خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 59
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      خوب منم همینُ عرض کنم جناب ایده آلیست .

تنها تفاوت خرداد با دی همون نمرات شرکت کننده گانه .

فرق دیگه ای نداره
      خب عزیز مسئله اصلی همین تفاوت نمرات شرکت کنندگان و میزان درصد فراوانی هر نمره هست. این چیزاست که تراز رو مشخص میکنه و باعث میشه مثلا نمره 20 دین و زندگی در دی ماه با نمره 20 دین و زندگی در خرداد ماه تراز های متفاوتی داشته باشن ، مثلا یکیش 8500 باشه و دیگری 7000
      مثلا اگر در خرداد ماه تعداد افرادی که دینی رو 15/75 گرفتن 3 درصد باشه ، و در دی ماه تعداد کسانی که دینی رو 15/75 گرفتن 2 درصد باشه ، ترازی که به نمره 20 تعلق میگیره در دی و خرداد متفاوت خواهد بود. اگر مباحث مربوط به محاسبه انحراف معیار در درس امار رو خونده باشین متوجه میشین.
      ویرایش توسط idealist : 28 مهر 1394 در ساعت 19:34

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      خب عزیز مسئله اصلی همین تفاوت نمرات شرکت کنندگان و میزان درصد فراوانی هر نمره هست. این چیزاست که تراز رو مشخص میکنه و باعث میشه مثلا نمره 20 دین و زندگی در دی ماه با نمره 20 دین و زندگی در خرداد ماه تراز های متفاوتی داشته باشن ، مثلا یکیش 8500 باشه و دیگری 7000

تو دی مطمئن باش اینقد افتاده داریم که اگه تراز کل نسبت ب خرداد بهتر نباشه

بدتر نیست

در کل اختلاف تراز نسبت ب افرادی ک خرداد امتحان دادن اونقد زیاد نیست ؛ که باعث ضرر بشه
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از سایت کانون دیدم 5% هم معدل پیش دانشگاهی تاثیر داره
      واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید من این سوال رو اینجا میپرسم... الان اصلا میشه از دیپ مجدد تو کنکور کرد ؟؟ با توجه به قضایای تاثیر پیش دانشگاهی و ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      ببخشید من این سوال رو اینجا میپرسم... الان اصلا میشه از دیپ مجدد تو کنکور کرد ؟؟ با توجه به قضایای تاثیر پیش دانشگاهی و ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
      والا قاعدتا میشه شرکت کرد ، ولی از اونجایی که اینجا ایرانه هر چیزی ممکنه ، ممکنه یهو بگن نمیشه!
      ولی خب به لحاظ اجرایی مشکل خاصی نداره که بخان بگن نمیشه شرکت کرد ، اگه قرار بود بگن نمیشه شرکت کرد از همون اول که قرار شد سابقه تحصیلی دیپلم تاثیر داشته باشه میگفتن کسایی که دیپلم غیر مرتبط دارن نمیتونن شرکت کنن. اما اینو نگفتن و یه جوری وفقش دادن. اضافه شدن پیش هم چیزی رو عوض نمیکنه.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مهم اینه اگه این مصوبه واسه امسال اجرایی بشه دیگه بعیده سازمان سنجش به این راحتیا بذاره کسی با دیپ مجدد تو کنکور شرکت کنه ، در اینصورت ریسک دیپ مجدد گرفتن بالاس

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      مهم اینه اگه این مصوبه واسه امسال اجرایی بشه دیگه بعیده سازمان سنجش به این راحتیا بذاره کسی با دیپ مجدد تو کنکور شرکت کنه ، در اینصورت ریسک دیپ مجدد گرفتن بالاس
      مسئله دیپ مجددی ها نیست ماتریکس جان ، خیلیا هستن رشتشون قبلا انسانی یا ریاضی بوده الان میخان کنکور تجربی بدن. منظور شما اینه که ممکنه سازمان سنجش بگه کلا کسایی که دیپلم غیر مرتبط دارن نمیتونن شرکت کنن.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا قاعدتا میشه شرکت کرد ، ولی از اونجایی که اینجا ایرانه هر چیزی ممکنه ، ممکنه یهو بگن نمیشه!
      ولی خب به لحاظ اجرایی مشکل خاصی نداره که بخان بگن نمیشه شرکت کرد ، اگه قرار بود بگن نمیشه شرکت کرد از همون اول که قرار شد سابقه تحصیلی دیپلم تاثیر داشته باشه میگفتن کسایی که دیپلم غیر مرتبط دارن نمیتونن شرکت کنن. اما اینو نگفتن و یه جوری وفقش دادن. اضافه شدن پیش هم چیزی رو عوض نمیکنه.
      از لحاظ پیش دانشگاهی که میگفتن شاید دو تا کد ندن و نشه استفاده کرد رو میگم، وگرنه غیر مرتبط بودن دیپلم فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه برای تغییر رشته ای ها هم این مسئله هست. من میترسم با دیپ مجدد نیاز به پیش مجدد هم باشه به خاطر قضیه کد ها و ....

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان همین الان اخبار رو دیدم ، اقای فانی وزیر اموزش و پرورش میگه "هنوز ایین نامه اجرایی ترمیم معدل نوشته نشده و ان شاالله تا پایان سال تحصیلی جاری اجرایی خواهد شد". میتونید تو اخبار های بعدی صدا و سیما ببینید مصاحبه ایشون رو. اگه حرف ایشون صحیح باشه به کنکور 95 نمیرسه این طرح!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با استارتر موافقم...همه ی حرفاش درسته

من اگه کنکوری بودم ب فکر دیپ دوم بودم نه ترمیم...ترمیم خیلی استرس میاره خیلی..تو موقعیتش باید قرار بکییرید..

ولی استارتر ما فروردین درمورد دیپ دوم صحبت کردیم شما از همون موقع تصمیم داشتی دیپ مجدد بگیری ولی هنوز اقدام نکردی..چرا داری دست دست میکنی...خیلیا تو همین انجمن دیرتر از شما متوجه دیپ دوم شدن ولی نصف امتحان نهاییم دادن مثال خانوم @evrina

زودتر بجنب دیگه

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      با استارتر موافقم...همه ی حرفاش درسته

من اگه کنکوری بودم ب فکر دیپ دوم بودم نه ترمیم...ترمیم خیلی استرس میاره خیلی..تو موقعیتش باید قرار بکییرید..

ولی استارتر ما فروردین درمورد دیپ دوم صحبت کردیم شما از همون موقع تصمیم داشتی دیپ مجدد بگیری ولی هنوز اقدام نکردی..چرا داری دست دست میکنی...خیلیا تو همین انجمن دیرتر از شما متوجه دیپ دوم شدن ولی نصف امتحان نهاییم دادن مثال خانوم @evrina

زودتر بجنب دیگه
      یه سری مسائل موجب شد به تاخیر بیفته الی جان. برای دیپ ریاضی ثبت نام کرده بودم همه درسا رو ولی بعدا تصمیمم رو انسانی شد.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یه سری مسائل موجب شد به تاخیر بیفته الی جان. برای دیپ ریاضی ثبت نام کرده بودم همه درسا رو ولی بعدا تصمیمم رو انسانی شد.
      زودتر دیگه زمانو از دست نده..دیپلم انسانی سخت نیست والا..شب امتحانی بخون..ایدی اقاجواد دیپ انسانی داره ازش کمک بگیر همین امسالم گرفت..همه رو شب امتحانی خونده..

دیگه ب هچکدوم از این حرفا توجه نکن...ترمیم مرمیم شرمیم..همون دیپ دوم بگیر خلاص...

از حرفام ناراحت نشیا والا بحاطر خودت میگم..

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به نظرتون با دیپلم ریاضی 17.85 برای کنکور تجربی، بهتره دوباره دیپلم مجدد گرفت یا ترمیم کرد؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ولی به نظر من تاثیرش چندان قابل اغماض نیست. تراز بندی مکانیزم پیچیده ای داره که مثلا حتی اینکه اگر نسبت درصد افرادی که نمرشون 11/75 شده باشه در دو نوبت مختلف مثلا دی و خرداد متفاوت باشه ، روی تراز کسی که نمره ش 20 شده تاثیر میزاره که چقد باشه ترازش!
      و مسئله دومی که این نظریه رو تقویت میکنه اینه که به نظر من معمولا اکثر کسانی که در شهریور و دی امتحان میدن بیشتر میخونن تا هر جور شده پاس کنن درس رو ، در حالی که در خرداد ماه ما تعداد زیادی نمره زیر 10 و حتی زیر 5 داریم که در تراز بندی تاثیر میزارن.
      استدلالت یه مشکلی داره بنظرم
      کسایی که خرداد شرکت میکنن خیلیاشونم معدل بالان و دیگه نمیمونن برا دی و شهریور و همون مردودیا میمونن که برای قبولی میخونن نه برای 20
      پس تا اینجای کار به نفع ماست ولی یه مساله دیگه هم هست که معلوم نیست چند نفر مثل ما برای معدل 20 میخوان تو دی ماه ترمیم کنن اگه خیلی زیاد بشن به ضررمون میشه
      ولی بازم فکر نمیکنم به اندازه ی معدل بالا های خرداد باشند
      و البته اینکه وقتی هم دیپ مجدد و هم ترمیم تو نوبت خرداد باشه دیگه فرقی نمیکنه ترازشون فقط یه موضوع میمونه که مثلا تجربیا مه تعدادشون بیشتره برن دیپ ریاضی یا انسانی بگیرند که رو ترازشون تاثیر مثبت داشته باشه
      امید وارم تو همین روزا همه ی شرایطش دقیق مشخص شه
      نمیخوام الکی بنالم همینم دمشون گرم ولی نشد یه بار یه طرحیو کامل و بدون ابهام اعلام کنند که ما تو خماری نمونیم
      run forrest runnn

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piece of Cake نمایش پست ها
      سلام به نظرتون با دیپلم ریاضی 17.85 برای کنکور تجربی، بهتره دوباره دیپلم مجدد گرفت یا ترمیم کرد؟

خوبه خوبه..من معدلم یکم بیشتر بود رتبم زیر 1000 شد...برو درستو بخون..زوووووووووووود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن