خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 118
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه حبیب نبود .....

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجب...
      تا خط5ام خوندم ...شک بر انگیز شده بود دیه بیخیال بقیه اش شدم...

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شوخیه دیگه؟......

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عجب ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      مگه حبیب نبود .....
      ما از این حبیبا بیشمار داریم در موسسه خودمان......
      اگه قول بدی پول پکیجا را به موقع بریزی به حساب، قول میدم تو محصولات بعدی اسم تو رو به عنوان الگویی بی بدیل اعلام کنم......
      فقط هر چه زودتر اقدام کن.....
      و این یکسال را با ما باش(جون هر کی دوس داری...)

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bit نمایش پست ها
      شوخیه دیگه؟......
      شششووووخی کدومه خواهر من حالا که یه سری ادم خداشناس و خیرخواه پیدا شده که فی سبیل ا.. امکانات در اختیار مردم میزاره باااازم شما شوخی میگیری؟؟؟ استغفروا.. به درگاه خدا توبه کن خواهر من.استاد نشنیده میگیرن این حرفتونو.....استاد ب بزرگواری خودتون ببخشید

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      خیلی عالی بود .. با اجازه کپی ...
      کپی از محصولات ما چه با اجازه و چه بی اجازه حرام می باشد.
      و بی شک وکلای کار بلدو چیره دست ما ،شما را صد در صد تحت پیگرد قانونی قرار میدهند.....
      گیرم که کپی کردی ، با عذاب وجدانت چی کار میکنی ......
      بنده به صورت رسمی اعلام میدارم که هر گونه کپی برداری ، یادداشت برداری، رایت dvd،الگو قرار دادن تدریس ما توسط معلمان سودجو، مشاوره و راهنمایی دادن به دوستانتان با استفاده از تکنیک های ناب ما، حتی سخن در گوشی در این مورد ،و حتی فکر کردن به تکنیک های ما در غیر از تایم جلسه کنکور نیز حرام می باشد و منع قانونی و شرعی دارد .
      و بنده به شخصه حلال نمی کنم.
      هشدار : دیده شده که تنی چند از دانش آموزان مفت خور کنکوری نما سوال های سال های گذشته کنکور داخل و خارج کشور را که قسمت کوچکی از محصولات بی نظیر ما می باشد ،در اینترنت به اشتراک گذاشته اند.
      چون تعداد این حقه بازان مفت خور رو به فزونی است لذا از پیگیری حقوقی تک تک این موارد عاجزم ولی شخصا راضی نیستم و حلال نمی کنم و بی شک دنیای دیگری در پس این دنیا نیز هست و در آن موقع می باشد که چنان دماری از روزگارشان درآورم که در کتب عبرت های کنکوری ثبت گردد.
      ضمنا چون اونور هم پارتی مویرگی دارم ، شخصا از فرشته های عذاب الهی درخواست سفارشی می کنم تا حق مرا از حلقوم این دزدان بی حیا( که حتی به سوالات رسمی بنده هم رحم نمی کنند) ، بستانند.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      و بی شک وکلای کار بلدو چیره دست ما ،شما را صد در صد تحت پیگرد قانونی قرار میدهند.....
      بنده به صورت رسمی اعلام میدارم که هر گونه کپی برداری ، یادداشت برداری، رایت dvd،الگو قرار دادن تدریس ما توسط معلمان سودجو، مشاوره و راهنمایی دادن به دوستانتان با استفاده از تکنیک های ناب ما، حتی سخن در گوشی در این مورد ،و حتی فکر کردن به تکنیک های ما در غیر از تایم جلسه کنکور نیز حرام می باشد و منع قانونی و شرعی دارد .
      هشدار : دیده شده که تنی چند از دانش آموزان مفت خور کنکوری نما سوال های سال های گذشته کنکور داخل و خارج کشور را که قسمت کوچکی از محصولات بی نظیر ما می باشد ،در اینترنت به اشتراک گذاشته اند.
      چون تعداد این حقه بازان مفت خور رو به فزونی است لذا از پیگیری حقوقی تک تک این موارد عاجزم ولی شخصا راضی نیستم و حلال نمی کنم و بی شک دنیای دیگری در پس این دنیا نیز هست و در آن موقع می باشد که چنان دماری از روزگارشان درآورم که در کتب عبرت های کنکوری ثبت گردد.
      ضمنا چون اونور هم پارتی مویرگی دارم ، شخصا از فرشته های عذاب الهی درخواست سفارشی می کنم تا حق مرا از حلقوم این دزدان بی حیا( که حتی به سوالات رسمی بنده هم رحم نمی کنند) ، بستانند.
      میگم شما ببخشیدا البته استاد بیکاری هستید مثل اینکه ها...اونور ک پارتی دارید نگفتن این کارا بده زشته؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیاد بود نخوندم

یکی خلاصهش کنه بگه
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان نمیخوام ریا بشه ولی منم با پورفسور حسابی هم کلاس بودم تو دانشگاه.به هیچ کس نگید ناراحت میشما

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      شششووووخی کدومه خواهر من حالا که یه سری ادم خداشناس و خیرخواه پیدا شده که فی سبیل ا.. امکانات در اختیار مردم میزاره باااازم شما شوخی میگیری؟؟؟ استغفروا.. به درگاه خدا توبه کن خواهر من.استاد نشنیده میگیرن این حرفتونو.....استاد ب بزرگواری خودتون ببخشید
      بسیار واضح و مبرهن است که شما شخصیتی گرانقدر و والا دارید.
      راستی به نظر می رسد که شما از آن کنکور های با شعور می باشید که ارزش محصولات مرا بخوبی می دانید.پس هر چه زودتر برای تهیه این محصولات اقدام فرموده و بیش از این مرا در نیل به پول های جیب مبارک پدرتان معطل و منتظر نگذارید.........با سپاس از شما مخاطب فهیم.
      به خاطر وجاهت شما ، ایشان و همه کسانیکه به بنده دشنام می دهند را به خدا واگذار می کنم.
      ولی ای کنکوری نماهای مفت خور، تا وقت دارین از این اعمال ناشایست توبه کنید
      باشد که پروردگار شما را بیامرزد.....
      امید که پروردگار ، این ها را به صراط مستقیم هدایت بفرماید.....آمین.....

12. Top | #27
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      مگه شما به دنياي ديگه اعتقاد هم دارين

نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      دوستان نمیخوام ریا بشه ولی منم با پورفسور حسابی هم کلاس بودم تو دانشگاه.به هیچ کس نگید ناراحت میشما
      چطورى بابا بزرگ ، بلدي با كامپيوتر كار كني يا كسي كمكت ميكنه؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      عجب...
      تا خط5ام خوندم ...شک بر انگیز شده بود دیه بیخیال بقیه اش شدم...
      لازم به ذکر است که هیچ شک و شبهه ای در کار ما وجود ندارد و سوالات کنکور سراسری داخل و خارج سال 94 که عینا از محصولات ما کپی شده، خود به تنهایی مبین کیفیت محصولات و صداقت کردار ما می باشد........

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7p7 نمایش پست ها
      مگه شما به دنياي ديگه اعتقاد هم دارين

چطورى بابا بزرگ ، بلدي با كامپيوتر كار كني يا كسي كمكت ميكنه؟
      ممنونم پسرم نه الان استوین هاوکینگ پیشم اون داره تایپ می کنه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیام طنر تلخ: انقدر گول احمق هایی که کنکور رو کشک نمی کنن ولی کشکی کشکی سرکیسمون می کنن رو نخوریم!

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن