي قبل هستش كه اصلا اينطوري نبود يعني به طور كلي تيپ همه ي سوال ها فرق كرده بود.حالا اين سوال برام پيش اومده ك كنكور ٩٤ هم شبيه سوال هاي سال قبل بود يا ن؟!؟ چون واسه كنكور هم ميگن سوال هاي سال قبل رو حل كنيد كافي هستش!!!!!!!

نه من الوجوه کافی نیست

3. Top | #3
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

بله شبيه بودن در همه عمومي ها و درسي مثل رياضيات تقريبا ساختار حفظ شده بود . اما ريزه كاري هايي رو هميشه اعمال ميكنن توي فيزيك و زيست من شبيه اينا رو اصلا نديدم شيمي ها هم كه هيچ كلا عوض شده بودن

حل تستاي كنكوراي اخير از واجباته حتي از نون شبم واجب تره اما كنارش تست تاليفي هم سطح كنكور زياد كار كن
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه قرار باشه مثل سال قبل باشه که دیگه فایده نداره،ولی انصافا چندتا تست و نکته با یه مقدار تغییر تکرار شده بود
      فقط با حل سوالای کنکور سال قبل یاد میگیری کنکورای قبل رو خوب بزنی باید تست تالیفی ام بزنی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

نععععع عزیز...ولی حل سوالات سالای گذشته لازم و ضروریه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عمومی شبیه بود اما اختصاصی خیلی سخت و سوالات ترکیبی و جدیدی داشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن