خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 195
    1. Top | #181
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب اخرش چی شد ماکه نفهمیدیدم.
      دندون پزشکی خوندن تو روسیه خوبه یا ن

2. Top | #182
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #183
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم آدم اگه نتونه داخل کشور خودش پزشکی قبول شه،همون بهتر که پزشکی نخونه،وزارت تا حدی پزشک میخواد،اگه همه بخوان پزشکی بخونن که کشور پر از دکتر میشه........جان آدم درمیان است

4. Top | #184
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه می خوایید برید کشور دیگه از راه ها و شغل های دیگه پول در بیارید بهتره

5. Top | #185
      Alm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ماذا فاذا مطمئنی خوابگاه دانشگاه تهران نرفتی روسیه رفتی؟

6. Top | #186
      Alm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم ک به یه مشت بی سواد سهمیه دار که از هر ۱۰ هزار نفر پزشک و.. نزدیک به ۶۰۰۰ نفر باسهمیه وارد دانشگاه شدن طبق آمار رسمی وزارت بهداشت حالا شماره انقدر ادعای با سواد بودن دانشگاه های ایرانو داری چرا انقدر کنش نشون میدی اگر دکتر باشی و از جمله افرادی نباشی که در اروزی پزشک شدن وا ماندن که یه وقت بازار کارت کساد نشه برادر؟ بنده دانشجو سال ۲ دندون کازان روسیه هستم ارع صندلی خریدن درسته این کار می کنن برای افراد خاصی وگرنه ظرفیت. دانشگاهاش بالاس تو رشته های دندان وپزشکی وپزشکی بالا هستش وفقط هم از دروس شیمی وزیست به زبان روسی امتحان ورودی به عمل برمیاد اینم بگم دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه های فوق العاده سخت گیری هستن واز لحاظ رنکینگ جهانی زیر ۴۰۰ هستن این در حالی هست که بالاترین رنکینگه دانشگاه های ایران شهید بهشتی بالای ۶۰۰ هستش اونم خدا بدون از هر ۱۰۰ نفر چند نفر سهمیه دارن یعنی فک کنم تو دیدگاه شما تیری که به پدر یا عزیز یه فرد خورده ارزشش از مدرک دانشگاهی که آمریکا بدون آزمون پذیرشش می کنه بیشتره!! واما از بعد سختی دانشگاه کازانی که من هستم که ۴ دانشگاه برتر تو روسیه هست همزمان با سال اولی که من وارد شدم نزدیک به ۵۰۰ نفر فقط در دندان وارد شدن که تا الان که سال دومم هست بالای ۲۵۰ نفر از کشور های مختلف واغلب ایرانی اخراج شدن اساتید فوق العاد سخت گیری دارن وکسانی که از اینجا فارغ التحصیل شدن بعد از دادن آزمون ملی در ایران چند موردی که در دانشگاه خودمون بودن وخواستن برگردن تا الان که من خبر دارم به درآمد ایده عالی رسیدن این مورد هم برسی کنید دختر دکتر سمیعی تو کجا خونده چه قدر بار علمی داره احتمالا سواد سهمیه داری که تو بندر عباس داره با صلوات آزمون علوم پایه میده که قبول شه از یه جراح قلب بیشتره.همچنین فارغ التحصیلان خارج باهزار بدبختی که می کشن از علمشون می خورن نه از سهمیه باباشون یا همسرشون به ویژه برای خواهرای جوان کنکوری عزیزم منظورمه والبته خوابگاه های ما که می گید بوی طعفن میدم🤣 یه سرچ بزنید فقط عکساشو ببینید والا تا الان که من بودم هر هفته خدمه تمیزش می کنن ‌امکاناتش قطع به یقین از ایران بیشتره شما یه سرم به خوابگاه دانشگاه های تهران بزنید که جلبک همه جاش بسته. واقعا ابراز تاسف دارم برای آدمایی مثل شما که با سهمیه وارد دانشگاه. میشن وفقط می خوان همکارانی خودشون تو جامعه خراب کنن که نونشون کم نشه

7. Top | #187
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alm نمایش پست ها
      واقعا متاسفم ک به یه مشت بی سواد سهمیه دار که از هر ۱۰ هزار نفر پزشک و.. نزدیک به ۶۰۰۰ نفر باسهمیه وارد دانشگاه شدن طبق آمار رسمی وزارت بهداشت حالا شماره انقدر ادعای با سواد بودن دانشگاه های ایرانو داری چرا انقدر کنش نشون میدی اگر دکتر باشی و از جمله افرادی نباشی که در اروزی پزشک شدن وا ماندن که یه وقت بازار کارت کساد نشه برادر؟ بنده دانشجو سال ۲ دندون کازان روسیه هستم ارع صندلی خریدن درسته این کار می کنن برای افراد خاصی وگرنه ظرفیت. دانشگاهاش بالاس تو رشته های دندان وپزشکی وپزشکی بالا هستش وفقط هم از دروس شیمی وزیست به زبان روسی امتحان ورودی به عمل برمیاد اینم بگم دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه های فوق العاده سخت گیری هستن واز لحاظ رنکینگ جهانی زیر ۴۰۰ هستن این در حالی هست که بالاترین رنکینگه دانشگاه های ایران شهید بهشتی بالای ۶۰۰ هستش اونم خدا بدون از هر ۱۰۰ نفر چند نفر سهمیه دارن یعنی فک کنم تو دیدگاه شما تیری که به پدر یا عزیز یه فرد خورده ارزشش از مدرک دانشگاهی که آمریکا بدون آزمون پذیرشش می کنه بیشتره!! واما از بعد سختی دانشگاه کازانی که من هستم که ۴ دانشگاه برتر تو روسیه هست همزمان با سال اولی که من وارد شدم نزدیک به ۵۰۰ نفر فقط در دندان وارد شدن که تا الان که سال دومم هست بالای ۲۵۰ نفر از کشور های مختلف واغلب ایرانی اخراج شدن اساتید فوق العاد سخت گیری دارن وکسانی که از اینجا فارغ التحصیل شدن بعد از دادن آزمون ملی در ایران چند موردی که در دانشگاه خودمون بودن وخواستن برگردن تا الان که من خبر دارم به درآمد ایده عالی رسیدن این مورد هم برسی کنید دختر دکتر سمیعی تو کجا خونده چه قدر بار علمی داره احتمالا سواد سهمیه داری که تو بندر عباس داره با صلوات آزمون علوم پایه میده که قبول شه از یه جراح قلب بیشتره.همچنین فارغ التحصیلان خارج باهزار بدبختی که می کشن از علمشون می خورن نه از سهمیه باباشون یا همسرشون به ویژه برای خواهرای جوان کنکوری عزیزم منظورمه والبته خوابگاه های ما که می گید بوی طعفن میدم یه سرچ بزنید فقط عکساشو ببینید والا تا الان که من بودم هر هفته خدمه تمیزش می کنن ‌امکاناتش قطع به یقین از ایران بیشتره شما یه سرم به خوابگاه دانشگاه های تهران بزنید که جلبک همه جاش بسته. واقعا ابراز تاسف دارم برای آدمایی مثل شما که با سهمیه وارد دانشگاه. میشن وفقط می خوان همکارانی خودشون تو جامعه خراب کنن که نونشون کم نشه
      حالا من به محتوای تاپیک کاری ندارم چون اصن نخوندمش
      ولی یه تاپیکِ زیر خاکی که واسه هشت سال پیشه رو up کردی که اینهمه بکوبی تو سر دانشکده های علوم پزشکی ایران؟!
      بیا واقع بین باشیم،همین خود شما که اینقدر کوبیدی تو سر دانشگاه شهید بهشتی،اگر پزشکی دالغوز آباد قبول میشدی با سرررر میرفتی
      چه معنی میده یه نفر تاپیک ده سال پیش رو آپ کنه

8. Top | #188
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lullaby نمایش پست ها
      حالا من به محتوای تاپیک کاری ندارم چون اصن نخوندمش
      ولی یه تاپیکِ زیر خاکی که واسه هشت سال پیشه رو up کردی که اینهمه بکوبی تو سر دانشکده های علوم پزشکی ایران؟!
      بیا واقع بین باشیم،همین خود شما که اینقدر کوبیدی تو سر دانشگاه شهید بهشتی،اگر پزشکی دالغوز آباد قبول میشدی با سرررر میرفتی
      چه معنی میده یه نفر تاپیک ده سال پیش رو آپ کنه
      واقعا حق نواختین بانو
      خوشم میاد اینا که با پول میرن روسیه و ترکیه و اوکراین و امثالهم دکتر میشن اکثرا چن سالی درگیر کنکور اینجا بودن و بعدش که دیدن همون دالقوزآبادم نمیشه رفتن تو دانشگاهای بقول خودشون رنک خارج
      ماشالا این روزام که همه بر اساس معیارهای خودشون و عمه بلقیس دانشگاهارو رنک میکنن
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

9. Top | #189
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط StarryNight نمایش پست ها
      واقعا حق نواختین بانو
      خوشم میاد اینا که با پول میرن روسیه و ترکیه و اوکراین و امثالهم دکتر میشن اکثرا چن سالی درگیر کنکور اینجا بودن و بعدش که دیدن همون دالقوزآبادم نمیشه رفتن تو دانشگاهای بقول خودشون رنک خارج
      ماشالا این روزام که همه بر اساس معیارهای خودشون و عمه بلقیس دانشگاهارو رنک میکنن
      دقیقاااا حرفت درسته
      البته خوشبختانه حتی دانشگاه هایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستن هم اونجوری بهشون اجازه کار نمیدن
      یه نفر میشناسم رفت توی یکی از همین دانشگاه های مورد تایید دندون خوند(با هزار بدبختی) برگشته بهش اجازه مطب زدن نمیدن مجبوره بره اینور اونور دستیار دندون پزشک شده. چقدر پول خرج کرد و عذاب کشید تهش هیچی
      توی تمام کشورهای خوب مثل امریکا برای ورود به این رشته ها ازمون میذارن ازمون مال امریکا رو که میدونم یه چیزی شبیه کنکوره و واقعا پدرشون در میاد و واقعااا باید بخونن تا قبول بشن
      درسته سهمیه ای ها واقعا دارن به ما ظلم میکنن و خیلیییی بی سوادن در این شکی نیست
      ولی اونی هم که میره توی چنین دانشگاهایی کم از این سهمیه ای ها نداره! سهمیه ای ها بابای جانباز دارن این دانشجوها بابای پول دار!

10. Top | #190
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم ک به یه مشت بی سواد سهمیه دار که از هر ۱۰ هزار نفر پزشک و.. نزدیک به ۶۰۰۰ نفر باسهمیه وارد دانشگاه شدن طبق آمار رسمی وزارت بهداشت حالا شماره انقدر ادعای با سواد بودن دانشگاه های ایرانو داری چرا انقدر کنش نشون میدی اگر دکتر باشی و از جمله افرادی نباشی که در اروزی پزشک شدن وا ماندن که یه وقت بازار کارت کساد نشه برادر؟ بنده دانشجو سال ۲ دندون کازان روسیه هستم ارع صندلی خریدن درسته این کار می کنن برای افراد خاصی وگرنه ظرفیت. دانشگاهاش بالاس تو رشته های دندان وپزشکی وپزشکی بالا هستش وفقط هم از دروس شیمی وزیست به زبان روسی امتحان ورودی به عمل برمیاد اینم بگم دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه های فوق العاده سخت گیری هستن واز لحاظ رنکینگ جهانی زیر ۴۰۰ هستن این در حالی هست که بالاترین رنکینگه دانشگاه های ایران شهید بهشتی بالای ۶۰۰ هستش اونم خدا بدون از هر ۱۰۰ نفر چند نفر سهمیه دارن یعنی فک کنم تو دیدگاه شما تیری که به پدر یا عزیز یه فرد خورده ارزشش از مدرک دانشگاهی که آمریکا بدون آزمون پذیرشش می کنه بیشتره!! واما از بعد سختی دانشگاه کازانی که من هستم که ۴ دانشگاه برتر تو روسیه هست همزمان با سال اولی که من وارد شدم نزدیک به ۵۰۰ نفر فقط در دندان وارد شدن که تا الان که سال دومم هست بالای ۲۵۰ نفر از کشور های مختلف واغلب ایرانی اخراج شدن اساتید فوق العاد سخت گیری دارن وکسانی که از اینجا فارغ التحصیل شدن بعد از دادن آزمون ملی در ایران چند موردی که در دانشگاه خودمون بودن وخواستن برگردن تا الان که من خبر دارم به درآمد ایده عالی رسیدن این مورد هم برسی کنید دختر دکتر سمیعی تو کجا خونده چه قدر بار علمی داره احتمالا سواد سهمیه داری که تو بندر عباس داره با صلوات آزمون علوم پایه میده که قبول شه از یه جراح قلب بیشتره.همچنین فارغ التحصیلان خارج باهزار بدبختی که می کشن از علمشون می خورن نه از سهمیه باباشون یا همسرشون به ویژه برای خواهرای جوان کنکوری عزیزم منظورمه والبته خوابگاه های ما که می گید بوی طعفن میدم������ یه سرچ بزنید فقط عکساشو ببینید والا تا الان که من بودم هر هفته خدمه تمیزش می کنن ‌امکاناتش قطع به یقین از ایران بیشتره شما یه سرم به خوابگاه دانشگاه های تهران بزنید که جلبک همه جاش بسته. واقعا ابراز تاسف دارم برای آدمایی مثل شما که با سهمیه وارد دانشگاه. میشن وفقط می خوان همکارانی خودشون تو جامعه خراب کنن که نونشون کم نشه
      اتفاقا یکی از دوستام روسیه درس میخونه یه بار خوابگاه دانشگاه ما رو دید گفت شما توی بهشت هستید با توجه به هزینه های الان هم نه اون میتونه برگرده نه خانوادش میتونن بیان پیشش.
      دیگه حداقل من میدونم اونجا چه خبره!
      به قول بچه ها تو اگه پزشکی دالغوزاباد قبول میشدی نمیرفتی؟! حداقلش اینه که توی همون خوابگاه های نابود ایران اگه خدایی نکرده اتفاقی برات بیفته خانوادت میتونن به دادت برسن

11. Top | #191
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      دقیقاااا حرفت درسته
      البته خوشبختانه حتی دانشگاه هایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستن هم اونجوری بهشون اجازه کار نمیدن
      یه نفر میشناسم رفت توی یکی از همین دانشگاه های مورد تایید دندون خوند(با هزار بدبختی) برگشته بهش اجازه مطب زدن نمیدن مجبوره بره اینور اونور دستیار دندون پزشک شده. چقدر پول خرج کرد و عذاب کشید تهش هیچی
      توی تمام کشورهای خوب مثل امریکا برای ورود به این رشته ها ازمون میذارن ازمون مال امریکا رو که میدونم یه چیزی شبیه کنکوره و واقعا پدرشون در میاد و واقعااا باید بخونن تا قبول بشن
      ولی اونی هم که میره توی چنین دانشگاهایی کم از این سهمیه ای ها نداره! سهمیه ای ها بابای جانباز دارن این دانشجوها بابای پول دار!
      دقیقاااااا دقیقاااا
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

12. Top | #192
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      دقیقاااا حرفت درسته
      ماهم یکی داشتیم این کنکور نداد رفت 12 سال پیش رفت تازه مدرک دندان پزشکیشو بعد از 12 سال گرفته اومد اینم اوایل بهش میگفتن مدرکت معتبر نیست
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

13. Top | #193
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      راستش غرض از نوشتن این متن فقط یه توضیح راجع به مسئله ای هست که ممکنه گریبان گیر خیلیها بشه در زمان انتخاب رشته و منتها من چیزی که هست اینه که تازه اینو مشاهده کردم اونم برای یک چند روز صرفا و طبیعتا قبلا شناختی در بارش نداشتم . گفتم شاید بدرد کسی بخوره اینجا مینویسم شایدم نخوره ولی به هر حال من چیزیو تشخیص بدم درسته مینویسم شاید بدرد حتی یک نفر بخوره و کمک کنه.
      همیشه زمان انتخاب رشته که میرسه راههای مختلفی رو پیش روی داوطلبان میبینیم برای ادامه تحصیل مخصوصا با بالا گرفتن تب رشته پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی در سالهای اخیرو
      فارغ از بحث های تکراری و طولانی که قبلا شده صرفا میخوام چیزی رو که در مشاهدات شخصی خودم در مورد یکی از این راهها دیدم بنویسم.
      یکی از راههای معمول بعد از اعلام نتایج و قبول نشدن رفتن به خارج از کشور و مخصوصا کشورهایی که هست که پذیرششون صرفا بر اسا پول هست و شهریه یعنی ریختن شهریه به جساب همان و ورود و نشستن به روی صندلی پزشکی همان
      کشوری که یکی از بیشتری مراجهان ایرانی رو داره هم بلاروس و روسیه هستن.
      در مورد وضعیت وخیم بلاروس که همگی اطلاع دارند و فکر نمیکنم نیازی به بیان باشه. کشوری که 50 سال دیگه شاید به حد دانشگاه های درجه 10 ایران بتونه خودشو برسونه . اما واقعیتش در باره روسیه من اصلا انتظار دیدن چنین وضعیتی رو نداشتم
      برای راهی کردن یکی از آشناها ی نزدیک به همراه برادر ایشون راهی این کشور شدیم و چند روزی هم موندیم در اونجا بنا به علل شخصی هم کار خودمم داشتم من و باید میرفتم و سریع هم بر میکشتم
      این بنده خدا با شور و شوق تمام خودشو اماده کرده بود برای رفتن به کشوری متمدن و زیبا به نام روسیه جهت ادامه تحصیل و دکتر شدن
      اما فارغ از اینکه اونها فقط داخل عکس هستند و چیزی که در انتظارش هست یک محیط متعفن و در حد مسافرخناه های بین راهی ایران البته 10 برابر بدتر و کثیف تر و بد بو تر به نام خوابگاه دانشگاه پزشکی هست.
      محیطی که ما در این کشور دیدیم واقعا فاقد هرگونه استاندارد اموزشی و رفاهی و بهداشتی برای تحصیل بود
      محیط خوابگاه پر از افراد لا ابالی اهل کشورهایی مثل ازبکستان و تاجیکستان و برونئی و قرقیز و کشورهایی از این قبیل.
      به شهادت خود این آشنای ما که همین یدشبم با هم صحبت میکردیم هیچ گونه خبری هم از درس خوندن در این خواگباه نبود و خدا خودش عالمه با چه روشی این افراد نمره کسب میکنند و واحد پاس میکنند. که البته هممون میدونیم! با خرید یک شیشه.............. و هدیه به استاد و خدمه دانشگاه تمامی مشکلات خود به خودی رفع خواهند شد.
      از اون داغون تر محیط دانشگاه که شبیه ساختمان خرابه های چند صد سال پیش بود. دیوارهایی که رطوبت و کثافت تا نیمه اونها بالا اومده بود و بوی گندی که حقیقتا من موندم چه چیزی میتونه این بو رو از خودش ساطع کنه.
      چیزی هم که ما در حیاط این به اصطلاح دانشکده پزشکی مشاهده میکردیم اکیپ های دختران و پسرانی بود که به سرعت پس از خروج از دانشگاه و گلاس مشغول کشیدن سیگار و سرو انواع ............ بودند و سایر مسایلی که محیط عمومی و سایر مسایل اجازه نمیده اینجا نوشته بشه.
      از وضعیت زبان این کشور براتون بگم
      دکتر متخصصی که در آزمایشگاه این دوستمون رو برده بودیم تا آزمایشهای سلامت رو بگیره از گفتن یک جمله انگلیسی لباستاتو در بیار عاجز بود و با دست اشاره میکرد از فاصله دو قدمی!
      بعضا حتی نمیفهمیدن هاو ماچ ایز ایت )!!! هم چیه اصلا و شونه بالا مینداختند وقت خرید کردن در جاهای دیگه
      همینقدر براتون بگم که وضعیت این کشور در زمینه رشته پزشکی اینقدر داغون هست که رسما میفروشه صندلی هاشو یعنی بدون کوچکتریم فیلتری برای تحصیل شما با هر معدل و هر نوع دیپلم حتی انسانی و کاردانش! و خیاطی!!! و حتی معدل زیر 10!!!!!!!!!!!!!! میتونید پذیرش بگیرید.
      همکلاسهای عزیز هم 100% از ملیت هایی ذکر شده بودند! که من وقتی با کورسهای بالاترشون صحبت میکردم اونم دست پا شکسته به انگلیسی که بلد هم نبودن و به ناچار از اسپیک اند ترنسلیت بهره میگرفتیم. وقتی در مورد ساده ترین مسایل اناتومی ازشون سوال میشد از جواب دادن عاجز بودن.
      از محیط فرهنگی داخل خوابگاه که نگم بهتره
      به قول این برادر دوستمون که خیلی بچه آرام و ساکت و سالمی بود فقط من و چند نفر دیگه اتاقمون سفره مهمونی مختلط و ..................... و............ برپا نبود.
      ممکنه البته اینا برای یه عده تحریک کننده هم باشه ولی شنیدن کی بود مانند دیدن!
      من خودم در پستی منقد واحدهای بین الملل داخلی بودم ولی واقعا جا داره بگم واحد های بین الملل خودمون صدهاااااااااااااااااااااا اااااا برابر شرف دارند. حداقل یک تلاشی انجام شده براشون حداقل یه چیزی به نام رفرنس استاندارد علوم پزشکی تدریس میشه حداقل جدیدا جزوی از دانشگاهای اصلی شده و نظارتی روشون هست.
      وای به حال ما که سلامت جامعمون داره در دست کسانی قرار داده میشه البته برفض محال قبولی این دست افراد البته بیشترشون در آزمون ارزشیابی . افرادی که حتی توان آوردن رتبه ای در حد دانشگاهای دور افتاده خودمون که به صراحت میگم دانشگاه علوم پزشکی ایلام و زاهدان سالها جلوتر از دانشگاههای کشور روسیه بودن طبق مشاهدات من در همه چیز از دربان و در دانشگاه و محیط گرفته تا اساتاد و وضعیت علمی و دانشگاه و خوابگاه.
      وقتی آدم یاد سختی بچه ها میفته با چه مشکلاتی درس میخونن . شب نخوابی میکشن . زمت میکشن آخر سرم میبینی با چند نمره اختلاف به رشته بابا میلشون ممکنه نرسن فقط غصش میشه . و اون وقت یک مشت خوشگذران ودرس نخوان با دادن شهریه وپول و بدون هیچ گونه فیلتر خاصی ............................
      فقط میتونم بگم از وزارتخونه ای که دکتر عسکری درش نفوذ داره و توان اجرایی انتظار خیلی بیشتر از اینهاست
      دکتر خودش بارها بر وضعیت خوب پزشکی کشور خودمون اذعان داره و بارها اعلام کرد توی منطقه در وضعیت واقعا خوبی هستیم. شاید نسبت به آمریکا عقب باشیم شیاد نسبت به فرانسه ولی واقعا توی منطقه و نسبت به کشورهایی که فقط با پول میشه وارد شد مثل این روسیه و بلاروس و .... سالها جلو هستیم و این ظلمه در حق همه بچه ها چه اونهایی که قبلو میشن چه اونهایی که نمیشن اینکه این افراد رو به سیستم آموزش و هداشت کشور راه بدیم.
      امیدواریم عدالت ایشون توی حوزه های آموزشی و رفاهی که واقعا برای هممون مخصوصا دانشجوهای پزشکی در تهران که سنگ صبور هممون هست وقت مشکلات و مثل پدر مهربون و بزرگوار حرفامون گوش میده و با هامون درد و دل میکنه شامل این مسئله هم بشه
      امیدورام تونسته باشم چیزی رو که دیدم به درستی شرح بدم حداقل دید بازی رو به همه دوستان داده باشم
      بخدا همین دانشگاههای بین الملل خودمون صدها و بلکه هزاران برابر بهتر هستند از این کشورهای درب و اغون که در دوران تحصیل همه چی یاد میگیرید غیر از پزشکی!
      نکته جالب اینه که این دوستمون میگفت بچه ها به خانواده هاشون میگن دقت کنید پیش دکتری که میرید فارغ التحصیل این کشورها نباشه یا ایران یا جای خوب. حتما بپرسید ایران خونده یا نه
      .با وضعیتی که دیدم میشه گفت بخش عمده ای از انتقادات به واحدهای بین الملل رو کلا باید ندید گرفت کلا ها. بلکه باید حلوا حلوا هم بکنیم این دانشگهای خودمونو با این وضعیت واقعا مفتضیح این کشورها.
      همگی موفق باشید و بتویند مزد زحماتتونو بگیرید.
      بسیار بسیار مفید و زیبا و جامع گفتید
      موفق باشید
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله

14. Top | #194
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم ک به یه مشت بی سواد سهمیه دار که از هر ۱۰ هزار نفر پزشک و.. نزدیک به ۶۰۰۰ نفر باسهمیه وارد دانشگاه شدن طبق آمار رسمی وزارت بهداشت حالا شماره انقدر ادعای با سواد بودن دانشگاه های ایرانو داری چرا انقدر کنش نشون میدی اگر دکتر باشی و از جمله افرادی نباشی که در اروزی پزشک شدن وا ماندن که یه وقت بازار کارت کساد نشه برادر؟ بنده دانشجو سال ۲ دندون کازان روسیه هستم ارع صندلی خریدن درسته این کار می کنن برای افراد خاصی وگرنه ظرفیت. دانشگاهاش بالاس تو رشته های دندان وپزشکی وپزشکی بالا هستش وفقط هم از دروس شیمی وزیست به زبان روسی امتحان ورودی به عمل برمیاد اینم بگم دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت دانشگاه های فوق العاده سخت گیری هستن واز لحاظ رنکینگ جهانی زیر ۴۰۰ هستن این در حالی هست که بالاترین رنکینگه دانشگاه های ایران شهید بهشتی بالای ۶۰۰ هستش اونم خدا بدون از هر ۱۰۰ نفر چند نفر سهمیه دارن یعنی فک کنم تو دیدگاه شما تیری که به پدر یا عزیز یه فرد خورده ارزشش از مدرک دانشگاهی که آمریکا بدون آزمون پذیرشش می کنه بیشتره!! واما از بعد سختی دانشگاه کازانی که من هستم که ۴ دانشگاه برتر تو روسیه هست همزمان با سال اولی که من وارد شدم نزدیک به ۵۰۰ نفر فقط در دندان وارد شدن که تا الان که سال دومم هست بالای ۲۵۰ نفر از کشور های مختلف واغلب ایرانی اخراج شدن اساتید فوق العاد سخت گیری دارن وکسانی که از اینجا فارغ التحصیل شدن بعد از دادن آزمون ملی در ایران چند موردی که در دانشگاه خودمون بودن وخواستن برگردن تا الان که من خبر دارم به درآمد ایده عالی رسیدن این مورد هم برسی کنید دختر دکتر سمیعی تو کجا خونده چه قدر بار علمی داره احتمالا سواد سهمیه داری که تو بندر عباس داره با صلوات آزمون علوم پایه میده که قبول شه از یه جراح قلب بیشتره.همچنین فارغ التحصیلان خارج باهزار بدبختی که می کشن از علمشون می خورن نه از سهمیه باباشون یا همسرشون به ویژه برای خواهرای جوان کنکوری عزیزم منظورمه والبته خوابگاه های ما که می گید بوی طعفن میدم������ یه سرچ بزنید فقط عکساشو ببینید والا تا الان که من بودم هر هفته خدمه تمیزش می کنن ‌امکاناتش قطع به یقین از ایران بیشتره شما یه سرم به خوابگاه دانشگاه های تهران بزنید که جلبک همه جاش بسته. واقعا ابراز تاسف دارم برای آدمایی مثل شما که با سهمیه وارد دانشگاه. میشن وفقط می خوان همکارانی خودشون تو جامعه خراب کنن که نونشون کم نشه
      تایپیک قدیمیه،پستم قدیمیه!منم خودم البته یه کاربر قدیمیم که از خستگی شیفت به سرم زده به انجمن کنکور!سر بزنم
      درجواب گفته های شما باید بگم که از قضا من یه دوستی دارم که نسبتا هم نزدیکه بهم و از راهنمایی همدیگه رو میشناسیم
      این دوست من از راهنمایی دغدش پاس کردن دروسش بود،جایی که ۹۰ درصد بچه ها توی زمان ما اگر معدلشون ۲۰ نمیشد افسرده میشن
      این بنده خدا بعد از کسب رتبه n میلیون(فک کنم از اخرا اول شد)همون کازان شما پزشکی قبول(با عرض معذرت بابت استفاده از لفظ قبولی) شد وفکر میکنم سال اینده هم درسش تموم میشه و میاد ایران
      شرح وقایعی که من ازش شنیدم با توضیحات استارتر تایپیک دقیقا برابری میکنه فقط در مورد خوابگاه میدونم که چندین خوابگاه دارن اونجا(خوابگاه ها خصوصیه)و هرکس بسته به بودجش میتونه خوابگاه با امکانات و شرایط مختلف و صد البته هزینه های متفاوت انتخاب کنه،این دوست من توی خوابگاه با کیفتی اقامت داشته و البته میگفت هزینشم به نسبت بالا بوده وبرای همین این سال های اخیر اونجا خونه اجازه کرده با یکی دیگه از ایرانیا و دیگه خوابگاه نیست،البته میگفت که خیلی از ایرانی ها الان توی خوابگاهایی که مشابه خوابگاهی که استارتر شرح دادن اقامت دازن
      در کل میخوام بگم دانشگاه های روسیه از هر صد نفر فارغ التحصلیشون ۹۹ نفر حداقل اطلاعاتی از موارد پایه رشته خودشونم ندارن و اون یک نفرم که در حد رشته ای که خونده اطلاع داره از عجایب روزگاره
      با رفتن به کشورهایی مثل روسیه و امثالهم با پرداخت پول عملا مدرک خریده میشه بدون اینکه هیچ اطلاعاتی علمی به شخص اصافه بشه
      یه پارتیه که به مدت حدودی ۶ سال طول میکشه و بعدشم به هرکس یه مدرک میدن که برگرده
      اگر در روسیه یا کشورهای مشابه مدرک گرفتید لطفا حداقل راجب باز علمی مدرکتون صحبت نکنید و صرفا از مدرک خریداری شدتون لذت ببرید

15. Top | #195
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این تاپیک رو صبح دیدم و برگ هایم ریزان شد
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن