خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 118 از 118
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روشن شدن صدق و راستی گفتار ما در راستای نیل به یک رویای شیرین برای داوطلبان کنکوری استفاده کننده از محصولات بی نظیر ما و البته به حقیقت پیوستن کابوسی وحشتناک برای سایر داوطلبان ... »»

با نهایت شادکامی و سرور دل باید به استحضار شما نوگلکان باغ خزان زده کنکور برسانم که ، همچنانی که شما نیز مشاهده نمودید ، درصد های غنچه های باغ آفت زده کنکور تجربی امسال، نسبت به رتبه ای که در میان هم نوعان خود کسب کرده اند در مقایسه با درصدهای سالیان پیش ارتقای قابل توجهی را نشان میداد ....

از خدا که پنهان نیست حال چرا از شما داوطلبان نگون بخت مخفی نگه داشته شود ، که علت اصلی این ارتقای درصد استفاده ی داوطلبان برتر از پکیج های بی نظیر پیش بینی سوالات کنکور ما بود که همچین رویداد بینظیری را رقم زد ...

بی شک آنهایی که از محصولات فوق حرفه ای ما برای کنکور97 استفاده کردند ، الآن خوش خوشانشان هست و مسلما قند در دل هایشان در حال آب شدن می باشد ...

ما مفتخر هستیم که در راستای رسالتی که بر دوش خود احساس می کردیم، به بهترین وجه ممکن از پس کار بر آمده و ارتقای درصد های نوگلان داوطلب تجربی خود موید ادعای ماست ، چرا که داوطلبان برتر با هوشمندی مثال زدنی خود در انتخاب پکیج های بی نظیر ما اکثرا به تمامی سوالات کنکور جواب دادند و البته ناگفته نماند که با این عملیات انتحاری ، چه خون ها که به دل داوطلبان دیگر کردند جوری که سایر نوگلکان این باغ آفت زده ، که فریب موسسه های رقیب (مخصوصا این موسسه ی " کنکور کشکه ") را خوردند ،حتی پس از گذشت قریب به دو ماه از انتشار کارنامه ها ، هنوز هم از متناسب نبودن درصد ها و رتبه ی خود ، در حیرانی و بهت عمیق به سر می برند ...

لازم به ذکر است که بنده حقیر و تمامی دست اندر کاران موسسه ی وزینمان (موسسه بی غمان کنکور) ، اصلا و ابدا اهل ریا و تفاخر نبوده و نیستیم و شاید نیازی به گفتن نباشد که در پوشیدن ردای خضوع و فروتنی گوی سبقت را از تمامی هم کسوتان خود ربوده ایم.

ولی چه کنیم که درد دلی که خدمتتان عرض شد به سان استخوانی در گلویمان گیر کرده بود و شاید ترس بنده حقیر بیشتر از این بود ، که مبادا برای کنکور آتی نیز ، نوگلکان عزیزم ، ندانسته و از روی تجاهل پای در دام طمع موسسه های زرد رقیب گذاشته ، و چنان دماری از روزگارشان درآورده شود ، که به سان بسیاری از داوطلبان کنکور 97 ، پس از اعلام نتایج دو دستی بر سر خود کوبیده و از فرط ندامت آواره کوه و بیابان گردند ...

و از سوی دیگر با دیدن تبلیغات اغوا کننده موسسه های آبکی رقیب ، در صدا و سیما ، اولا اندوه و تاسف خود را از رویکرد کاسبکارانه رسانه ملی مان آن هم به قیمت سر کیسه شدن غنچه های آفت زده ، ابراز میدارم و از همین تریبون به مسئولان این رسانه ی فراگیر ابراز مینمایم که اگر واقعا قصدتان پول درآوردن است خوب بیایید باخود من قرار داد ببندید ... (آخه تبعیض تا کجا ... ًًً!!!)

مگر من عیب و ایرادی دارم یا احتمالا لنگ و لوچ هستم که نتوانم به اندازه ی موسسه های رقیب ، کلاه های مخملی برسر این نوگلکان بگذرام ... !!!

اوف بر شما ... !!! جز این چیز دیگری به ذهنم نمی رسد ... !!!

حال بر شما غنچه های تازه رسته ی باغ آفت زده کنکور،واجب هست که حواستان را بیش از پیش جمع کرده و مواظب باشید پایتان را در هر دامی که دانسته و یا نداسته در آن وارد می شوید ، جای نگذارید و بی درنگ و شتابان برای ثبت نام در موسسه متبوع ما اقدام نمایید ...

باشد که شما نیز ، به کمک پول های مفت پدران از همه جا بیخبرتان و صد البته با استعانت از کمک های بی شائبه ی اساتید مخلص و خاضع ما ، یکی از سربلندان آزمون 98 باشید ...

.....هر جا سخنی از اعتماد است نام "موسسه بی غمان کنکور " می درخشد.....

2. Top | #107
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      حرف این شیاد را باور نکنید من دکتر سمیعی هستم او بود که از بنده سوال می پرسید
      سمیعی انجمن منم عزیزپروفسورالناسمیعی آقازاده ی مجیدسمیعی
      تکیه برجای بزرگان نتوان زدبه گزاف مگراسباب بزرگی همه آماده کنی
      نگران منی به توقرصه دلم

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالی!
      حال کردم با این تاپیک

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      سمیعی انجمن منم عزیزپروفسورالناسمیعی آقازاده ی مجیدسمیعی
      تکیه برجای بزرگان نتوان زدبه گزاف مگراسباب بزرگی همه آماده کنی
      ببخشید یک سوال داشتم....شما چطوری تونستی تو این مدت کم پاسخگو وراهنما بشی!؟

5. Top | #110
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خسته نباشيد اينهمه نوشتين
      ولي هم وقت مارو گرفتين هم خودتونو
      ميشد به جاي اينكه كتاب تاليف كنين بنويسين اقا سمت موسسات الكي نرين :*

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      خسته نباشيد اينهمه نوشتين
      ولي هم وقت مارو گرفتين هم خودتونو
      ميشد به جاي اينكه كتاب تاليف كنين بنويسين اقا سمت موسسات الكي نرين :*
      بنظرت این نیم خط تاثیر بیشتری داره یا اون متن /در هر صورت افرین داریehsan7777777موفق باشی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

7. Top | #112
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ااا
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      روشن شدن صدق و راستی گفتار ما در راستای نیل به یک رویای شیرین برای داوطلبان کنکوری استفاده کننده از محصولات بی نظیر ما و البته به حقیقت پیوستن کابوسی وحشتناک برای سایر داوطلبان ... »»
      لایکداری عزیز تو این همهمه ی تاثیر معدل یک خنده ای هم روی لب ما امد
      با نهایت شادکامی و سرور دل باید به استحضار شما نوگلکان باغ خزان زده کنکور برسانم که ، همچنانی که شما نیز مشاهده نمودید ، درصد های غنچه های باغ آفت زده کنکور تجربی امسال، نسبت به رتبه ای که در میان هم نوعان خود کسب کرده اند در مقایسه با درصدهای سالیان پیش ارتقای قابل توجهی را نشان میداد ....

از خدا که پنهان نیست حال چرا از شما داوطلبان نگون بخت مخفی نگه داشته شود ، که علت اصلی این ارتقای درصد استفاده ی داوطلبان برتر از پکیج های بی نظیر پیش بینی سوالات کنکور ما بود که همچین رویداد بینظیری را رقم زد ...

بی شک آنهایی که از محصولات فوق حرفه ای ما برای کنکور97 استفاده کردند ، الآن خوش خوشانشان هست و مسلما قند در دل هایشان در حال آب شدن می باشد ...

ما مفتخر هستیم که در راستای رسالتی که بر دوش خود احساس می کردیم، به بهترین وجه ممکن از پس کار بر آمده و ارتقای درصد های نوگلان داوطلب تجربی خود موید ادعای ماست ، چرا که داوطلبان برتر با هوشمندی مثال زدنی خود در انتخاب پکیج های بی نظیر ما اکثرا به تمامی سوالات کنکور جواب دادند و البته ناگفته نماند که با این عملیات انتحاری ، چه خون ها که به دل داوطلبان دیگر کردند جوری که سایر نوگلکان این باغ آفت زده ، که فریب موسسه های رقیب (مخصوصا این موسسه ی " کنکور کشکه ") را خوردند ،حتی پس از گذشت قریب به دو ماه از انتشار کارنامه ها ، هنوز هم از متناسب نبودن درصد ها و رتبه ی خود ، در حیرانی و بهت عمیق به سر می برند ...

لازم به ذکر است که بنده حقیر و تمامی دست اندر کاران موسسه ی وزینمان (موسسه بی غمان کنکور) ، اصلا و ابدا اهل ریا و تفاخر نبوده و نیستیم و شاید نیازی به گفتن نباشد که در پوشیدن ردای خضوع و فروتنی گوی سبقت را از تمامی هم کسوتان خود ربوده ایم.

ولی چه کنیم که درد دلی که خدمتتان عرض شد به سان استخوانی در گلویمان گیر کرده بود و شاید ترس بنده حقیر بیشتر از این بود ، که مبادا برای کنکور آتی نیز ، نوگلکان عزیزم ، ندانسته و از روی تجاهل پای در دام طمع موسسه های زرد رقیب گذاشته ، و چنان دماری از روزگارشان درآورده شود ، که به سان بسیاری از داوطلبان کنکور 97 ، پس از اعلام نتایج دو دستی بر سر خود کوبیده و از فرط ندامت آواره کوه و بیابان گردند ...

و از سوی دیگر با دیدن تبلیغات اغوا کننده موسسه های آبکی رقیب ، در صدا و سیما ، اولا اندوه و تاسف خود را از رویکرد کاسبکارانه رسانه ملی مان آن هم به قیمت سر کیسه شدن غنچه های آفت زده ، ابراز میدارم و از همین تریبون به مسئولان این رسانه ی فراگیر ابراز مینمایم که اگر واقعا قصدتان پول درآوردن است خوب بیایید باخود من قرار داد ببندید ... (آخه تبعیض تا کجا ... ًًً!!!)

مگر من عیب و ایرادی دارم یا احتمالا لنگ و لوچ هستم که نتوانم به اندازه ی موسسه های رقیب ، کلاه های مخملی برسر این نوگلکان بگذرام ... !!!

اوف بر شما ... !!! جز این چیز دیگری به ذهنم نمی رسد ... !!!

حال بر شما غنچه های تازه رسته ی باغ آفت زده کنکور،واجب هست که حواستان را بیش از پیش جمع کرده و مواظب باشید پایتان را در هر دامی که دانسته و یا نداسته در آن وارد می شوید ، جای نگذارید و بی درنگ و شتابان برای ثبت نام در موسسه متبوع ما اقدام نمایید ...

باشد که شما نیز ، به کمک پول های مفت پدران از همه جا بیخبرتان و صد البته با استعانت از کمک های بی شائبه ی اساتید مخلص و خاضع ما ، یکی از سربلندان آزمون 98 باشید ...

برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 04 مهر 1397 در ساعت 09:43

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جهت نیل به اهداف پلیدی که در بالا عرض شد، از تمامی داوطلبان پیش کسوت کنکور، طلب همکاری می گردد...
      یک لحظه می تواند یک روز را تغییر دهد، یک روز می تواند یک زندگی را تغییر دهد و یک زندگی می تواند دنیا را تغییر دهد.

9. Top | #114
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      ببخشید یک سوال داشتم....شما چطوری تونستی تو این مدت کم پاسخگو وراهنما بشی!؟
      خواهش والاخودمم درتعجبم
      فکرکنم چون آقازاده ی پروفسورسمیعی هستم ازاون ژن خوبهامحسوب شدم
      نه عزیزازشوخی گذشته من خودم یادمه ازاولین روزهایی که اومده بودم توتاپیک سوالات زیست سوالات بچه هاروپاسخ میدادم مدیریت محترم زیست هم فعالیتم روقبول داشتندوبه مدیرکل معرفیم کردندتاناظرزیست بشمالبته من خودم نمیدونستم ناظرزیست شدم صبح بیدارشدم دیدم ناظرزیست شدم
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 04 مهر 1397 در ساعت 12:32

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassan.g نمایش پست ها
      جهت نیل به اهداف پلیدی که در بالا عرض شد، از تمامی داوطلبان پیش کسوت کنکور، طلب همکاری می گردد...

سپاس از شما نوگل خوش الحان و فهیم....

از اینکه با فرمایشات گهر بار خودتون راه رو برای عرض اندام موسسه ای تمام عیار و صد البته دل سوز داوطلبان گوگولی (و از آن مهم تر عاشق جیب های پر پول والدین گرامیشان) فراهم کردین ، بی نهایت از شما سپاسگذارم.......(منظورم همین موسسه متبوعمان یعنیموسسه " بی غمان کنکور "هست/ اینو گفتم که یه هویی سو برداشت نشه..... آخه این موسسه بغل دستی ، منظورم همین موسسه ای هست که کنکور رو به سان کشک در نظر گرفته (موسسه کنکور کشکه) ، ممکنه بیاد و این تعاریف به حق شما رو مصادره به نفع اطماع کاسب کارانه ی خودش کند و از این نمد نه تنها کلاهی درخور موسسه وزین ما دوخته نشود ، بلکه موجبات آشفتگی ذهن و صد البته پول های نازنین نوگلکان جیگر کنکوری رو هم فراهم کند...... )

امید که با وجود داوطلبان فهیمی چون شما که قدر و ارزش کار موسسه ما را به خوبی درک کرده اند ، مشتری هایمان روز به روز فزون تر ، محصولاتمان روز به روز بفروش تر ، حساب بانکی مان روز به روز پر صفر تر ، و دلمان از غصه بی پولی روز به روز خالی تر گردد.....

بی شک تلاش شما در جهت تنویر افکار کنکوری این نوگلان تازه رسته و بعضا پر پر شده ، بس ستودنی و قابل ستایش است.....

امید که با بال و پر گرفتن موسسه وزین "بی غمان کنکور "، بساط راه های اصلی و فرعی و حتی کوره راه های بس زیاد و متفرقه دزدی و کلاهبرداری، همگی به یکباره جمع گردد و همگی ما شاهد آن روز دل انگیز و غرور آفرین باشیم که همگی این کانال های واچپیدن پول های بی زبان ، در کانال اصلی "موسسه بی غمان کنکور" که همانا جامع ترین و حرفه ای ترین معبر تمام عیار آخرین ورژن های دزدی و کلاهبرداری هست، خلاصه گردد ........

به امید آن روز که با الطاف بی پایان شما نوگلان در حال پرپر و حمایت جیب ها و کارت های بانکی والدین از همه جا بی خبرتان ،هر جا نامی از "واچپیدن" و " کلاه برداری " و "دزدی" بر زبان ها جاری می گردد به جای اسامی شبهه ناک موسساتی چون " کنکور کشکه" ، این نام موسسه وزین " بی غمان کنکور" باشد که بلا درنگ در ذهن جامعه کنکوری و از همه مهم تر در ذهن والدین گرامی تان تداعی گردد ....

با خیال و تصور آن روز ( که بی شک بسیار نزدیک است ) ، بر این روز های نداری و بی پولی صبر پیشه می کنیم ، و فعلا با همین اندک " ته دیگ" های بدست آمده از آخرین کلاهبرداریمان، روزگار را هر چند به سختی می گذارنیم ، باشد که به زودی دیده هایمان به صبح دل انگیز و مطبوع "وصال با پول های مفت کنکوری ها" روشن گردد.......

درست است که موسسه متبوع ما هنوز در نیل به اهداف پلیدی چون اختلاص و واچپیدن اموال عمومی هنوز به گرد پای آن بانک گرانمایه هم نرسیده ولی حداقل سودای آن را در گوشه گوشه ی ذهن خود می پروراند و وقتی همچین موسسه مالی بزرگی با وجود تجربه های بس گرانقدر و سنگینی چون اختلاص از شعار زیر که واژه اعتماد در آن به صورت اغراق آمیزی خود نمایی می کند، بهره می برد ، بی شک ما نیز به پاس اندیشیدن به این سودای دل فریب ، با عذر خواهی از ساحت جامعه کنکوری ، جرات کرده و شعار زیر را برای موسسه ی خویش انتخاب می کنیم ، باشد که این شعار همچنانی که در حوزه اقتصادی کشور تاثیرات بی حد و حصر خود را نشان داده، بر تارک جامعه کنکوری نیز به سان خورشیدی تابان بدرخشد ، و شهرت و اعتبار موسسه متبوعمان را روز به روز فزون تر گرداند......

11. Top | #116
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کنکور اسان است
      حرف یکی مونده به اخر
      فرود کنکوریا
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      متن جالبی بود

13. Top | #118
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این چه سمی بود من دیدم

ezgif.com-gif-maker.gif
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن