خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

Dvd های آفبا ؟

میخواستم ببینم کسی از این dvd های آفبا استفاده کرده اگه کسی داره بگه کدومش بهتره؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من بعنوان کسی ک اندازه موهای سر تک تک شماها پول ب دی وی دی دادم و کلا همه چیو ریز ب ریز دیدم...تو ریاضی بخشایی مثل تابع مشتق انتگرال نمودار شناسی معادلات رو منتظری استادانه میگه...بخشیایی مثل امار احتمال لگ رو مهندس مسعودی عالی میگه ..حالا میاید میگید سروش بزارید خیالتونو راحت کنم دوتا مدرس تو ایران باشن ازجون دل ووقت بزارن یکیش مسعودیه یکیش منتظری بخداقسم هم کلاس رفتم هم خصوصی دیدم اگه پارسال دید الانو داشتم باید عکس میدادم واسه چاپ تو روزنامه ...ن اینکه ب زور قبول شم ....درضمن تو فیزیکم یا مسعودی یا کامیار حالا خیلیا میگید یحیوی سادات اره اونام خوبن اما این دوتا عالین..خیلیا میگن مسعودی تکنیک میگه درحالی ولاه قسم عمرا ی تیکه ازتدریسش رو دیده باشن منم عهد کرده بودم ک دیگه از موسسات دفاع نکنم اما روک بگم ونوس افبا موسساتی هستن فقط واسه پول دراوردن احمیم همینه ولی مسعودی حرف اخر واقعا دلسوزن شماها چندتاشونو ازندیک دیدید ک اینجوری قضاوت میکنید...درضمن خیلی چیزارم مسعودی ازمنتظری کپی زده تو ریاضی ولی بااین حال بهترینا تو ریاضی فیزیک مسعودی منتظری کامیار..حالا انقد دلیل ها دارم همون موسسه افبا ریسش ی ادم پولداره ک بخاطر ورشکست نشدن اومد ی موسسه زد چهارتا دبیر مثلا معروف اورد بعد ده تا دی وی دی جمع بندی رو میده 400تومن بچه ها اگاه باشید اره احمدی دزده ولی مسعودی اینطوری نیست وبهترین موسسه ایران حرف اخره شما نمیدونید چطوری دارن تلاش میکنن واسه ماها..دراخر انقد بهم نپرید حالا اگه منتظری یکجا اشتباه کرده دلیل بر بد بودنش نیست شماها هرکدوم 5ساله پشت کنکورید بعد ازکار بزرگان کنکور ایران ایراد میگرید...کسی ک میگه مسعودی منتظری فرمول بازن مفهومی نیستن..ازجانب من بهش بگید خرم درحال پروازه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستانی که دی وی دی های ریاضی تجربی افبارو دارن یه پیغام خصوصی بهم بدن لطفا کار مهمی دارم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      من بعنوان کسی ک اندازه موهای سر تک تک شماها پول ب دی وی دی دادم و کلا همه چیو ریز ب ریز دیدم...تو ریاضی بخشایی مثل تابع مشتق انتگرال نمودار شناسی معادلات رو منتظری استادانه میگه...بخشیایی مثل امار احتمال لگ رو مهندس مسعودی عالی میگه ..حالا میاید میگید سروش بزارید خیالتونو راحت کنم دوتا مدرس تو ایران باشن ازجون دل ووقت بزارن یکیش مسعودیه یکیش منتظری بخداقسم هم کلاس رفتم هم خصوصی دیدم اگه پارسال دید الانو داشتم باید عکس میدادم واسه چاپ تو روزنامه ...ن اینکه ب زور قبول شم ....درضمن تو فیزیکم یا مسعودی یا کامیار حالا خیلیا میگید یحیوی سادات اره اونام خوبن اما این دوتا عالین..خیلیا میگن مسعودی تکنیک میگه درحالی ولاه قسم عمرا ی تیکه ازتدریسش رو دیده باشن منم عهد کرده بودم ک دیگه از موسسات دفاع نکنم اما روک بگم ونوس افبا موسساتی هستن فقط واسه پول دراوردن احمیم همینه ولی مسعودی حرف اخر واقعا دلسوزن شماها چندتاشونو ازندیک دیدید ک اینجوری قضاوت میکنید...درضمن خیلی چیزارم مسعودی ازمنتظری کپی زده تو ریاضی ولی بااین حال بهترینا تو ریاضی فیزیک مسعودی منتظری کامیار..حالا انقد دلیل ها دارم همون موسسه افبا ریسش ی ادم پولداره ک بخاطر ورشکست نشدن اومد ی موسسه زد چهارتا دبیر مثلا معروف اورد بعد ده تا دی وی دی جمع بندی رو میده 400تومن بچه ها اگاه باشید اره احمدی دزده ولی مسعودی اینطوری نیست وبهترین موسسه ایران حرف اخره شما نمیدونید چطوری دارن تلاش میکنن واسه ماها..دراخر انقد بهم نپرید حالا اگه منتظری یکجا اشتباه کرده دلیل بر بد بودنش نیست شماها هرکدوم 5ساله پشت کنکورید بعد ازکار بزرگان کنکور ایران ایراد میگرید...کسی ک میگه مسعودی منتظری فرمول بازن مفهومی نیستن..ازجانب من بهش بگید خرم درحال پروازه
      سلام
      دی وی دی های یوسفیان پور دینی 100 رو استفاده کردین؟
      ارزش داره بخرمش؟؟؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دوستانی که دی وی دی های ریاضی تجربی افبارو دارن یه پیغام خصوصی بهم بدن لطفا کار مهمی دارم
      فرستادم داداش

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من ادبیات، دینی و عربی آفبا رو دیدم، خوب بودن
      ادبیاتش که الحق و والانصاف عالیه، دینیشم خوبه ولی من دینی 100 یوسفیان پور رو ترجیح میدم، عربیشم خوبه، استاد ایادفیلی حتی یه "و" رو تو عربی جا ننداخته
      .More than yesterday, less than tomorrow

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      سلام
      دی وی دی های یوسفیان پور دینی 100 رو استفاده کردین؟
      ارزش داره بخرمش؟؟؟

حتی یه لحظه هم درنگ نکنین
      عالیه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      من ادبیات، دینی و عربی آفبا رو دیدم، خوب بودن
      ادبیاتش که الحق و والانصاف عالیه، دینیشم خوبه ولی من دینی 100 یوسفیان پور رو ترجیح میدم، عربیشم خوبه، استاد ایادفیلی حتی یه "و" رو تو عربی جا ننداخته
      من ادبیاتش رو دارم مال کنکور 93 هست . خیلی عوض شده؟
      قابل استفاده نیس؟
      دینیش رو با چه کتابی خوندید؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

من دینی آفبارو دارم خیلی راضیم درصد دینیم همیشه خوبه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من خیلی از دی وی دی ها خوبن به شرط این که به دید کلاس رفتن بهشون نگاه کنیم نه یه منبع آموزشی کامل که مارو از هر منبع دیگه ای بی نیاز می کنه، یه بار دی وی دی رو ببینیم و دید کلی ای از بحث مورد مطالعه مون به دست بیاریم و بعد سراغ کتاب درسی و کمک آموزشی مون بریم، این طوری سریع تر و مفهومی تر یاد می گیریم، روش من که اینه و لذت هم می برم از این روش...

در مورد دی وی دی های آفبا هم دین و زندگی و فیزیک و شیمیش رو من استفاده می کنم، راضیم...

12. Top | #12
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      من ادبیاتش رو دارم مال کنکور 93 هست . خیلی عوض شده؟
      قابل استفاده نیس؟
      دینیش رو با چه کتابی خوندید؟
      ادبیاتی که من دارم برا کنکور 95 هس که سال 94 ضبط شده

من دینی رو بدون کتاب و جزوه فقط با دی وی دی خوندم که الان درصدام حدود 80 ب بالاس

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

من دینی رو بدون کتاب و جزوه فقط با دی وی دی خوندم که الان درصدام حدود 80 ب بالاس

به نظرتون اینی که من دارم خیلی تغییر کرده؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به نظرت ارزش وقتی ک میزاری رو دی وی دی ، داره؟

خیلی وقت گیر تره تا اینکه بخوای از کتاب بخونی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      به نظرتون اینی که من دارم خیلی تغییر کرده؟
      تغییر خاصی نداشته ! یک زبان فارسی بود دیگه فقط

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من زبان فارسی نمیخونم
      صرفا برای ارایه و قرابت میخوام
      نمیدونم املا و لغت دیگه دی وی دی میشه براش ضبط کرد یا نه چون حفظیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن