خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

آزاد امسال یا سراسری 95؟؟نیاز ب کمک خالصانه شما

سلام رفقابازم منم با یه مشکل جدید:
      ببینید جواب تکمیل ظرفیت ازاد اومده پزشکی تبریز اوردم...خیلییی دو دلم...از طرفی یه شروع طوفانی داشتم و تو ازمون یک ترکوندم از طرفی بحث یه سال عمر در میونهه ک با دنیا نمیشه خریدش!خیلیی گیرم بخدا...سال بعد میدونم اگه خدا بذلره زنده بمونم سراسری میارم شکی ندارم از طرفی سال بعد هم پزشکی میخوام ینی جوری نیس ک مثلن دندون رشته مورد و علاقم باشه و ب زور برم ازاد...عاشق پزشکی ام...چیزایی ک دو دلم کردن اینان:
      1-ایا ترمیم معدل میاد امسال؟؟
      2-سطح کیفی زاد تبریز مثلن ب سراسری هایی مث اردبیل و زنجان اینا میرسه؟؟
      3-استادای ازاد و سراسری تبریز یکی هستن؟؟
      4-استخدامی ازاد از سراسری سخت تره؟؟خیلی؟؟میترسم بگن ازادی ثبت نامم نکنن
      راستی بحث پول در میون نیس چون دوبرابر هزینه ازادو تو یه سال میتونم درارم با عمومی...
      واقن موندمخیییی سخته
      از طرفی ب سیاست ایران شک دارم میترسم برا کنکور 95 هم خوبای جدید ببینن پدرمون دراد
      سطح کیفی فعلا مهمترین بحثه!
      در عرض نیم ساعت ک فهمیدم ازادقبولم مشکل خونه رم حل کردم تو تبریز...ایکی ثانیه ای چنتا رفیق گل پیدا کردم خونه بگیریم اگه خوابگاه ندن...اها خوابگاه میدن؟؟
      واقن سخته...
      ب یه سری کمک خالصانه احتیاج دارم
      همه کمکم کنین @moho یه چیزی بگو لامصب

و اینجایی که ایران است
      ویرایش توسط علی پاتر : 27 مهر 1394 در ساعت 13:00

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چی بگم والا
      خیلی انتخاب سختیه
      نمیتونم سر از خود نظر بدم علی
      فقط دوستان میان از تجربه هاشون بگن
      ایشالا به مراد دلت برسی @Ahmadvand70 این دوستمون از ازاد انصراف داده میتونه کمکت کنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      @kahkoo و @A.z نظرتون کلا در تناقض بود باهممرسی ک راهنماییم میکنید
      کامیاب تو میگی خودمو پیر نکنم و برم الانم تو نت سرچ کردم ازاد تبریز رتبه اول رو ازاد ها داره...البته تهران شرکت نکرده بود تو رتبه بندی...
      از طرفی A.z عزیز شما میگی بیشتر افراد یه سال پشت موندن و موفق شدن...خو منم میتونم موفق شم بحث اینه ک می ارزه بنظرت؟ینی انقد سراسری بهتر از ازاده؟؟واقن من هیچ اطلاعاتی ندارم کمکم کنید واقن مرسی

و اینجایی که ایران است

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقای علی پاتر هیچ چیزی رو نمیشه پیش بینی کرد اینکه سال بعد حتما" این رشته رو میارید اونم سراسری یا اینکه ترمیم معدل تو خرداد اجرایی میشه یا اینکه یه اتفاقی از جمله استرس یا هر چیزی نیفته اینا همش احتمال و هیچ چیز قطعی نیست در ثانی شما که از بابت شهریه آزاد نگرانی نداری چرا وقت رو تلف میکنی تا 25 تیر منتظر میمونی ؟ تبریز کلان شهر استاداش باید خوب باشه .امسال بچه ها میگفتن تو همین سایت نتایج قبولی ها رو خودت ببین اون چیزی که ازش انتظار داشتن نشده بود دیگه خود دانی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      اقای علی پاتر هیچ چیزی رو نمیشه پیش بینی کرد اینکه سال بعد حتما" این رشته رو میارید اونم سراسری یا اینکه ترمیم معدل تو خرداد اجرایی میشه یا اینکه یه اتفاقی از جمله استرس یا هر چیزی نیفته اینا همش احتمال و هیچ چیز قطعی نیست در ثانی شما که از بابت شهریه آزاد نگرانی نداری چرا وقت رو تلف میکنی تا 25 تیر منتظر میمونی ؟ تبریز کلان شهر استاداش باید خوب باشه .امسال بچه ها میگفتن تو همین سایت نتایج قبولی ها رو خودت ببین اون چیزی که ازش انتظار داشتن نشده بود دیگه خود دانی.
      باهات موافقم...میدونی کل ترس من از اینه ک سطح علمیش پایین باشه یا مثلا پیش دانشجوهای سراسری احساس کمبود کنمیا استادا ب چشم بد دانش اموزارو نگا کنن و از تموم جونشون برا ازاد مایه نذارن...
      راستی تو استخدام بهد عمومی تاثیر داره ازاد یا سراسری بودن؟؟چقد تاثیر؟؟

و اینجایی که ایران است

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      ببینید جواب تکمیل ظرفیت ازاد اومده پزشکی تبریز اوردم...خیلییی دو دلم...از طرفی یه شروع طوفانی داشتم و تو ازمون یک ترکوندم از طرفی بحث یه سال عمر در میونهه ک با دنیا نمیشه خریدش!خیلیی گیرم بخدا...سال بعد میدونم اگه خدا بذلره زنده بمونم سراسری میارم شکی ندارم از طرفی سال بعد هم پزشکی میخوام ینی جوری نیس ک مثلن دندون رشته مورد و علاقم باشه و ب زور برم ازاد...عاشق پزشکی ام...چیزایی ک دو دلم کردن اینان:
      راستی بحث پول در میون نیس چون دوبرابر هزینه ازادو تو یه سال میتونم درارم با عمومی...
      واقن موندمخیییی سخته
      از طرفی ب سیاست ایران شک دارم میترسم برا کنکور 95 هم خوبای جدید ببینن پدرمون دراد
      در عرض نیم ساعت ک فهمیدم ازادقبولم مشکل خونه رم حل کردم تو تبریز...ایکی ثانیه ای چنتا رفیق گل پیدا کردم خونه بگیریم اگه خوابگاه ندن...اها خوابگاه میدن؟؟
      واقن سخته...
      هیچ چیزی باارزش تر از عمر ادم نیست واینکه هدفی ک تو زندگی داره مسلما تو به بالاتر از عمومی فکر میکنی پس فعلا همین تبریز ازاد رو بچسب و عمومیتو بگیر و مهم تر از همه یه کنکور سختتر یعنی تخصص رو ایشاا... پیش رو داری تا اونجایی ک من میدونم استادای ازاد وسراسری تبریز یکیه درضمن در تواناییات شکی نیس ولی خب وضع کنکورم رو هواس.پس بری بهتره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باهات موافقم...میدونی کل ترس من از اینه ک سطح علمیش پایین باشه یا مثلا پیش دانشجوهای سراسری احساس کمبود کنمیا استادا ب چشم بد دانش اموزارو نگا کنن و از تموم جونشون برا ازاد مایه نذارن...
      تبریز کلان شهر مگه میشه سطح علمیش پایین باشه بعدشم شما از اینکه برچسب آزاد بخوره مثلا" بگن آزاد خونده دیگه سراسری که نیاورده و از این جور حرفایی که یه سری ادم های کوته فکر میزنن اصلا" توجه نکن با حرف مردم زندگی نکن در قسمت دوم حرفت اینو میسپارم به بقیه که جواب بدن ولی بعید میدونم که فرق اونچنانی قائل بشن برای استخدامی ها از اینکه تو آزاد خوندی یا سراسری.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فکر نکن کسی که پزشکی یا دندون آزاد می خونه سطحش پایینه چون تفاوت رتبه ها با درصدهای خیلی ناچیزی هست و این که اساتید درسشان را میدن و کاری به دانشجو آزاد یا سراسری ندارن
      فقط خوب در مورد بیمارستانهای آزاد تبریز تحقیق کن چون بالینی بخش مهمیه و نمیشه با کتاب خوندن تجربه کسب کرد
      موفق باشی

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @kahkoo و @A.z نظرتون کلا در تناقض بود باهممرسی ک راهنماییم میکنید
      کامیاب تو میگی خودمو پیر نکنم و برم الانم تو نت سرچ کردم ازاد تبریز رتبه اول رو ازاد ها داره...البته تهران شرکت نکرده بود تو رتبه بندی...
      از طرفی A.z عزیز شما میگی بیشتر افراد یه سال پشت موندن و موفق شدن...خو منم میتونم موفق شم بحث اینه ک می ارزه بنظرت؟ینی انقد سراسری بهتر از ازاده؟؟واقن من هیچ اطلاعاتی ندارم کمکم کنید واقن مرسی
      تصمیم نهایی رو باید خودت بگیری
      ولی به نظر من ریسک بزرگیه
      من می گم فقط در صورتی بمون که انقدر به خودت مطمئنی که همین روحیه و تلاش رو تا آخر مسیر داری و می تونی به بهترین نتیجه برسی ( منظورم از بهترین نتیجه، دانشگاه هایی هست که واقعاً تفاوت ایجاد می کنن.)
      ولی اگر حتی یک درصد احتمال میدی ممکنه به هر دلیلی نتونی امسال بهترین نتیجه ممکن رو بگیری و به یک نتیجه کمی بهتر از سال پیش برسی
      برو و عمرت رو تلف نکن چون به نظرم به هر چیزی میشه با تلاش رسید ولی عمر از دست رفته رو هیچ جوره نمی تونی برگردونی
      به نظر من فکر کن ببین مزایا و معایب هر کدوم از این دو تصمیم چیه بعد عاقلانه تصمیم بگیر

مثلاً اگر امسال دوباره بخونی به طور کلی دو تا مشکل هست اینکه شرایط قطعاً سخت تر میشه و این که یک سال دیرتر فارغ التحصیل میشی 3 حالت هم پیش میاد اول این که به اون بهترین نتیجه میرسی خوب در این صورت عالیه همش هم سوده و مزایا دوم این که قبول میشی اما نتیجت خیلی فرقی با چیزی که الان بهش رسیدی نداره خوب اینجا یک سال از عمرت رو دادی و کلی تلاش کردی بعد دوباره رسیدی سر جای اولت که خیلی بده سوم هم اینه که اصلاً قبول نشی که با توجه به شناختی که ازت دارم شامل حالت نمیشه

حالا اگر الان بری آزاد تبریز اول از همه یک سال از عمرت رو از دست ندادی دوم این که یک سال زود تر فارغ التحصیل میشی ولی خوب قطعاً سطحش از اون بهترین نتیجه که تو حالت اول بهش می رسیدی پایین تره ضمناً اگر حرف مردم برات اهمیت داشته باشه ( که بهتره اهمیت نداشته باشه !! ) اذیت میشی چون مردم عقلشون به چشماشونه فک می کنن تو دانشگاه آزاد فقط پول میدی مدرک می گیری غافل از این که سطح بعضی از آزاد ها از خیلی از سراسریا بهتره

تا جایی که اطلاع داشتم سعی کردم کمک کنم
      امیدوارم تصمیمی بگیری که در نهایت برات پشیمونی نیاره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقن موندمخیییی سخته
      واقن سخته...
      چقدر به خودن مطمئنی؟
      اگه مطمئنی که سال بعد میتونی تهران ، بهشتی ،ایران،شیراز، اصفهان یا حتی تبریز قبول شی به نظر من ارزششو داره که یکسال بمونی دوس خودم پارسال آزاد پزشکی تبریز قبول شد نرفت امسال یه بار دیگه کنکور داد پزشکی آزاد تهران قبول شد رفت پزشکی آزاد تهران و از سراسری هم دارو قبول شد
      من با این دلیل میگم که اگه خدای نکرده موندی و سراسری قبول نشدی آزاد در نمیره سال بعد هم میتونی آزاد بخونی
      در مورد سطح دانشگاه هم اینو بگم که کسیو میشناسم که دانشگاه یاسوج پزشکی میخوند و یه دارو کشف کرده بود چون خودش اهل تبریز بود انتقالی گرفت تبریز و 10 روز نشده برگشت همون یاسوج گفت اونجا بهتره
      توپزشکی دانشجو مهمه تا دانشگاه
      من خودم یه سال موندم البته مال من فرق میکرد سال اول داروی تبریز رو راحت قبول بودم و لی نرفتم
      سال بعدش پزشکی رشت قبول شدم
      سطح دانشجو ها تو ازاد و سراسری و امکاناتی که به دانشجو ها میدن فرق داره
      موندن ریسکش بالاست خیلی اتفاقا میتونه تو یه سال بیوفته که به نفعت باشه یا به ضررت
      خود دانی
      ولی روش خیلی تحقیق کن بهترین مشاور هم اونایی هستن که آزاد تبریز خوندن و سراسری تبریز ازشون بپرس و خودت به نتیجه برس

11. Top | #11
      xak
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پذیرشها رو سال به سال فرق میکنه. مخصوصا آزاد و پردیس که به تقاضا ربط داره! امسال آزاد کلا 100تا200 تا تراز پذیرشش زیاد شده بود! پارسال با 5هزار پزشکی پردیس آوردن امسال با 3000 نیاوردن!

شما میتونین برین مرخصی بگیرین، (شهریه ثابت میدین فقط!) بعد هم بشینین کنکورتون رو بخونین . این طوری آزاد هم دارین، برای سراسری سال بعد هم تلاش میکنین اگه سراسری بودن براتون مهمه!

اگه هم مهم نیست برین بخونین دیگه ..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اول اینکه من تبریز درس خوندم دانشگاه ازادشم دیدم خیلی سطحش خوبه دوم اینکه تو استخدامی فرقی ندارن سوم اینکه سال دیگه قبولی. اگه دولتی بری پول ندی خیلی بهتره
      ?

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اول اینکه من تبریز درس خوندم دانشگاه ازادشم دیدم خیلی سطحش خوبه دوم اینکه تو استخدامی فرقی ندارن سوم اینکه سال دیگه قبولی. اگه دولتی بری پول ندی خیلی بهتره
      ببخشید بی ربطه
      شما از مهندسیهای دولتی تبریز خبر داری؟
      اوضاع فارغ التحصیلا و استخدام و درآمدشون چطوره؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      ببخشید بی ربطه
      شما از مهندسیهای دولتی تبریز خبر داری؟
      اوضاع فارغ التحصیلا و استخدام و درآمدشون چطوره؟
      متاسفانه وضع مهندست اصلت خوب نیست دانشگاه ازاد چ پیام نور و غیر انتفاعی این رشته هارو حیف کردن ممملکت صنعتی نمونده واسش
      مهندسی اگه ایده داشته باشی و پول عالیه
      ?

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      متاسفانه وضع مهندست اصلت خوب نیست دانشگاه ازاد چ پیام نور و غیر انتفاعی این رشته هارو حیف کردن ممملکت صنعتی نمونده واسش
      مهندسی اگه ایده داشته باشی و پول عالیه
      بازم ببخشید
      میدونم اگه ایده داشته باشم موفق میشم
      اما فکر میکنم خب اینهمه مهندس دانشگاه های خوب داریم پس چرا اونا ایده نمیدن؟
      در ضمن پولم 3م دارم که هیچی نمیشه باهاش کرد
      اگه من تو تهران شریف امیرکبیر بخونم چطوره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن