خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شروع کلاسها از بهمن بعد از انتقالی

سلام دوستان !!

من دانشگاه صنعتی بابل قبول شده بودم که بنا بر دلایلی از طریق سازمان سنجش و کارنامه سبز انتقالی گرفتم به دانشگاه شهر خودمون یعنی اراک !! حالا که اومدم اینجا (دانشگاه اراک ) ثبت نام میگه شما ورودی بهمن حساب میشید و یک ترم اینجا براتون مرخصی رد میشه !! در صورتی ک من این قانونو نه شنیده بودم نه میدونستم !! اولا این که کمتر از 1 ماه از سال تحصیلی میگذره دوما من کلاسا رو تو دانشگاه مبدا یعنی بابل رفتم ... سوما ترم یک 99 درصد درسا عمومیه !! خواهشا یکی کمک کنه بگه من باید چکار کنم ؟!!!

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی واقعا یه نفرم نیست راهنمایی کنه ؟!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      خب همینارو ب رییس دانشگاه اراک بگو ببین چی میگن؟؟

عجیبه......

تعداد تکمیل نشده چیزی در این مورد بت نگفتن؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      خب همینارو ب رییس دانشگاه اراک بگو ببین چی میگن؟؟

عجیبه......

تعداد تکمیل نشده چیزی در این مورد بت نگفتن؟؟
      تعداد چی تکمیل نشده ؟!! چه چیزی قرار بوده بگن مگه ؟!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      تعداد دانشجوها؟؟

چون یکی از نزدیکام عین وضعیت تو رو داشت چون جا نبود ترم دوم گفتن بیا...حالا دیگه الله و اعلم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      تعداد دانشجوها؟؟

چون یکی از نزدیکام عین وضعیت تو رو داشت چون جا نبود ترم دوم گفتن بیا...حالا دیگه الله و اعلم
      بعد من ترم دوم با کی آخه باید بشینم سر کلاس انتخاب واخدام همه قروو قاطی میشه !!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      سلام دوستان !!

من دانشگاه صنعتی بابل قبول شده بودم که بنا بر دلایلی از طریق سازمان سنجش و کارنامه سبز انتقالی گرفتم به دانشگاه شهر خودمون یعنی اراک !! حالا که اومدم اینجا (دانشگاه اراک ) ثبت نام میگه شما ورودی بهمن حساب میشید و یک ترم اینجا براتون مرخصی رد میشه !! در صورتی ک من این قانونو نه شنیده بودم نه میدونستم !! اولا این که کمتر از 1 ماه از سال تحصیلی میگذره دوما من کلاسا رو تو دانشگاه مبدا یعنی بابل رفتم ... سوما ترم یک 99 درصد درسا عمومیه !! خواهشا یکی کمک کنه بگه من باید چکار کنم ؟!!!

بله این قانون هست یه علتش اینه که سیستم انتخاب واحدشون بستن و دیگه نمیشه برات انتخاب واحد کرد
      ویرایش توسط Maximus : 26 مهر 1394 در ساعت 22:08

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان !!

درضمن سخت افزاری بودی ؟؟؟چرا برگشتی برق ؟؟اولش خیلی خوشحال بودی که سخت قبول شدی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      درضمن سخت افزاری بودی ؟؟؟چرا برگشتی برق ؟؟اولش خیلی خوشحال بودی که سخت قبول شدی

اره ولی اشتباه کردم ... من از اول برقو دوست داشتم ... !! خدا لعنتشون کنه میگن ورودی بهمنی ... برق اراک ورودی بهمن نداره من با کی اونوقت باید برم سر کلاس ؟!!!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره ولی اشتباه کردم ... من از اول برقو دوست داشتم ... !! خدا لعنتشون کنه میگن ورودی بهمنی ... برق اراک ورودی بهمن نداره من با کی اونوقت باید برم سر کلاس ؟!!!
      نگران نباش اینقدر افتاده تو دانشگاه هست مهم اینه که رفتی به سمت علاقت ؛ ارزششو داشت
      حالا مهم نیس یه ترم زود تموم میکنی یا دیرتر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      واسه این مشکل تو قانونی چیزی وجود نداره فوقش مثل اینه که غیبت داشته باشی بیشتر دست خود دانشگاهه باید دانشگاه حلش کنه
      [SIGPIC][/SIGPIC]

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      نگران نباش اینقدر افتاده تو دانشگاه هست مهم اینه که رفتی به سمت علاقت ؛ ارزششو داشت
      حالا مهم نیس یه ترم زود تموم میکنی یا دیرتر

ممنون که امید وارمون کردی ... اره حتی 1 سال هم ارزششو داشت ... چه برسه به 1 ترم ... !!!

بازممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن