خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 195
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من با توجه به دروس و دانشگاه خیلی وقت ندارم
      ولی یک سری اطلاعات جدید برای داوطلبان احتمالی میگذارم که بعد از اعلام نتایج در شهریور ماه سایت به سایت و موسسه به موسسه به دنیال کشوری میگردن که پزشکی بخونند اونجا.
      در روسیه شما برای پاس کردن دروس ابدا نیازی نه به زبان دارید نه به درس خوندن
      میتونید با پرداخت قیمت دروس!!! درس تخصصی رو پاس کنید!. میگید نه؟ از کسانی که توی کارن بپرسید طبیعتا دوستاتون بهتون دروغ میگن و بیان خواهند کرد هر سال دانشگاشون توی روسیه یا بلاروس به عنوان قطب علمی قاره اروپا ( یک نکته براتون بگم اروپاییا اصلا روسیه رو اروپا حساب نمیکنن! و شما به زحمت بتونید به تعداد انگستان یک دست غیر روس در همون مسکو پیدا بکیند که اروپای غربی باشه! البته ایرانی و عرب و تورک و تاجیک و آذربایجان حسابش جداست) انتخاب میشه
      اما دروس هرکدوم قیمتی دارند دارند مثلا
      درس آناتومی قیمتش 700 دلار
      درس فیزیولوژی قیمتش 500 دلار
      درس تربیت بدنی!!!!!!!!!!! حال میکنید دوستان حوصله دویدن هم ندارند! قیمتش 400 دلار
      البته یک پکیج هم هست دلالان دانشگاها و اساتید میگیرن کلا غیر از شهریه که حدودا میشه 11 هزار تا کلا که تضمین میکنه دیگه طرف حر مشکلی رو حل میکننن این دلالان گرانقدر! دیگه نمیخواد کلا درس به درس پرداخت بشه همش یهو پرداخت میشه خیالتونم راحته بابت معدل البته معدلای 4 و 5 یکم پول بیشتری میدید براش
      حالا فهمیدید چرا اینقدر توی آزمون ارزشیابی رد میشن؟
      چرا این همه پزشک به قول دوستمون خانوادگی میشند در محیط صمیمی خانواده؟
      + ببینید هر حایی باید طبق سطح علمی دانشحویانش سنجید. کسی در ایران یا کشور درست حسابی توی دهاتاشم پزشکی قبول بشه طبیعتا و منطقا و عقلا راه نمیفته بره روسیه و بلاروس و امثالهم پزشکی بخونه پس میشه جای کنکور ردی ها! از کشورهای مختلف.
      منتها به دلیل جذابیت های ج..ن....س.. ......... برای برخی که اهلش کلا دیگه دل نمیکنن. اینا کشورای فقیری هستن شما برید امتحان کنید یک هدیه معمولی برای یک دختر روس بخر اگه دیگه ولت کرد ))) مقلا یک گردنبند معمولی طلا قیمت پایین.
      آقای دکتر/ خانوم دکتر. به حضرت عباس دکتر شدن هرجوره ارزشی نداره!
      شما قراره با دکترهای دیگر رقابت کنید رد بازار کار قرار نیست در و دیوار مطبتونو نگاه کنید مگس بپرونید که. وقتی چیزی بلد نیستید جی میخواد انجام بدید؟!
      ببینید اطرافتون رو نگاه کنید پزشک به اون معنایی که در ذهنتون هست از کجا مدرک گرفتن؟ کجا درس خوندن؟ کدوم دانشگاه؟ رد و اثری اگر رو این کشورهای دوست و برادر روسیه و بلاروس و آذربایجان و ... پیدا کردید ! همه یا دانشگاهای داخلی ایرانن یا خارج درست حسابی! خارج درست حسابی یعنی فرانسه یعنی آمریکا یعنی انگلستان یعنی..... یعنی اینا نه بلاروس و روسیه و فینیقیه و جزایر مالت و مجمع الجزایر قمر.

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      راستش تعجب نكردم كه پستم حذف شد !!! فقط بحث من اينكه ادم نبايد بزاره به شعورش توهين بشه

@Dynamic تو كه رفته بودى تو يه همچين جايى يعنى يه دوربين نبود كه عكس بگيرى ازش؟
      همين طورى اومدى يه داستان نوشتى كه حقيقتا اين ذهن خلاقت خيلى جاى تحسين داره
      مگه ميشه يه همچين جايي واسه پزشكى وجود داشته باشه؟
      اونم با توصيف تخيلى شما...
      ویرایش توسط pouria98 : 26 آذر 1394 در ساعت 23:05

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      راستش تعجب نكردم كه پستم حذف شد !!! فقط بحث من اينكه ادم نبايد بزاره به شعورش توهين بشه

@Dynamic تو كه رفته بودى تو يه همچين جايى يعنى يه دوربين نبود كه عكس بگيرى ازش؟
      همين طورى اومدى يه داستان نوشتى كه حقيقتا اين ذهن خلاقت خيلى جاى تحسين داره
      مگه ميشه يه همچين جايي واسه پزشكى وجود داشته باشه؟
      اونم با توصيف تخيلى شما...
      نه نمیشه تو درست میگی. بلیط بگیر برو.

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام dynamin جان...

نظرت در مورد پزشکی هند چیه ...؟؟؟؟؟؟
      آخه بعضیا تو شهر ما هستند که میخوان واسه اونجا اقدام کنن...
      آیا این افراد بعد از فارغ التحصیلی از اون جا ، به راحتی مدرکشون داخل ایران معتبره......؟؟؟؟؟؟
      یا اینکه باید یه سری دروس رو هم داخل ایران پاس کنن ..... ؟؟؟؟
      یا اینکه باید بعد از برگشتن ، آزمونی چیزی امتحان بدن....؟؟؟؟
      یعنی مثلا به راحتی می تونن مطب بزنن و یا داخل ارگان های دولتی استخدام بشن......؟؟؟؟؟؟؟
      (تا اونجایی هم که من شنیدم هزینه دانشگاه پزشکی هند تقریبا معادل بین الملل ایران هست....)

ممنون می شم اگه اطلاعاتی در این باره داری بگی...

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا درمورد فرانسه به خصوص رشته ای مهندسی بگید و چطور میشه راهی شد؟؟...

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      آقا درمورد فرانسه به خصوص رشته ای مهندسی بگید و چطور میشه راهی شد؟؟...
      بهتره برای تحقیق در این مورد به انجمن اپلای ابورد مراجعه کنی

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      نه نمیشه تو درست میگی. بلیط بگیر برو.
      سوال من اينكه برادر من چرا عكس نگرفتى؟
      ميكشتنت؟

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام dynamin جان...

نظرت در مورد پزشکی هند چیه ...؟؟؟؟؟؟
      آخه بعضیا تو شهر ما هستند که میخوان واسه اونجا اقدام کنن...
      آیا این افراد بعد از فارغ التحصیلی از اون جا ، به راحتی مدرکشون داخل ایران معتبره......؟؟؟؟؟؟
      یا اینکه باید یه سری دروس رو هم داخل ایران پاس کنن ..... ؟؟؟؟
      یا اینکه باید بعد از برگشتن ، آزمونی چیزی امتحان بدن....؟؟؟؟
      یعنی مثلا به راحتی می تونن مطب بزنن و یا داخل ارگان های دولتی استخدام بشن......؟؟؟؟؟؟؟
      (تا اونجایی هم که من شنیدم هزینه دانشگاه پزشکی هند تقریبا معادل بین الملل ایران هست....)

ممنون می شم اگه اطلاعاتی در این باره داری بگی...
      پزشکی هند خوبه از نظر علمی مشکلش هزینه زیادشه! که همشم یک دفعه میگیرند. حدودا 140 هزار دلار هست البته برخی جاها پاینن تر برخی بالاتر ولی متوسطش همینه میشه حدود 400 میلیون همون اولم میگیرن طرف پشیمونشد یا هرچی اونا پولشونو گرفته باش
      امتحان رو همه دارند هم آزمون ارزشیابی هم آزمون آسکی که از امسال اضافه شده برای داخل هم هست آزمون آیکی التبه مشترکه.
      مدرک تایید باش چرا که نه . نه بابا هند خیلی گرون تره . در ضمن هزینه های زندگی هم هست که دیگه بستگی به فرد داره
      در هند دانشگاهی هست به نام مانیپال که اطلاع دارم دانشگاه قویی هست منتها ایرانی ندیدم پذیرش بدن بهش اونجا تا بحال من
      ایارنیا اکثرا میرن بنگلور که فعلا وزارت بهداشت گفته دارن بررسی مجد میکنن و کسی پذیرش نگیره داخل سایت وزارتخونه برو توضیح کامل داده.

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      سوال من اينكه برادر من چرا عكس نگرفتى؟
      ميكشتنت؟
      به تعداد انگشتان یک دست پزشک موفق فارغ التحصیل از روسیه برام من اسم ببر؟!
      از چی عکس بگیرم سطح علمی یا نمره فروشی؟ این برادر دوست ما بنده خدا 50 میلیون هزینه کرده امسال رفته میگه همشو انگار پرت زدم تو ***** دونی! باید یه چیزی هم بدم برای خرید دروس! به قیمتهایی که نوشتم!
      اصلا شما فرض کن هتل 5 ستاره . بحث علمی اش را چه کار باید کرد
      لطفا موضوع را به حاشیه نبریدو مطلبی دارید بفرمایید ندارید وقت من و دیگران رو نگیرید
      خدانگهدار و دیگر جوابی به پست های شما داد نخواهد شد.

11. Top | #161
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      این که مشخصه چقدر از ما جلوتر هستند ، اما بهتره این رو هم بگیم که سیستم آموزشیشون هم فوق العادست در حدی که بهترین دانشگاه ما هم شاید ده ها سال دیگه به اون نرسه
      وقتی دارم این رو میگم منظورم بهترین دانشگاه های اون کشور هست ، یعنی بهترین دانشگاه ایران رو با بهترین دانشگاه یکی از کشور های اروپایی مقایسه کنید
      از افغانستان و پاکستان و عراق بورس میشن برای تحصیل میان ایران و ما خودمون هم میریم خارج از کشور تحصیل کنیم ! خب این خودش همه چیز رو مشخص میکنه ...
      بعد این ها تو دانشگاه های کشور خودشون درس میخونن و اگر بلند پرواز باشن هدفشون یه دانشگاه تاپ تو دنیاست ، نه اینکه چند سال درس بخونن و آرزوشون این باشه که برم تو یه کشور دیگه تحصیل کنم ...

خواهر خود من پرستاری دانشگاه تهران خونده بعد وقتی اومدیم گفتن اول آزمون بده بعد تشریف ببر یه دوره 2 ساله ببین !
      خب اگر مدرک بهترین دانشگاه ایران ارزش داشته باشه چشم بسته قبول میکنن و نیازی به آزمون یا دوره 2 ساله نبود ...

شما یه کشور به من نشون بدید که طرف 12 سال مدرسه درس بخونه ، بعد یکی دو سال بره پیام نور یا آزاد درس بخونه که سربازی نفرستنش ، بعد تو این 2 سال هم برای کنکور درس بخونه هم درسای دانشگاه رو پاس کنه
      2 سال هم که رد میشه میبینه نمیتونه از پس جفتش بر بیاد و بالاجبار همین مسیر رو ادامه میده !

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      پزشکی هند خوبه از نظر علمی مشکلش هزینه زیادشه! که همشم یک دفعه میگیرند. حدودا 140 هزار دلار هست البته برخی جاها پاینن تر برخی بالاتر ولی متوسطش همینه میشه حدود 400 میلیون همون اولم میگیرن طرف پشیمونشد یا هرچی اونا پولشونو گرفته باش
      امتحان رو همه دارند هم آزمون ارزشیابی هم آزمون آسکی که از امسال اضافه شده برای داخل هم هست آزمون آیکی التبه مشترکه.
      مدرک تایید باش چرا که نه . نه بابا هند خیلی گرون تره . در ضمن هزینه های زندگی هم هست که دیگه بستگی به فرد داره
      در هند دانشگاهی هست به نام مانیپال که اطلاع دارم دانشگاه قویی هست منتها ایرانی ندیدم پذیرش بدن بهش اونجا تا بحال من
      ایارنیا اکثرا میرن بنگلور که فعلا وزارت بهداشت گفته دارن بررسی مجد میکنن و کسی پذیرش نگیره داخل سایت وزارتخونه برو توضیح کامل داده.
      خیلی ممنون از وقتی که می ذاری و به سوال بچه ها جواب می دی....

از صحبتای شما متوجه شدم که بنده در مورد هزینه پزشکی این کشور دچار اشتباه بودم (البته این رو یکی از بچه ها بهم گفته بود...)

-هزینه های جاری اونجا مثل خورد و خوراک ، اجاره خوابگاه یا سوییت ، هزینه و حمل و نقل و اینجور چیزا ، تقریبا چقدر در میاد...؟؟؟؟؟

-می شه در مورد این آزمون های ارزشیابی که گفتی ، بعد از گرفتن مدرک توی ایران گرفته می شه یه خورده توضیح بدی.....؟؟؟؟؟؟

-این آزمون آسکی که گفتی چیه؟؟؟؟

-کشور دیگه ای رو سراغ داری که هم مدرک پزشکیش معتبر باشه از نظر وزارت بهداشت، هم هزینه هاش کمتر باشه و هم سطح علمی خوبی داشته باشه.....؟؟؟؟؟؟؟

-راستی جوابمو ندادی، آیا واقعا با مدرک پزشکی که از اونور گرفته شده ، میشه داخل سازمان های ایران استخدام شد؟؟؟ ( مثل سازمان تامین اجتماعی ، خود دانشگاه های علوم پزشکی و ......؟؟؟؟؟؟)
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 29 آذر 1394 در ساعت 05:22

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      خیلی ممنون از وقتی که می ذاری و به سوال بچه ها جواب می دی....

از صحبتای شما متوجه شدم که بنده در مورد هزینه پزشکی این کشور دچار اشتباه بودم (البته این رو یکی از بچه ها بهم گفته بود...)

-هزینه های جاری اونجا مثل خورد و خوراک ، اجاره خوابگاه یا سوییت ، هزینه و حمل و نقل و اینجور چیزا ، تقریبا چقدر در میاد...؟؟؟؟؟

-می شه در مورد این آزمون های ارزشیابی که گفتی ، بعد از گرفتن مدرک توی ایران گرفته می شه یه خورده توضیح بدی.....؟؟؟؟؟؟

-این آزمون آسکی که گفتی چیه؟؟؟؟

-کشور دیگه ای رو سراغ داری که هم مدرک پزشکیش معتبر باشه از نظر وزارت بهداشت، هم هزینه هاش کمتر باشه و هم سطح علمی خوبی داشته باشه.....؟؟؟؟؟؟؟

-راستی جوابمو ندادی، آیا واقعا با مدرک پزشکی که از اونور گرفته شده ، میشه داخل سازمان های ایران استخدام شد؟؟؟ ( مثل سازمان تامین اجتماعی ، خود دانشگاه های علوم پزشکی و ......؟؟؟؟؟؟)
      من از هزینه های جاری اطلاع دقیقی ندارم و بستگی به زندگی هر فردی داره . ولی چیزی که هست بین 600 تا 800 دلار در ماه میشه یه زندگی نرمال دانشجویی داشت
      آزمون از محتوی دروس پزشکی هست.
      آسکی هم یک آزمون تازه تصویب! هست وزارت بهداشت گذاشته.
      هزینه پزشکی بالاست در همه دنیا بهتره بگم گرانترین رشته!
      اون ور رو باید تعریف کنی یعنی کجا؟
      اگر بلاروس و روسیه و آذربایجان و امثالهم هست جایی راغب به استخدام شما نخواهد بود!
      اگر منظور فرانسه و ایتالیا و انگلستان و آمریکاست بله استقابل هم میکنند.

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad28 نمایش پست ها
      این که مشخصه چقدر از ما جلوتر هستند ، اما بهتره این رو هم بگیم که سیستم آموزشیشون هم فوق العادست در حدی که بهترین دانشگاه ما هم شاید ده ها سال دیگه به اون نرسه
      وقتی دارم این رو میگم منظورم بهترین دانشگاه های اون کشور هست ، یعنی بهترین دانشگاه ایران رو با بهترین دانشگاه یکی از کشور های اروپایی مقایسه کنید
      از افغانستان و پاکستان و عراق بورس میشن برای تحصیل میان ایران و ما خودمون هم میریم خارج از کشور تحصیل کنیم ! خب این خودش همه چیز رو مشخص میکنه ...
      بعد این ها تو دانشگاه های کشور خودشون درس میخونن و اگر بلند پرواز باشن هدفشون یه دانشگاه تاپ تو دنیاست ، نه اینکه چند سال درس بخونن و آرزوشون این باشه که برم تو یه کشور دیگه تحصیل کنم ...

خواهر خود من پرستاری دانشگاه تهران خونده بعد وقتی اومدیم گفتن اول آزمون بده بعد تشریف ببر یه دوره 2 ساله ببین !
      خب اگر مدرک بهترین دانشگاه ایران ارزش داشته باشه چشم بسته قبول میکنن و نیازی به آزمون یا دوره 2 ساله نبود ...

شما یه کشور به من نشون بدید که طرف 12 سال مدرسه درس بخونه ، بعد یکی دو سال بره پیام نور یا آزاد درس بخونه که سربازی نفرستنش ، بعد تو این 2 سال هم برای کنکور درس بخونه هم درسای دانشگاه رو پاس کنه
      2 سال هم که رد میشه میبینه نمیتونه از پس جفتش بر بیاد و بالاجبار همین مسیر رو ادامه میده !
      دوست عزیز این صحبتها راجع به اروپای غربی کاملا درسته و آمریکا نه روسیه و بلاروس که فقط سیت های پزشکیشونو میفروشن همین!
      هر دانشجو هم براشون دانشجو ببره توی شهریش تخفیف هم میدن و دلال بازی کل کشورشونو برداشته.
      کسی میتونه پزشکی بخونه بخونه ولی کجا؟ هر جایی واقعا ارزش نداره!
      شما جونتو میدی دست یکی رتبه ان هزار کنکور شده رفته 10 هزار دلار مثلا پول داده همینطوری نشسته سر کلاس پزشکی؟
      فکر نکنم خیلی ها مایل به این کار باشن
      ولی بله اگر منظور از خارج خوندن جاهای درست حسابی مثل فرانسه و انگلیس و آمریکا و ........ هست کاملا درسته.

15. Top | #165
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز با این چیزای که شما از دانشگاه های پزشکی کشوری مثل روسیه میگی ،
      باید مردم خودشون در مریضی و عوارض بعد اون ، دست و پا بزنند....
      ولی در عمل میبینیم که اینجوری نیس...
      پس بی شک یه نکته ای وجود داره....
      مثلا شاید یه سری دانشگاه های خوب هم دارن که فقط درسخونای کشور خودشون رو جذب می کننن.....
      البته فقط من نظر مو گفتم،
      خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم...

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن