خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

مکان گذراندن طرح پزشکی

سلام، یکی از فامیل هامون پزشکی داره تموم میکنه، خود اهل اینجاس، تازه نامزد کرده و خانومش هم اهل اصفهان، هر 2شون هم پزشکی رشت میخونن، میخواستم بدونم الان اینا طرح رو کجا میگذرونن؟ اصفهان یا رشت یا آذربایجان غربی و یا اینکه هر کدومشون تو شهر خودشون؟ میشه خواهشا توضیح بدین، چون ازم خواست که تو اینترنت در موردش تحقیق بکنم، منم اینجا میپرسم، خیلی ممنون.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعییده دانشجوی سالهای اخر رشته پزشکی اینا رو ندونه ، محل طرح رو دانشگاه های علوم پزشکی به معاونت از وزارت بهداشت با توجه به نیازش تعیین میکنه. در این مورد باید از دانشگاه یا وزارت بهداشت بپرسن. اطلاع کافی ندارم اما فک میکنم با توجه به این که زن و شوهر هستن شانس این که بتونن طرح رو باهم یه جا باشن یا نزدیک به هم باشن زیاده. ضمنا اگه طرح پزشکی رو گوگل کنی فک کنم فرم ها و شیوه نامه های اجراییش رو بتونی دانلود کنی ، یا مثلا تو سایت وزارت بهداشت یا دانشگاه های علوم پزشکی.
      ویرایش توسط idealist : 28 مهر 1394 در ساعت 19:24

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      بعییده دانشجوی سالهای اخر رشته پزشکی اینا رو ندونه ، محل طرح رو دانشگاه های علوم پزشکی به معاونت از وزارت بهداشت با توجه به نیازش تعیین میکنه. در این مورد باید از دانشگاه یا وزارت بهداشت بپرسن. اطلاع کافی ندارم اما فک میکنم با توجه به این که زن و شوهر هستن شانس این که بتونن طرح رو باهم یه جا باشن یا نزدیک به هم باشن زیاده. ضمنا اگه طرح پزشکی رو گوگل کنی فک کنم فرم ها و شیوه نامه های اجراییش رو بتونی دانلود کنی ، یا مثلا تو سایت وزارت بهداشت یا دانشگاه های علوم پزشکی.

خیلی ممنونم، از دوستان، کس دیگه ای اطلاعات بیشتری نداره؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به استان محل تولد .سرح پزشکی عمومی تقسیم میشن!

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      آپ

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      سلام، یکی از فامیل هامون پزشکی داره تموم میکنه، خود اهل اینجاس، تازه نامزد کرده و خانومش هم اهل اصفهان، هر 2شون هم پزشکی رشت میخونن، میخواستم بدونم الان اینا طرح رو کجا میگذرونن؟ اصفهان یا رشت یا آذربایجان غربی و یا اینکه هر کدومشون تو شهر خودشون؟ میشه خواهشا توضیح بدین، چون ازم خواست که تو اینترنت در موردش تحقیق بکنم، منم اینجا میپرسم، خیلی ممنون.

اونی که اصفهانی بوده و با سهمیه ی منطقه یک قبول شده میتونه تمام نقاط ایران طرح بگذرونه و زنش چو منطقه دو بوده توی همون رشت و یا شهرهایی مثل همدان و خرم اباد و کرمانشاه و کلا مناطق دو و سه میتونه طرح بگذرونه . با تشکر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن