خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      علی جان به نظرت میتونی تا آخر همینطور ادامه بدی و این روحیه رو داشته باشی؟؟اگه اره که چه بهتر حتما قبولی.....ولی خب نمیشه تو کنکور چیزی رو پیش بینی کرد...

تبریز یه کلان شهره باید دانشگاهاش خوب باشه...در ضمن مگه پزشکی ازاد تحت نظر همون دانشگاه سراسری نیست؟؟ مدرکش با مدرک دانشگاه سراسری فرق نمیکنه....من که اینطور شنیدم...

سطح دانشجو هاش که حتما خوبه مگه خودت سطحت پایینه؟؟خب اونا هم هم سطح شما ان دیگه..

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی سوال چند بار میشه از دانشگاه انصراف داد؟ ازاد منظورمه
      محدودیتی نداره؟؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sparr0w نمایش پست ها
      ی سوال چند بار میشه از دانشگاه انصراف داد؟ ازاد منظورمه
      محدودیتی نداره؟؟
      اگه واسه سربازی میگی فقط یه بار حق انصراف داری

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      وقتی هزینش مشکل نیس٬٬سطح دانشگاهش هم که خوبه پس واسه چی نرین ؟؟؟؟
      کی تضمین میده سال بعد کنکور خیییلی سختتر نشه ؟؟ شما لیاقشتو دارین اما از کجا معلوم سال بعدم مثل امسالتون نشه ؟؟؟
      شاید این یه سال یهو یه مشکلی پیش اومد نتونستین بخونین و از امسالم بدتر بشین !!!!
      هیچی معلوم نیس که
      امیدوارم بهترین تصمیمو بگیرین

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب شما که با شهریه ش مشکلی نداری پس چرا عمر و وقتتو هدر میدی؟؟؟!!!!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش برو اگه نری پشیمون میشی چون الان اولای کاره ور وحیه داری ولی بعد از گذشت چند ماه دیگه نمیتونی خوب بخونی و اونقت واویلا میشه.من خودم قبل از انتخاب رشته میخواستم بمونم وتصمیم رو هم گرفتم ولی زد و دوتا از نزدیکترین فامیلامون فوت کرد روحیه م خراب شد و حالا به پرستاری آزاد رو اوردم.

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو عمرتو بچسب.........ختم کلام...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه رفقایی ک کمکم کردن...
      @magicboy @DROUGBA FC @elenaa @amin dehghan @kahkoo @a.z.s @xak @bbehzad @Alipezeshkiteh @AmiR_KHD @zahra8 @آن شرلی @AM24 @درسا20
      من تصمیممو گرفتم...ازاد ثبت نام کردم...ساعت 3 بعد از ظهر ک کارای ثبت نام تموم شدمعاون اموزشی شوتم کرد تو کلاس یه جلسه اناتنومی تنه هم خوندیمالان دیگه تمومه شهریه هم ریختم چن روزدیگه کارت دانشجوییم میاد...این روزا کلاروحیه م خیلی عالیه فقط تنها چیزی ک ذهنمو مشغول کرده اینه ک میتونم ترم 1 و2 کناردرسای پزشکی برا کنکورم بخونم یه سراسری متوسط بیارم یا نهارادم خیلی عالیه ترمیم معدل هم اومده عالی ترشده...ولی نمیدونم راستش میشه چنتین کاری یا پزشکی سنگین تر از این حرفاس...اولین جلسه ک خیلیییی سخت و جالب بود درس...اگه همه دروس اونطوری باشن(اناتومی تنه)فک کنم کارم سخته اگه سراسری بیارم تطبیق واحد میدم سال بعد از ترم 3 شروع میکنم...
      کمکککککک

و اینجایی که ایران است

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش مازاد قبولی شدی یا معمولی؟؟
      انشالاه موفق باشی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      داداش مازاد قبولی شدی یا معمولی؟؟
      انشالاه موفق باشی
      معمولی دادا تو تکمیل ظرفیت

و اینجایی که ایران است

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تبريك علي اقا ان شاء الله موفق باشين

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      سلام رفقابازم منم با یه مشکل جدید:
      ببینید جواب تکمیل ظرفیت ازاد اومده پزشکی تبریز اوردم...خیلییی دو دلم...از طرفی یه شروع طوفانی داشتم و تو ازمون یک ترکوندم از طرفی بحث یه سال عمر در میونهه ک با دنیا نمیشه خریدش!خیلیی گیرم بخدا...سال بعد میدونم اگه خدا بذلره زنده بمونم سراسری میارم شکی ندارم از طرفی سال بعد هم پزشکی میخوام ینی جوری نیس ک مثلن دندون رشته مورد و علاقم باشه و ب زور برم ازاد...عاشق پزشکی ام...چیزایی ک دو دلم کردن اینان:
      1-ایا ترمیم معدل میاد امسال؟؟
      2-سطح کیفی زاد تبریز مثلن ب سراسری هایی مث اردبیل و زنجان اینا میرسه؟؟
      3-استادای ازاد و سراسری تبریز یکی هستن؟؟
      4-استخدامی ازاد از سراسری سخت تره؟؟خیلی؟؟میترسم بگن ازادی ثبت نامم نکنن
      راستی بحث پول در میون نیس چون دوبرابر هزینه ازادو تو یه سال میتونم درارم با عمومی...
      واقن موندمخیییی سخته
      از طرفی ب سیاست ایران شک دارم میترسم برا کنکور 95 هم خوبای جدید ببینن پدرمون دراد
      سطح کیفی فعلا مهمترین بحثه!
      در عرض نیم ساعت ک فهمیدم ازادقبولم مشکل خونه رم حل کردم تو تبریز...ایکی ثانیه ای چنتا رفیق گل پیدا کردم خونه بگیریم اگه خوابگاه ندن...اها خوابگاه میدن؟؟
      واقن سخته...
      ب یه سری کمک خالصانه احتیاج دارم
      همه کمکم کنین @moho یه چیزی بگو لامصب

فقط میتونم بهت بگم که اگه بمونی حماقت محض کردی . چون اصلا مشخص نیست شرایط برای تو چطور خواهد بود . و اگر هم نمونی به یکی که در ارزوی پزشکی هست کمک میکنی که ترم بهمن تکمیل ظرفیت جای تو رو بگیره و واقعا ثواب داره . با تشکر

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها

فقط میتونم بهت بگم که اگه بمونی حماقت محض کردی . چون اصلا مشخص نیست شرایط برای تو چطور خواهد بود . و اگر هم نمونی به یکی که در ارزوی پزشکی هست کمک میکنی که ترم بهمن تکمیل ظرفیت جای تو رو بگیره و واقعا ثواب داره . با تشکر
      خسته نباشی

و اینجایی که ایران است

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      خسته نباشی
      سطح کیفی اساتید یکی هستن . این به خودت بستگی داره که چطور باشی . من لیسانسم رو ازاد خوندم و رتبه ی 2 فوق لیسانس امسال شدم . اگه بخاطر این چیزا بمونی به نظرم اشتباهه . و اینم بگم یک سال جلوتر میوفتی . اگه از لحاظ مالی مشکلی با هزینش نداری یقینا در اشتباه محضی که بمونی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن