خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 195
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      دوست عزیز چرا شما دوست داری اخرین حرف رو خودت بزنی و بری؟من این نقل رو میگیرم شما دیگه تمومش کن؟
      درمورد اون پنج نفر میگم گرفتنشون خواستی لینک خبرش رو میدم من اشنام تو دادگستریه اون تایید کرد.(ترکیه شما با وجود پ پ ک امن[emoji23] )
      واقعیت اینکه الان اگر یکی از دوستان بره افغانستان واسه تحصیل یبارکی افغانستان میشه بهترین کشور دنیا و مردمش میشن متواضع ترین ادم های دنیا که میگن انسان انسانه سفید و سیاه نداره اتحادیه اروپا به این خاطر به ترکیه پا نمیده که پیشبینی کردن که اگر ترکیه عضو بشه یک نفر هم توش نمیمونه و همه هجوم میارن و ما نمیدونیم با این سیل ادم چی کار کنیم و اتحادیه نابود میشه.
      اصلا علمی که تو ترکیه وجود داره جنسش با علمی که تو ایران وجود داره فرق میکنه درسته که توی علم های معمولی ترکیه با اختلاف کم پشتمونه ولی توی علم های خاص مثل هوافضا و نانو...اصلا حرفی واسه گفتن نداره و جالبیش اینجاس که هیچ کشوری به ایران کمک نمیکنه در این زمینه ها حتی روسیه دودره باز.

به خدا خندم میگیره به این حرفا اخه مرد مومن این چیزایی که ترکیه الان داره مثل همین ارتباط با هاروارد و اینا ما 35 سال پیش داشتیمش و دانشجو های ایرانی اصلا ایران تحصیل نمیکردن درسشون که تموم میشد مستقیم میرفتن امریکا واسه ادامه تحصیل اما پدران ما تفکرشون این بود که دینشون مهم تره و نخواستنش منم به تفکرشون احترام میزارم.

اگر ما هم مثل ترکیه به این امکانات دسترسی داشتیم و انقدر تحریم علمی نبودیم که الان من با تو بحث نمیکردم چون تو الان داشتی تو ایران درستو میخوندی و به ترکیه میگفتی دهات.
      هرچند بی شک الانم اگر ایران قبول میشدید ترکیه نمیرفتید.

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk
      دادا بی احترامی نشه خواهشا برداشت بد نکن اما کلا متنتو نخوندم...
      عیسی به دین خود موسی به دین خود...
      نه من تلاشی میکنم برای عوض کردن عقیده شما نه خیلی برام مهمه, نه شما این کارو بکن چون طرز فکرمون باهم فرق میکنه...مهم خواننده ها هستن که خوشدون میدونن چی به چیه...
      موفق باشی...خدا نگهدارت دوست عزیز...

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      بی غیرت
      ایران بهترینه...
      الان شدم با غیرت؟!
      پ.خ هم دادی جوابتو دادم هم وطن!
      دیگه تاپیک داره از مسیرش خارج میشه...بیخیال این بحث شیم بهتره...
      ممنون از همگی...دیگه با این تاپیک کاری ندارم, خدانگهدار...

3. Top | #123
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برو بابا
      همونجا خوش باش
      جناب علی پزشکی ته یه کم آداب معاشرت داشته باش!!
      چند بار تو تاپیکا بحثای الکی کردی هیچی نگفتم و بیخیالت شدم اما داری از حد میگذرونی!!
      به شما چه ربطی داره که یه نفر چ عقایدی داره ؟؟ مگه شما وکیل و وسیع مردمی؟
      شما با این طرز برخوردت میخوای پزشک مملکت هم بشی؟؟ همون بهتر که نشی

4. Top | #124
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      جناب علی پزشکی ته یه کم آداب معاشرت داشته باش!!
      چند بار تو تاپیکا بحثای الکی کردی هیچی نگفتم و بیخیالت شدم اما داری از حد میگذرونی!!
      به شما چه ربطی داره که یه نفر چ عقایدی داره ؟؟ مگه شما وکیل و وسیع مردمی؟
      شما با این طرز برخوردت میخوای پزشک مملکت هم بشی؟؟ همون بهتر که نشی
      آقای مجیدخان
      اولا وکیل و وصی
      دوما ایشون داره ترکیه درس میخونه دلیل نمیشه به دانشگاه های ایران توهین میکنه
      ایشون داره طوری القا میکنه که مثلا دانشجوهای پزشکی دانشگاه های ایران بی سوادن و هر کی خارج خونده باسواد
      سوما من به عقایدشون توهین نکردم ایشون خواست ایرانو ناامن جلوه بده منم خواستم دفاع کنم
      چهارم بخش زیادی از عقب موندگی دانشجوهای ایرانی بخاطر تحریم ها و عدم تبادل دانشجو و منابع تحقیقاتی هست که امیدوارم رفع بشه
      پنجم ایشون میخواد با رتبه بندی بگه دانشگاهی که توش درس میخونه از دانشگاه های ایران بهتره
      باشه اصلا بهتر این دلیل نمیشه شما دانشجوهای مارو ناامید کنی یه عالمه دانشگاه هست که از دانشگاه ایشون بهتره پس اونا هم باید بیان به ایشون توهین کنن؟
      ششم من یادم نمیاد جایی با شما همکلام شده باشم فقط یه جا پیشنهاد کردم میتونی واسه انتخاب رشته به نفت دانشگاه صنعت نفت و امیرکبیرماهشهر فکر کنی
      هفتم نخبه و باسواد اونی نیست که میره خارج اونیه که میمونه و اوضاع رو دگرگون میکنه
      خارج رفتن آسونه حتی اگه سواد خوندن و نوشتنم نداشته باشی میتونی بری
      ایشون رفتن خارج و فکر کردن که چه خبره
      نصف دانشجوهای دولتی ایران توانایی علمی رفتن به خارج رو دارن
      هشتم به امید روزی که به هر جایگاهی که رسیدیم به افراد بالاتر و پایینتر از خودمون احترام بذاریم و هویتمون رو فراموش نکنیم

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به امید روزی که به سطحی از شعور برسیم که جایگاه واقعی خودمونو بدونیم...وقتی جایگاه خودمونو بدونیم میتونیم ارتقاش بدیم...تا به این حد از درک نرسیدیم نمیتونیم پیشرفت محسوسی بکنیم...
      آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند...

6. Top | #126
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      دادا بی احترامی نشه خواهشا برداشت بد نکن اما کلا متنتو نخوندم...
      عیسی به دین خود موسی به دین خود...
      نه من تلاشی میکنم برای عوض کردن عقیده شما نه خیلی برام مهمه, نه شما این کارو بکن چون طرز فکرمون باهم فرق میکنه...مهم خواننده ها هستن که خوشدون میدونن چی به چیه...
      موفق باشی...خدا نگهدارت دوست عزیز...
      بله حق با شماست انشالله که موفق باشید.

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به امید روزی که به سطحی از شعور برسیم که جایگاه واقعی خودمونو بدونیم...وقتی جایگاه خودمونو بدونیم میتونیم ارتقاش بدیم...تا به این حد از درک نرسیدیم نمیتونیم پیشرفت محسوسی بکنیم...
      هیچ وقت پلهای پست سرت رو خراب نکن
      رسیدن به جایگاه بالاتر نیازی به تخریب جایگاه فعلی نداره
      میشه با درنظرگرفتن نقاط مثبت فعلی و رفع نواقص پیشرفت کرد
      جایگاه واقعی ما معلومه دانشگاه های خوب ما تو پزشکی و مهندسی آدمایی تربیت میکنن که دانشگاه های معتبر دنیا خواستار اونان
      .
      .
      .
      .
      پ.ن1:درخت بی ریشه زود خشک میشه
      پ.ن2:درخت هرچه پربارتر سرش پایین تر

8. Top | #128
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با ذکر اینکه این حرف درمورد ترکیه هم صدق میکنه توجهت رو به خبری که قولش رو داده بودم جلب میکنم که ببینی اشنا ما هم دستش تو کاره[emoji23] [emoji23] [emoji23] http://khabaronline.ir/detail/469515

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      چه بحثی!؟ شما داری بچگانه نقش تخریب چی رو ایفا می کنی که ایــــــــــش راهروها بو میده نرین پزشکی بخونین!؟ درست و حسابی با سند و مدرک حرف بزنید. من در مورد یکی سرچ کردم خوب بود حتی سایت فارسی نوشته بود با امکانات رفاهی عالی البته سایتهای خارجی و تصاویر حاصله ازشون نشون میده چندان جایی نبود شبیه به اینجا(دانشگاههای داخل) بهتر بود!
      البته اگه دروغ نمی گن و هرکی از سر در وارد شد به زور داخل دانشگاه حبس نمی کنن!=)
      من جای شما باشم همین الان میرم اونجا پس منتظر چی هستید
      لطفا بحث تاپیک رو حاشیه نبرید مثل سایر دوستان نظرتون رو بگید.
      موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت پلهای پست سرت رو خراب نکن
      رسیدن به جایگاه بالاتر نیازی به تخریب جایگاه فعلی نداره
      میشه با درنظرگرفتن نقاط مثبت فعلی و رفع نواقص پیشرفت کرد
      جایگاه واقعی ما معلومه دانشگاه های خوب ما تو پزشکی و مهندسی آدمایی تربیت میکنن که دانشگاه های معتبر دنیا خواستار اونان
      .
      .
      .
      .
      پ.ن1:درخت بی ریشه زود خشک میشه
      پ.ن2:درخت هرچه پربارتر سرش پایین تر
      همیشه اول فکر کن بعد حرف بزن...جواب ندادن من دلیل بر عدم تواناییم نیست , دلیل برا حقیر شمردن مخاطبم از نظر شعور در اون بحث مربوطست...
      پله پشت سر خراب کردن یعنی از بین بردن تمام راه های ارتباطی با گذشته در صورتی که من به احتمال خیلی زیاد بعد اتمام تحصیلاتم برمیگردم ایران...و اینکه کشورم تو بعضی زمینه ها از بقیه عقبه خراب کردن پل پشت سر نیست, بیان واقعیته هرچند که تلخ باشه و هرچند که بعضیا خوششون نیاد یا متوجهش نشن...
      تخریب جایگاه پایینتر یعنی فخر فروشی در همه حال...این یعنی من بگم من از شما بالاترم, اما من هیچ وقت این حرفو نزدم و نخواهم زد اگر تو این برداشتو میکنی به خاطر ضریب هوشی پایین و عدم رشد شخصیتیته...
      برای پیشرفت باید اول جایگاه واقعی خودتو بدونی...این نیاز به واقع بینی داره...شما ازین ویژگی برخوردار نیستی, باشی هم فرقی نمیکنه چون کسی نیستی و احتمالا نخواهی شد...اصل کاری بالاییا هستن که اونام خوب میدونن قضیه چیه...
      دانشگاه های ما آدمهایی تربیت نمیکنه که دانشگاه های معتبر دنیا خواستارشون باشن...دانشجویان ما باهوش و سخت کوشن و دانشگاه های معتبر این افراد رو به خاطر این دو ویژگی جدب میکنن نه نظام آموزشی پر از اشکال ما چه در دوران مدرسه چه دانشگاه...
      یاد این حرف افتادم..: میگه احمقیت انسانها زمانی معلوم میشه که از اختراع ادیسون استفاده میکنن و با روشن شدن چراغ بر اعراب درود میفرستن...هر موقع تونستی این حرفو درک کنی که آنچنانم بی ربط به بحث فعلی منو تو نیست میتونی بقیه حرفام رو هم بفهمی...
      دیگه فقل قول نگیر چون واقعا از بحث باهات خوشم نمیاد...آدمی نیستی که من به عنوان مخاطب بهش احترام بذارم...
      موفق باشی...

11. Top | #131
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نشستم تو راهرو وزارت بهداشت الان منتظر خانوم دکتر که نمیدونم ناهارش چی میخوره اینقدر طول میکشه
      ولی دوستی پرسیده بود ویزا ما والا همراه بودیم و دو سه روز طول کشید خودش که میخواست بمونه هم فوری درخواست داده بود فکر کنم زودتر
      خواستید بپرسم ازش

ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      با ذکر اینکه این حرف درمورد ترکیه هم صدق میکنه توجهت رو به خبری که قولش رو داده بودم جلب میکنم که ببینی اشنا ما هم دستش تو کاره[emoji23] [emoji23] [emoji23] فرمانده ناجا خبرداد: دستگیری عاملان حادثه تیراندازی دزفول

باز که نقل قول گرفتی برادر من...متوجه نقل قول نگیر نمیشی یا..؟!
      اینو یادت باشه همیشه تا دو روز بعد میگن عاملان رو گرفتیم...همونطور که گفتن عوامل اسید پاشی های اصفهانو گرفتیم...باید افکار عمومی آروم شه...حوصله توضیح هم ندارم چون از آشنایان من افراد زیادی تو این دستگاه های هستن با مقام های بالا و من اینارو ازونا شنیدم نه در مورد این قضیه, به طور کلی میگم...
      ضمنا این ربطی به تاپیک نداره...
      ممنون میشم نقل نگیری...!!!

13. Top | #133
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همیشه اول فکر کن بعد حرف بزن...جواب ندادن من دلیل بر عدم تواناییم نیست , دلیل برا حقیر شمردن مخاطبم از نظر شعور در اون بحث مربوطست...
      پله پشت سر خراب کردن یعنی از بین بردن تمام راه های ارتباطی با گذشته در صورتی که من به احتمال خیلی زیاد بعد اتمام تحصیلاتم برمیگردم ایران...و اینکه کشورم تو بعضی زمینه ها از بقیه عقبه خراب کردن پل پشت سر نیست, بیان واقعیته هرچند که تلخ باشه و هرچند که بعضیا خوششون نیاد یا متوجهش نشن...
      تخریب جایگاه پایینتر یعنی فخر فروشی در همه حال...این یعنی من بگم من از شما بالاترم, اما من هیچ وقت این حرفو نزدم و نخواهم زد اگر تو این برداشتو میکنی به خاطر ضریب هوشی پایین و عدم رشد شخصیتیته...
      برای پیشرفت باید اول جایگاه واقعی خودتو بدونی...این نیاز به واقع بینی داره...شما ازین ویژگی برخوردار نیستی, باشی هم فرقی نمیکنه چون کسی نیستی و احتمالا نخواهی شد...اصل کاری بالاییا هستن که اونام خوب میدونن قضیه چیه...
      دانشگاه های ما آدمهایی تربیت نمیکنه که دانشگاه های معتبر دنیا خواستارشون باشن...دانشجویان ما باهوش و سخت کوشن و دانشگاه های معتبر این افراد رو به خاطر این دو ویژگی جدب میکنن نه نظام آموزشی پر از اشکال ما چه در دوران مدرسه چه دانشگاه...
      یاد این حرف افتادم..: میگه احمقیت انسانها زمانی معلوم میشه که از اختراع ادیسون استفاده میکنن و با روشن شدن چراغ بر اعراب درود میفرستن...هر موقع تونستی این حرفو درک کنی که آنچنانم بی ربط به بحث فعلی منو تو نیست میتونی بقیه حرفام رو هم بفهمی...
      دیگه فقل قول نگیر چون واقعا از بحث باهات خوشم نمیاد...آدمی نیستی که من به عنوان مخاطب بهش احترام بذارم...
      موفق باشی...
      حیف
      دوست ندارم از انجمن اخراج بشم
      واسه همین جوابتو تا الان ندادم و نمیدم
      اما از عصبانیتت میشه فهمید که حرفام درست بوده
      عزیزم من تا الان چنتا کشور رفتم و همیشه هم در مورد نظام آموزشیشون پرسیدم
      بیخودی نباس اتوپیا بسازیم
      تودانشگاه های ما مشکل آموزش وجود نداره بلکه مشکل روش آموزشه که اونم با تخریب درست نمیشه
      شمام به عنوان سفیر فرهنگی بیا ببینیم چی کار میکنی
      انجمن اجازه نمیده بیشتر جلو برم وگرنه حاضر بودم با حفظ احترام(چیزی که شما اصلا در موردش نمیدونی)چند ساعت باهات بحث کنم
      ضمنا تو زمانی میتونی از شخصیت حرف بزنی که هویت داشته باشی...
      تو همین چند دقیقه روحیاتتو فهمیدم....
      خیلی حرفامو نزدم اما امیدوارم توانایی فهمیدن منظورمو داشته باشی

14. Top | #134
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      من جای شما باشم همین الان میرم اونجا پس منتظر چی هستید
      لطفا بحث تاپیک رو حاشیه نبرید مثل سایر دوستان نظرتون رو بگید.
      موفق باشید

شما که از تاپیک ایجاد کردنت معلومه چقدر متوجهی! عزیز من، شما به خاطر بازدید از یک دانشگاه و سطح زبان متخصص آزمایشگاه بغض کردی و با اشک چشمت کل روسیه رو غرق کردی!!
      نمی دونم کجا در حال تحصیل هستید ولیکن این هم درست نیست(حتی شده رتبه 1 باشید) که صرفا به خاطر نتیجه کنکور قاضی شوید و همگان رو محکوم کنید! شما گویا کمی خیلی زیاد مغرور شدی هنوز هیچی نشده!

وای به حال ما که سلامت جامعمون داره در دست کسانی قرار داده میشه البته برفض محال قبولی این دست افراد البته بیشترشون در آزمون ارزشیابی . افرادی که حتی توان آوردن رتبه ای در حد دانشگاهای دور افتاده خودمون که به صراحت میگم دانشگاه علوم پزشکی ایلام و زاهدان سالها جلوتر از دانشگاههای کشور روسیه بودن طبق مشاهدات من در همه چیز از دربان و در دانشگاه و محیط گرفته تا اساتاد و وضعیت علمی و دانشگاه و خوابگاه.
      وقتی آدم یاد سختی بچه ها میفته با چه مشکلاتی درس میخونن . شب نخوابی میکشن . زمت میکشن آخر سرم میبینی با چند نمره اختلاف به رشته بابا میلشون ممکنه نرسن فقط غصش میشه . و اون وقت یک مشت خوشگذران ودرس نخوان با دادن شهریه وپول و بدون هیچ گونه فیلتر خاصی ............................
      اوج انسان دوستی و منطق پر مغز شما این بود که

محیط خوابگاه پر از افراد لا ابالی اهل کشورهایی مثل ازبکستان و تاجیکستان و برونئی و قرقیز و کشورهایی از این قبیل.
      طبق معمول! استفاده از ملیت و نژآد افراد خاصیت یک ملت پیوسته تحقیر شده.. . شما فردا دقت کن اگر به سلامتی بیماری سراغت آمد اینطور طبقه بندیش نکن و بهش برچسب نزن!
      ویرایش توسط k92nm : 27 مهر 1394 در ساعت 16:16

15. Top | #135
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقای مجیدخان
      اولا وکیل و وصی
      دوما ایشون داره ترکیه درس میخونه دلیل نمیشه به دانشگاه های ایران توهین میکنه
      ایشون داره طوری القا میکنه که مثلا دانشجوهای پزشکی دانشگاه های ایران بی سوادن و هر کی خارج خونده باسواد
      سوما من به عقایدشون توهین نکردم ایشون خواست ایرانو ناامن جلوه بده منم خواستم دفاع کنم
      چهارم بخش زیادی از عقب موندگی دانشجوهای ایرانی بخاطر تحریم ها و عدم تبادل دانشجو و منابع تحقیقاتی هست که امیدوارم رفع بشه
      پنجم ایشون میخواد با رتبه بندی بگه دانشگاهی که توش درس میخونه از دانشگاه های ایران بهتره
      باشه اصلا بهتر این دلیل نمیشه شما دانشجوهای مارو ناامید کنی یه عالمه دانشگاه هست که از دانشگاه ایشون بهتره پس اونا هم باید بیان به ایشون توهین کنن؟
      ششم من یادم نمیاد جایی با شما همکلام شده باشم فقط یه جا پیشنهاد کردم میتونی واسه انتخاب رشته به نفت دانشگاه صنعت نفت و امیرکبیرماهشهر فکر کنی
      هفتم نخبه و باسواد اونی نیست که میره خارج اونیه که میمونه و اوضاع رو دگرگون میکنه
      خارج رفتن آسونه حتی اگه سواد خوندن و نوشتنم نداشته باشی میتونی بری
      ایشون رفتن خارج و فکر کردن که چه خبره
      نصف دانشجوهای دولتی ایران توانایی علمی رفتن به خارج رو دارن
      هشتم به امید روزی که به هر جایگاهی که رسیدیم به افراد بالاتر و پایینتر از خودمون احترام بذاریم و هویتمون رو فراموش نکنیم
      اولا مهم واژه ها نیستند بلکه مقصوده!!
      ثانیا هرکسی یه نظری داره
      ثالثا ایران امن نیست! مثال بیارم؟ چشم!! امروز صبح من و پدرم میخواستیم بریم بیرون اومدم در خونه رو باز کنم تا پدرم ماشین رو ببرِ بیرون دیدم یه جوون معتاد جلوی در خونه ی ما چِت کرده تو ماشینش! یه نمونه دیگه بیارم؟ یه پسر بر اثر کشیدن شیشه به مادر و خواهرش تجاوز میکنه! یه نمونه دیگه؟؟ یه مردِ شیشه مصرف میکنه و همسرش رو گوسفند فرض میکنه و همسرش رو کباب میکنه و میخوره!!
      رابعا باهاتون در این مورد موافقم
      خامسا حقیقت تلخه
      سادسا اینم یه نمونه از همکلام شدن شما با بنده:
      http://www.axgig.com/images/80872128370755468465.jpg

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن