خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نتایج تحقیق بنده درمورد نظام وظیفه

سلام

من هم مثل برخی از دوستان پشت کنکوری شدم برای همین برای اینکه غیبت نخورم و مشکلی پیش نیاد از پبیس+10 و نظام وظیفه پرسجو کردم و به این نتیجه رسیدم دوستانی که نظر دیگری دارن ممنون خواهم شد درمیان بزارند.

-افرادی که قبل از رسیدن به سن مشمولیت دیپلم یا پیش دانشگاهی می گیرند و یا ترک تحصیل می کنند چه مدت مهلت معرفی دارند؟
      (یعنی مثلا من متولد 76/4/1 باشم و در 94/3/31 فارغ التحصیل شوم.)جواب: این افراد از اول ماهی که طی آن وارد سن 19 سالگی می شوند به مدت 6 ماه مهلت دارند تا وضعیت خدمتی خود را مشخص نمایند.
      (یعنی مثلا من که متولد 76/4/1 هستم تا 94/10/1 معافیت دارم.)

-دانش آموزانی که در خرداد و تیر ماه سال ورود به مشمولیت و بالاتر فارغ التحصیل می شوند چه مدت مهلت دارند تا خود را معرفی نمایند؟
      (یعنی مثلا من متولد 76/3/1 باشم ودر 94/3/31 فارغ التحصیل شوم.)

جواب: فراغت از تحصیل این قبیل دانش آموزان به منزله شهریور ماه همان سال محسوب می گردد و از تاریخ مذکور (از شهریورماه)به مدت یکسال مهلت دارند.
      (یعنی من تا 95/6/31 معافیت دارم و میتوانم درکنکور شرکت نمایم.)

-حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟
      جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 18/2/76 كه در خردادماه 1394 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان خرداد ماه 95 مهلت معرفي خواهد داشت.
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 31/6/سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)

تمام این موارد از قوانین معافیت تحصیلی + قوانین اعزام استخراج شده است.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سخت بودش
      بهمن 75 باشی مشکلی نداره؟

3. Top | #3
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black نمایش پست ها
      سخت بودش
      بهمن 75 باشی مشکلی نداره؟
      نیم دوم 75 و سه ماه اول 76 البته اگر خرداد فارغ التحصیل شون تا سه ماه اول اگر شهریور مشکلی نداره براشون تا شهریور سال دیگه معافن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام توضیحاتتون خیلی خوب بود فقط یک سوال من متولد 29/4/76 هستم و خرداد ماه فارغ التحصیل شدم اما وقتی برای اطلاع از وضعیت سربازی به پلیس +10 مراجعه کردم گفتند که به منزله فارغ التحصیل شهریور هستی و تا 31/6/95 فرصت معرفی دارید ولی الان با توجه به تحقیقات شما بنده تا 1/10/94 فرصت دارم . میشه توضیح بدید؟

5. Top | #5
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohranj نمایش پست ها
      سلام توضیحاتتون خیلی خوب بود فقط یک سوال من متولد 29/4/76 هستم و خرداد ماه فارغ التحصیل شدم اما وقتی برای اطلاع از وضعیت سربازی به پلیس +10 مراجعه کردم گفتند که به منزله فارغ التحصیل شهریور هستی و تا 31/6/95 فرصت معرفی دارید ولی الان با توجه به تحقیقات شما بنده تا 1/10/94 فرصت دارم . میشه توضیح بدید؟
      خب این موارد از بخش قوانین سایت نظام وظیفه استخراج شده و من دخالتی توشون جز زدن مثال نداشتم میتونید به بخش قوانین سایت نظام وظیفه بخش سوالات متداول اعزام رو بخونید تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کاش درمورد دیپلم مجددم که بصورت داوطلب ازاده تحقیق میکردی که انصراف از تحصیل حساب میشه یا نه

7. Top | #7
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      کاش درمورد دیپلم مجددم که بصورت داوطلب ازاده تحقیق میکردی که انصراف از تحصیل حساب میشه یا نه
      خب فکرکنم تا حدودی معلومه دواطلب ازاد یعنی نه دانش آموز هست نه دانشجو که شامل معافیت تحصیلی شود. (ممکنه اشتباه کنم )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohranj نمایش پست ها
      پلیس+10 به شما درست گفته تا پایان شهریور سال بعد وقت دارین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن