خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      هیچی دیگه نایب قهرمان شدن تبریزو گذاشتن رو سرشون اخرش ضایع بازی شد و گریه حضار
      البته منظورم بازیکناس نه هم وطنای ترکمون
      من خودم ترکم ، تِرَک 11 آلبوم پاشایی هستم
      پاشایی چیه؟ گریه حضار کجا بود؟! تماشاگر تیراختور اعتبار لیگ کج و کوله شد که دیگه اون رو هم از دست داد! به درک که قهرمان شدیم یا نه ولیکن همین هر لحظه الطاف سایر هم مرزان گرامی، تلخ تر از سقوط به دسته چندم هست!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      استدلال قشنگی بود

BIG LIKE
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچی دیگه نایب قهرمان شدن تبریزو گذاشتن رو سرشون اخرش ضایع بازی شد و گریه حضار
      البته منظورم بازیکناس نه هم وطنای ترکمون
      من خودم ترکم ، تِرَک 11 آلبوم پاشایی هستم
      تو هم راست میگی حتما اتفاقی بود که اینترنت و کل شبکه تلفن همراه ورزشگاهو قطع کردن یا حتما کسی به شوخی گفته بود که بازی تو اصفهان مساوی شده یا فغانی همینطوری یه نفرو اخراج کرد یا همینطوری یه پنالتیو نگرفت یا حتما برنامه نود خیلی تصادفی یه هفته قبل با پخش مستند فغانی زمینه یه تبانی بزرگو فراهم کرد یا همین فغانی تو هفته های پایانی اشتبهاها 6امتیازو نصیب زردها کرد

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      پاشایی چیه؟ گریه حضار کجا بود؟! تماشاگر تیراختور اعتبار لیگ کج و کوله شد که دیگه اون رو هم از دست داد! به درک که قهرمان شدیم یا نه ولیکن همین هر لحظه الطاف سایر هم مرزان گرامی، تلخ تر از سقوط به دسته چندم هست!
      از کی تا حالا شدین اعتبار لیگ هنوز عمر لیگ برتری شدنتون دو رقمی نشده که داش

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این لیگ (بسیار سابقه دار!)که با فوتبال محلات هیچ تفاوتی نداره ما به 70 هزار تماشاگر میگیم اعتبار!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب شوخی ی تیکه انداختم

حالا چرا تراکتوریا گریه میکنن
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چه خوب میشد به هم وطن هامون احترام بذاریم
      در رابطه با اون بازی(گر چه من فوتبال ایران رو نمی بینم) همین یه صحنه نشان دهنده جریانه
      %D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%B3.jpg

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استدلالتون زیاد منطقی نیست ... هر بخشی از کشور دارای هزینه ها و درآمد زایی هایی هست ...

نمیشه گفت که آقا من نمیخوام به فلان تیم فوتبال تیم بدی... ضمنا 51% از هر کدوم از تیم های سرخابی مربوط به دولت ها و بقیه مربوط به بخش خصوصی هست.
      وقتی دولت داره اینجور هزینه میکنه مسلما درامدهایی از این هزینه ها هم به همراه داره ...

بعدشم مسلما طرفداران میلیونی این 2 تا تیم از تعداد افرادی مثل شما که این استدلال رو دارن بیشتر هستن ... پس اگر بخواین اکثریت هم حساب کنید نتیجه اش ادامه ی فعالیت این 2 تا تیم میشه.

بخش اسپانسر هم متوجه نشدم چی گفتید ...
      اسپانسر میاد بخشی از هزینه های باشگاه رو به ازای تبلیغ روی پیرهن اون باشگاه یا مثلا نوشابه هایی که به اسم 2 باشگاه فروخته میشه و .... می پردازه.
      طبیعیه که هر شرکتی باید مالیات بده .... مالیات هم برای هزینه هاییه که دولت انجام میده ... یعنی دولت میاد خدمات رسانای میکنه به عموم مردم و هزینه اون رو ازشون به مقدار بسیار کمتر دریافت میکنه ... این مالیات برای فعالیت های دولت انجام میشه و یکی از فعالیت های دولت هم هزینه کردن برای این 2 باشگاه هستش ... من نمیدونم کجای این پروسه مشکل داره؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حتما اونایی که تو بازیهای تراکتور جای میزبان و میهمانو عوض میکنن طرفدار ملوانن.
      البته مثل بعضی ها نیستیم که تا بازی رایگان شد ورزشگاهو پر کنیم و در خیالمون بشیم پر طرفدارترین تیم اسیا

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها
      استدلالتون زیاد منطقی نیست ... هر بخشی از کشور دارای هزینه ها و درآمد زایی هایی هست ...

نمیشه گفت که آقا من نمیخوام به فلان تیم فوتبال تیم بدی... ضمنا 51% از هر کدوم از تیم های سرخابی مربوط به دولت ها و بقیه مربوط به بخش خصوصی هست.
      وقتی دولت داره اینجور هزینه میکنه مسلما درامدهایی از این هزینه ها هم به همراه داره ...

بعدشم مسلما طرفداران میلیونی این 2 تا تیم از تعداد افرادی مثل شما که این استدلال رو دارن بیشتر هستن ... پس اگر بخواین اکثریت هم حساب کنید نتیجه اش ادامه ی فعالیت این 2 تا تیم میشه.

بخش اسپانسر هم متوجه نشدم چی گفتید ...
      اسپانسر میاد بخشی از هزینه های باشگاه رو به ازای تبلیغ روی پیرهن اون باشگاه یا مثلا نوشابه هایی که به اسم 2 باشگاه فروخته میشه و .... می پردازه.
      طبیعیه که هر شرکتی باید مالیات بده .... مالیات هم برای هزینه هاییه که دولت انجام میده ... یعنی دولت میاد خدمات رسانای میکنه به عموم مردم و هزینه اون رو ازشون به مقدار بسیار کمتر دریافت میکنه ... این مالیات برای فعالیت های دولت انجام میشه و یکی از فعالیت های دولت هم هزینه کردن برای این 2 باشگاه هستش ... من نمیدونم کجای این پروسه مشکل داره؟
      من استدلال شما رو متوجه نشدم ! میشه بگید اون یک میلیون و 400 هزار یورو(57 میلیارد تومان معادل 19000 وام ازدواج 3 میلیون تومنی) سالانه از کجا میره تو جیب کیروش ؟و اینکه چه سودی سالانه میتونه این نقدینگی رو تولید کنه ؟ بقیه رو فعلا بی خیال !!!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 29 مهر 1394 در ساعت 17:05

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      چه ربطی داره
      اصل ظلم سهمیه بخاطر پولش نیست که بچه ها اعتراض می کنن بخاطر اینکه طرف میشینه عمرش میذاره کلی درس می خونه بخاطر ۲۰۰-۳۰۰ تا تراز کمتر یا باید به رشته پایین تر رضایت بده یا بمونه پشت کنکور اون وقت یه مفت خور با سهمیه و ۲-۴ هزارتا تراز پایین تر بیاد جاش اشغال کنه
      دلیل چرت نیار خواهشا ....خودتون گول نزنید خودتونم می دونید خیلی حق خوریه این سهمی خیلیییی
      اونایی که سهمیه دارن از اولش مشکلات زیادی رو کشیدن حقشونه اونایی که نمیخونن در نمیارن و تو کنکور سهمیه ظرفیت متفاوتی داره اونایی که کم کاری میکنن زر حرف اضافی میزنن در ضمن فحش نده

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سهمیه قانونه و قانون باید اجرا بشه پس سهمیه هیچ ایرادی نداره و افراد مشمول امتیاز هم مفت خور یا هر چیز دیگه ای نیست.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اعتبار لیگ:
      91431_589.jpg
      14_2.jpg

n00077984-r-b-009.jpg

salh1211.jpg

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      من استدلال شما رو متوجه نشدم ! میشه بگید اون یک میلیون و 400 هزار یورو سالانه از کجا میره تو جیب کیروش ؟و اینکه چه سودی سالانه میتونه این نقدینگی رو تولید کنه ؟ بقیه رو فعلا بی خیال !!!
      اولا که تیم ملی هم مثل بقیه تیم ها اسپانسر داره ....
      دوما زمانی که تیم ملی فوتبال داشته تشکیل میشد مسلما یک اساسنامه ای داشته که هزینه های این از کجا پرداخت بشه ... مثلا همین که بخشی از اون از بودجه های دولت پرداخت بشه ...

بعدشم سودهای زیادی میتونه اونو جبران کنه ... مثلا همین که حق پخش بازی تیم ملی به کشور های دیگه داده میشه یا فرض اینکه تیم ملی داره نتیجه میگیره مسلما هزینه ای که اسپانسر باید بپردازه بیشتر میشه و همین از هزینه های دولتی کم میکنه.
      ضمنا لزومی نداره که همه ی راه های کسب سود توسط دولت رو ما بدونیم... لزومی داره؟

ضمنا اگر شما کمی تحقیق کنید از رشته حقوق ... یک سری هزینه هایی وجود داره که دولت هر چند براش سود زیادی وجود نداشته باشه اما باید اونا رو انجام بده چون نفع عمومی داره ... حالا من نمیتونم بیام نفع عمومی رو اینجا براتون تعریف کنم.

حالا من یک سوال ازشما دارم :
      اون زمان که آقای دادکان رو برکنار کردن و فدراسیون فوتبال ایران داشت تعلیق میشد ... با این حساب فوتبال ایران کلا میخوبید و بخش زیادی از هزینه های دولت کاهش پیدا میکرد ... چرا دوباره کاری کردن که تعلیق نشه؟ وقتی دولت میتونست از هزینه های زیادی که فوتبال براش ایجاد میکنه شونه خالی کنه چرا نباید اینکارو کنه؟

جوابش همون نفع عمومی هست که گفتم ...

پ ن : نفع عمومی اصلا ربطی به کسب سود نداره.
      ویرایش توسط Bl4Ck_96 : 29 مهر 1394 در ساعت 17:17

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kharkhan نمایش پست ها
      اونایی که سهمیه دارن از اولش مشکلات زیادی رو کشیدن حقشونه اونایی که نمیخونن در نمیارن و تو کنکور سهمیه ظرفیت متفاوتی داره اونایی که کم کاری میکنن زر حرف اضافی میزنن در ضمن فحش نده

مفت خور فش نیست
      مفت خور کسی ست که بدون هزینه چیزی رو به دست میاره

ولی زر اضافی نزن فکر کنم فحشه البته شاید تو تربیت خانوادگی شما این چیزا حرف بدی حساب نشه

گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن