خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای من که معدلم13.61 خیلی خوبه!

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای کسایی که معدلشون زیر 15 هستش همه جوره بنفعشونه

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      استدلالت یه مشکلی داره بنظرم
      کسایی که خرداد شرکت میکنن خیلیاشونم معدل بالان و دیگه نمیمونن برا دی و شهریور و همون مردودیا میمونن که برای قبولی میخونن نه برای 20
      پس تا اینجای کار به نفع ماست ولی یه مساله دیگه هم هست که معلوم نیست چند نفر مثل ما برای معدل 20 میخوان تو دی ماه ترمیم کنن اگه خیلی زیاد بشن به ضررمون میشه
      ولی بازم فکر نمیکنم به اندازه ی معدل بالا های خرداد باشند
      و البته اینکه وقتی هم دیپ مجدد و هم ترمیم تو نوبت خرداد باشه دیگه فرقی نمیکنه ترازشون فقط یه موضوع میمونه که مثلا تجربیا مه تعدادشون بیشتره برن دیپ ریاضی یا انسانی بگیرند که رو ترازشون تاثیر مثبت داشته باشه
      امید وارم تو همین روزا همه ی شرایطش دقیق مشخص شه
      نمیخوام الکی بنالم همینم دمشون گرم ولی نشد یه بار یه طرحیو کامل و بدون ابهام اعلام کنند که ما تو خماری نمونیم
      ممنون از نظرت Daniad عزیز
      فعلا که اصلا معلوم نیست به کنکور امسال میرسه یا نه ، اینطور که جناب وزیر صحبت میکرد فک نمیکنم به امسال برسه.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      20150817115733803_2.gif

حال من این روزا نوسان میکنه !! ی دقه خوبم ی دقه بد ! همشم تقصیر همین آموزش پرورش ک وقتی طرح تصویب میکنه در مورد نحوه و شرایطش چیزی نمیگ

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اسپم نیستش. نحوه ثبت نام و مدارک برای دیپلم مجدد هستش. دقیق توضیح دادم.
      http://forum.konkur.in/thread32997.html#post641614

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان ممنون میشم راهنمایی کنیید....
      من دیپلم ریاضی دارم با معدل پایین، اگر برم دیپلم مجدد انسانی بگیرم اون 7.2 در صده چه جوری حساب میشه؟!!! فقط نمرات درس های عمومی رو حساب می کنن؟!!!
      یعنی فقط تراز دروس عمومی رو حساب میکنن بعد با کسر 7.2 درصد با تراز ازمون جمع می زنن؟
      هر ويرانه، نشاني از غياب انسانيست!
      شاملو

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین الان تو اخبار وزیر آموزش و پرورش گفت که قبل از پایان سال تحصیلی آیین نامه اجرایی تدوین میکنیم یعنی میخوان به کنکور 95 برسونن دیگه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان معدل کتبی سوم رشته ریاضی من 12.56 هستش...و سال بعد میخوام تجربی بدم و فارغ هستم....این معدل من با 18.8% تاثیر معدل ریاضی تو تجربی چند درصد واسه من میشه؟؟؟؟....اینکه میگن اگه کد سوم و پیش دانشگاهی متفاوت باشه نمیشه دیم مجدد گرفت درسته؟؟؟....به نطر شما میتونم دیپ تجربی لگیرم؟؟؟..هزینش چقدره؟؟...لطفا دقیق جواب بدید خیلی مهمه مرسی

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      خوبه خوبه..من معدلم یکم بیشتر بود رتبم زیر 1000 شد...برو درستو بخون..زوووووووووووود
      دوست عزیز امکان داره درصدایه کنکورتو بگی تا ببینیم معدل چه قد رو درصدا تاثیر میزاره
      من معدلم 17.77 نمیدونم ترمیم شرکت کنم یا همون طور که شما گفتین وقتشو بزارم برا کنکورم
      کلا اگه کمی در مورد تاثیر معدل تو این رنج معدل توضیح بدین خیلی ممنون میشم
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      دوستان همین الان اخبار رو دیدم ، اقای فانی وزیر اموزش و پرورش میگه "هنوز ایین نامه اجرایی ترمیم معدل نوشته نشده و ان شاالله تا پایان سال تحصیلی جاری اجرایی خواهد شد". میتونید تو اخبار های بعدی صدا و سیما ببینید مصاحبه ایشون رو. اگه حرف ایشون صحیح باشه به کنکور 95 نمیرسه این طرح!
      بهتر نیست به جای این حرفا یه کم امید بدی به بچه ها....
      آخه تا چند وقت پیش (قبل از تصویب رسمی طرح ترمیم معدل واعلام رسانه ای اون)خود شما می اومدی و می گفتی که امکان داره که تفاوت کد دیپ و پیش دانشگاهی ممکنه باعث شه که نتونیم از دیپ مجدد استفاده کنیم.
      حالا که این طرح تقریبا تصویب شده و مسئولان با صدای رسا دارند اعلام می کنند که ای ایهاالکنکور بیاین و معدلتون رو ترمیم کنین ، شما داری این وسط انقورت می یاری ......
      تو رو خدا بس کن ، یه کم امید بده ......
      آخه خیلیا همینجوری استرس دارن، حالا هی شما بیا و زیاد ترش کن.......

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      مسئله دیپ مجددی ها نیست ماتریکس جان ، خیلیا هستن رشتشون قبلا انسانی یا ریاضی بوده الان میخان کنکور تجربی بدن. منظور شما اینه که ممکنه سازمان سنجش بگه کلا کسایی که دیپلم غیر مرتبط دارن نمیتونن شرکت کنن.
      هم دیپ غیر مجدد هم اینکه یکی مثه منی که قبلا دیپ تجربی داشتم ممکنه اگه دیپ مجدد رو انسانی بگیرم سازمان سنجش بزنتم تو دیوار

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      دوستان معدل کتبی سوم رشته ریاضی من 12.56 هستش...و سال بعد میخوام تجربی بدم و فارغ هستم....این معدل من با 18.8% تاثیر معدل ریاضی تو تجربی چند درصد واسه من میشه؟؟؟؟....اینکه میگن اگه کد سوم و پیش دانشگاهی متفاوت باشه نمیشه دیم مجدد گرفت درسته؟؟؟....به نطر شما میتونم دیپ تجربی لگیرم؟؟؟..هزینش چقدره؟؟...لطفا دقیق جواب بدید خیلی مهمه مرسی
      سلام دوست عزیز

به نظر من بهتره شما بری و دیپ ریاضیت رو ترمیم کن. چون تاثیر دیپ ریاضی نسبت به دیپ تجربی واسه کنکور تجربی کمتره.......
      و بی شک این مساله توی رتبه های خوب به نفع تو تموم میشه......
      مثلا شما درس زیست رو توی دیپ ریاضی نداری ، و به همین خاطر هر ترازی که توی کنکور دریافت کنی همون برات حساب میشه ، که اگه انصافا درس بخونی و کم کاری نکنی و بتونی مثلا درصدی حول و حوش 60 توی درس زیست کسب کنی ، بی شک تراز زیست شما از تراز مثلا نمره 20 کسی که دیپ تجربی داره بالاتر می ره و این به نفع شما تموم میشه.
      البته بهترش اینه که بری و دیپ مجدد انسانی بگیری که در اون صورت فقط 7 درصد توی کنکور برات حساب میشه که این توی رتبه های خوب یه امتیاز کاملا مثبت واسه هر کسی........
      ولی خوب گرفتن دیپ انسانی توی این دوماه وصدمه نخوردن به روند مطالعه کنکوری شما خود بحث جدایی است که امکان گرفتن این دیپلم رو واسه هر کسی امکان پذیر نمیکنه....
      (آخه واقعا آسون نیست بخوای 13 تا درس رو توی دی پاس کنی)
      بقیه اش دیگه بستگی به خودت و شرایطتت داره.......
      راستی هزینه دیپ مجدد توی شهر ما واسه هر درس تقریبا 10 هزار تومنه......
      یا علی.......

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      بهتر نیست به جای این حرفا یه کم امید بدی به بچه ها....
      آخه تا چند وقت پیش (قبل از تصویب رسمی طرح ترمیم معدل واعلام رسانه ای اون)خود شما می اومدی و می گفتی که امکان داره که تفاوت کد دیپ و پیش دانشگاهی ممکنه باعث شه که نتونیم از دیپ مجدد استفاده کنیم.
      حالا که این طرح تقریبا تصویب شده و مسئولان با صدای رسا دارند اعلام می کنند که ای ایهاالکنکور بیاین و معدلتون رو ترمیم کنین ، شما داری این وسط انقورت می یاری ......
      تو رو خدا بس کن ، یه کم امید بده ......
      آخه خیلیا همینجوری استرس دارن، حالا هی شما بیا و زیاد ترش کن.......
      استاد موسسه بی غمان چی چی بود شماهم؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bit نمایش پست ها
      استاد موسسه بی غمان چی چی بود شماهم؟
      سلام نوگل نوپای باغ بی در و پیکر کنکور
      منظور شما را دقیقا از واژه " شما هم؟" نتوانستم به درستی درک کنم.....
      امید که با خرید پکیج های بی نظیر ما دغدغه دیپ مجدد و ترمیم معدل را به کل فراموش کرده و جز به کسب رتبه های تک رقمی فکر ننمایید........
      با عذر خواهی از ایجاد کننده تاپیک به خاطر این تبلیغ یهویی..........

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام نوگل نوپای باغ بی در و پیکر کنکور
      منظور شما را دقیقا از واژه " شما هم؟" نتوانستم به درستی درک کنم.....
      امید که با خرید پکیج های بی نظیر ما دغدغه دیپ مجدد و ترمیم معدل را به کل فراموش کرده و جز به کسب رتبه های تک رقمی فکر ننمایید........
      با عذر خواهی از ایجاد کننده تاپیک به خاطر این تبلیغ یهویی..........
      خدا ب همین روزا و شبای عزیز از اینکه موجب خنده و شادی بچه های کنکوری اینجا شدید شمارو درگاه لطف و عنایت خودش قرار بده و شفای عاجل بفرمایید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن