خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سردرگمی میان گزینه 2 و قلمچی

سلام.
      من آزمون 1 تا 8 گزینه 2 رو نوشتم.
      اما الان میبینم تا 15 آبان از ما توقع آمادگی توی کل سینماتیک + دینامیک دارن و واقعا نمیشه!!!!! درصورتی که همین فصلهای فیزیک رو قلمچی 6 آذر میگیره.
      و اینکه حس میکنم سوالای گزینه2 زیادی سخته حالا درست و غلطشو نمیدونم . سوالای ادبیاتش هم وحشتناک غیر استاندارده.
      کلا نظرتون چیه.
      من با معدل کتبی 1964 میتونم رایگان قلمچی بنویسم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Namkarbari نمایش پست ها
      سلام.
      اما الان میبینم تا 15 آبان از ما توقع آمادگی توی کل سینماتیک + دینامیک دارن و واقعا نمیشه!!!!! درصورتی که همین فصلهای فیزیک رو قلمچی 6 آذر میگیره.
      و اینکه حس میکنم سوالای گزینه2 زیادی سخته حالا درست و غلطشو نمیدونم . سوالای ادبیاتش هم وحشتناک غیر استاندارده.
      کلا نظرتون چیه.
      سلام.شما چه طور آزمون 1 تا 8 رو نوشتی.

تو سایشون شرکت در تمام مراحل موجود امکان داره.نمایندگی هم بنظرم اینترنتی ثبتنام میکنه.تو کارت ورود به جلسه تون نگاه کنید ببینید تمام مراحله یا نه؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      سلام.شما چه طور آزمون 1 تا 8 رو نوشتی.تو سایشون شرکت در تمام مراحل موجود امکان داره.نمایندگی هم بنظرم اینترنتی ثبتنام میکنه.تو کارت ورود به جلسه تون نگاه کنید ببینید تمام مراحله یا نه؟
      من از طریق یه حوزه نوشتمینی از سایت گزینه 2 ننوشتماصن یه وضعیتی شد خودشونم نفهمیدن چیکار کردنبله 1 تا 8 روی کارته

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Namkarbari نمایش پست ها
      سلام.
      کلا نظرتون چیه.
      سلام
      گزینه 2 معضلش همینه...یدفه میپره...اما قلمچی با آرامش بیشتری جلو میره و این آرامش به شما هم منتقل میشه...بهترین گزینه قلمچیه بخاطر جامعه آماری بالاش و کیفیت سوالاتش...برا جمع بندی سنجش در اولویتتون باشه...ما هم معدلمون خوب بود 700 تومن پول بی زبون ازمون گرفتن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن