خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 195
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      اولا مهم واژه ها نیستند بلکه مقصوده!!
      ثانیا هرکسی یه نظری داره
      ثالثا ایران امن نیست! مثال بیارم؟ چشم!! امروز صبح من و پدرم میخواستیم بریم بیرون اومدم در خونه رو باز کنم تا پدرم ماشین رو ببرِ بیرون دیدم یه جوون معتاد جلوی در خونه ی ما چِت کرده تو ماشینش! یه نمونه دیگه بیارم؟ یه پسر بر اثر کشیدن شیشه به مادر و خواهرش تجاوز میکنه! یه نمونه دیگه؟؟ یه مردِ شیشه مصرف میکنه و همسرش رو گوسفند فرض میکنه و همسرش رو کباب میکنه و میخوره!!
      رابعا باهاتون در این مورد موافقم
      خامسا حقیقت تلخه
      سادسا اینم یه نمونه از همکلام شدن شما با بنده:
      http://www.axgig.com/images/80872128370755468465.jpg
      نظر دادن نباید با توهین همراه بشه
      با فرض اینکه دانشگاه های ایران عقب مونده ان کی باید بهترشون کنه؟در ضمن تبادل دانشجو خوبه و تحصیل در خارج هم کمک کنندس
      اما نه هر خارجی
      اونم در شرایطی که به وطن خدمت بشه مثل نخبگان هند و چین که باعث پیشرفت کشورشون شدند
      البته اگه کسی کشورشو دوست نداره نباید آدمایی که تو اون کشور هستن رو بیسواد بدونه
      بره هرجا دلش میخاد زندگی کنه
      اون بحث منو شمام سر مهندسی و پزشکی بود و توهینی نکردم
      بحث دراین مورد بی فایدس دوست عزیز
      ایشون اگه تو سوریه و زیر بمباران درس میخوندن باز میخواست کشورشو عقب مونده نشون بده
      البته اگه من از کشور دفاع میکنم نه که با سیاست گذاران موافقم
      تو چنتا وبلاگ نقدامو مینویسم و با خیلیا دربارش صحبت میکنم
      اما معتقدم اگه مثلا کشوری مثل آمریکا پیشرفت کرده این علم از آسمون نیومده و نخبگانش هم به جاهای مختلف دنیا پراکنده نشدن(البته ایشون نخبه نیستن و اساسا تو ایران روشی برای شناخت نخبه وجود نداره)
      بلکه موندنو و ساختنش
      یا آلمان بعد جنگ جهانی که با خاک یکسان شد...
      منم داشتم در مورد همین مسئله صحبت میکردم که ایشون شروع کرد به توهین و شخصیت واقعیشو نشون داد و گره های ذهنیشو باز کرد
      نمیدونم شما نظرت چیه اما امیدوارم فکر کنی و حرف بزنی نه از روی احساس
      [emoji106]

2. Top | #137
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      حیف
      دوست ندارم از انجمن اخراج بشم
      واسه همین جوابتو تا الان ندادم و نمیدم
      اما از عصبانیتت میشه فهمید که حرفام درست بوده
      عزیزم من تا الان چنتا کشور رفتم و همیشه هم در مورد نظام آموزشیشون پرسیدم
      بیخودی نباس اتوپیا بسازیم
      تودانشگاه های ما مشکل آموزش وجود نداره بلکه مشکل روش آموزشه که اونم با تخریب درست نمیشه
      شمام به عنوان سفیر فرهنگی بیا ببینیم چی کار میکنی
      انجمن اجازه نمیده بیشتر جلو برم وگرنه حاضر بودم با حفظ احترام(چیزی که شما اصلا در موردش نمیدونی)چند ساعت باهات بحث کنم
      ضمنا تو زمانی میتونی از شخصیت حرف بزنی که هویت داشته باشی...
      تو همین چند دقیقه روحیاتتو فهمیدم....
      خیلی حرفامو نزدم اما امیدوارم توانایی فهمیدن منظورمو داشته باشی

موفق باشی...

3. Top | #138
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نمیفهمم آخه این کل کل های بی مورد چه اهمیتی داره ؟
      الان شما اینجا بیای استدلال من دراوردی بیاری که فلان دانشگاه بهتره آیا واقعیت تغییر میکنه ؟؟؟
      هرکی هرجا درس میخونه جاش همونجاست ، یا تلاشی نکرده یا نتونسته یا نخواسته جای بهتر درس بخونه !!
      این نه دلیل بر ضعیف نشون دادن عقیده و هدف بقیه هست و نه دلیل بر اینکه فلان دانشگاه بهترین باشه !

کسی که نخواد چیزی رو قبول کنه آسمون و زمین رو به هم میبافه تا قبول نکنه !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      شما که از تاپیک ایجاد کردنت معلومه چقدر متوجهی! عزیز من، شما به خاطر بازدید از یک دانشگاه و سطح زبان متخصص آزمایشگاه بغض کردی و با اشک چشمت کل روسیه رو غرق کردی!!
      نمی دونم کجا در حال تحصیل هستید ولیکن این هم درست نیست(حتی شده رتبه 1 باشید) که صرفا به خاطر نتیجه کنکور قاضی شوید و همگان رو محکوم کنید! شما گویا کمی خیلی زیاد مغرور شدی هنوز هیچی نشده!

اوج انسان دوستی و منطق پر مغز شما این بود که

طبق معمول! استفاده از ملیت و نژآد افراد خاصیت یک ملت پیوسته تحقیر شده.. . شما فردا دقت کن اگر به سلامتی بیماری سراغت آمد اینطور طبقه بندیش نکن و بهش برچسب نزن!
      تاپیک رو به حاشیه نکشید
      اوکی شما درست میگی
      موفق باشید و دیگه جوابی نخواهید گرفت.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسانه تاپیک از موضوع اصلیش خارج شده و
      دوستان هرکسی یک نظری داره دیگه
      دلیل نداره اینقدر سعی بر اقناع دیگران داشته باشه کسی. همون دوستمون مثلا هی میخواست به حاشیه ببره بدون جواب گرفتن راهشو میکشه میره ولی وقتی تبدیل به کل کل بشه هی ادامه دار میشه و اتلاف وقت.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

6. Top | #141
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان داشتم متن ها رو میخوندم و دیدم که بعضی دوستان وطن پرست رگ غیرتشون زده بالا

دوستان همینه که میبنید ایران از لحاظ اموزشیش خیلی عقب تره از غربه

دلیل های الکی و احساسی که علوم پزشکی ایران 15 دنیاس غلطه بابا جان

طرف شهید بهشتی درس خونده رفته کانادا بهش گفتن خوش اومدی بیا یه بار دیگه امتحان بده 2 ساله داره اونجا درس میخونه

که بهش مهر پزشکی بدن

اگه شهید بهشتی خیلی قوی بود با معلوماتی که اون داشت میرفت تو اولین نه دومین ازمون مهر پزشکی کانادا قبول میشد دیگه

نه ؟!! چرا دوساله داره میخونه

اگه خیلی دانشکده های ما قوی هستند پس چرا دانشجو های قوی ما دارن اپلای میکنند و میرند ؟

اصلا کسی که بخواد جزو هیت علمی دانشگاه های ایران بشه اگه اون ور اب درس خونده باشه خیلی راحت تر جزو هیت علمی میشه

تا کسی که اینجا باشه و کلی فعالیت بیشتر از اون شخص داشته باشه

این داره نشون میده که دانشگاه های ایران هم اونا رو بیشتر قبول دارن

شما دارید سنگ کی رو به سینه میزنید ؟

التماس تفکر
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

7. Top | #142
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad-rp نمایش پست ها

طرف شهید بهشتی درس خونده رفته کانادا بهش گفتن خوش اومدی بیا یه بار دیگه امتحان بده 2 ساله داره اونجا درس میخونه

که بهش مهر پزشکی بدن

اگه شهید بهشتی خیلی قوی بود با معلوماتی که اون داشت میرفت تو اولین نه دومین ازمون مهر پزشکی کانادا قبول میشد دیگه

اگه خیلی دانشکده های ما قوی هستند پس چرا دانشجو های قوی ما دارن اپلای میکنند و میرند ؟

اصلا کسی که بخواد جزو هیت علمی دانشگاه های ایران بشه اگه اون ور اب درس خونده باشه خیلی راحت تر جزو هیت علمی میشه

التماس تفکر
      دوستان ریاضی هم خوب کمر همت بستن به تخریب تجربی.

دادا ما داریم با ترکیه مقایسه میکنیم شما حرف کانادا میزنی؟کانادا هم مشروط قبول داره و باید امتحاناتش رو پاس کنید واسه پرستاری دوسال طول میکشه ادم rn بگیره چه انتظاری داری شما از پزشکی.

8. Top | #143
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها

که بهش مهر پزشکی بدن

التماس تفکر
      وقتی یکی که اطلاعات داره در مورد یه موضوعی حرف میزنه آدم لذت میبره...حتی اگر مخالفش باشه که در این مورد شما موافق منی...
      کلا نتیجه بخش نیست این بحث متاسفانه...همون تو فکر خودشون بمونن بهتره چون اگر قراره تا آخر تو ایران بمونن که بذار با این افکار خوش باشن, اگرم قراره بیان اینور که وقتی مدرکشونو با دیپلم یکی گرفتن اون موقع متوجه عمق فاجعه میشن...پس در هر حالت به حال خودشون خوش باشن بهتره...
      دمتم گرم...امتیازم نتونستم بدم...

9. Top | #144
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خخخخخ دوستانی که به طور اتفاقی ترکیه پزشکی میخونن و طور اتفاقی تر دوست هم ندارن کسی نقلشون کنه اگر مایلن برن کانادا شانسشون رو امتحان کنن ببینن با اونا چطور رفتار میشه.

من و این دوستمون آقای احمد عضو یه انجمن هستیم به اسم اپلی بورد اونجا اطلاعاتی در این مورده نوشته البته انگار ایشون اطلاعات نمیدونم چطوری خونده که اینارو برداشت کرده و بعضی هارو به اشتباه انداخته.

اونجا به این صورته که کار های مربوط به پزشکی نیاز به مجوز کار داره و اینکه جزو اون صنف مربوطه باشید که برای این کار باید یه سری امتحان بدید.

کانادا مدرک سه چهار کشور رو بدون آزمون قبول داره که دقیقا نمیدونم کدومان ولی امریکا یکیشونه.

تقریبا 90% کسایی که وارد کانادا میشن حالا هر درسی که خونده باشن چه مهندسی... مجبورن به دوره های تکمیلی برن تا استخدام بشن.

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      خخخخخ دوستانی که به طور اتفاقی ترکیه پزشکی میخونن و طور اتفاقی تر دوست هم ندارن کسی نقلشون کنه اگر مایلن برن کانادا شانسشون رو امتحان کنن ببینن با اونا چطور رفتار میشه.

من و این دوستمون آقای احمد عضو یه انجمن هستیم به اسم اپلی بورد اونجا اطلاعاتی در این مورده نوشته البته انگار ایشون اطلاعات نمیدونم چطوری خونده که اینارو برداشت کرده و بعضی هارو به اشتباه انداخته.

اونجا به این صورته که کار های مربوط به پزشکی نیاز به مجوز کار داره و اینکه جزو اون صنف مربوطه باشید که برای این کار باید یه سری امتحان بدید.

کانادا مدرک سه چهار کشور رو بدون آزمون قبول داره که دقیقا نمیدونم کدومان ولی امریکا یکیشونه.

تقریبا 90% کسایی که وارد کانادا میشن حالا هر درسی که خونده باشن چه مهندسی... مجبورن به دوره های تکمیلی برن تا استخدام بشن.
      واقعا برا خودم متاسفم که وقتمو برای قانع کردن کیا حروم کردم...
      میگه تو اپلای بورد عضوم اونجا گفته!!! من دارم اینجا درس میخونم قوانینو میدونم ,درسته تا الان ندیدم کسی بره (تو این تقریبا 1 ماه) اما ریاست دانشگاه تو اولین روز تو کنفرانس همه اینارو به ما گفت که میتونید از سال دوم در صورت داشتن نمره الف برین این دانشگاه ها و این شهرا و بقیه حرفایی که تو نظرات قبلیم گفتم...
      مرد مومن میگم میتونی بری هاروارد ادامه تحصیل بدی میگی برن ببینن کانادا چجوری باهاشون رفتار میشه؟! خوب عزیز من مگه نمیگی کانادا مال آمریکارو قبول داره, میتونه سال آخر a بیاره بره هاروارد ازونجا بره کانادا..!!!!!! مثال اشتباهی بود چون هاروارد بهترین دانشگاه پزشکی دنیاست اما میخواستم با این مثال منظورمو برسونم...
      دیگه راستش مطلب جدیدی ندارم که بگم...از پ.خ هایی که چند نفر ازدوستان دادن و از تشکرای زیر پستای موافق و مخالف من میشه فهمید اکثریت چه نظری دارن و حرف کیو قبول دارن...
      ضمنا شلکلک خنده یا لحن کودکانه بعضی جاها تصویر اشتباهیو ازت نشون میده...چون دیوونه هام هی میخندن و بچه ها بچه گونه حرف میزنن...
      اینبار اگر باز مخاطب قرار نگیرم! دیگه واقعا کارم با این تاپیک تمومه...
      خدا حافظ همگی...

11. Top | #146
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      واقعا برا خودم متاسفم که وقتمو برای قانع کردن کیا حروم کردم...
      میگه تو اپلای بورد عضوم اونجا گفته!!! من دارم اینجا درس میخونم قوانینو میدونم ,درسته تا الان ندیدم کسی بره (تو این تقریبا 1 ماه) اما ریاست دانشگاه تو اولین روز تو کنفرانس همه اینارو به ما گفت که میتونید از سال دوم در صورت داشتن نمره الف برین این دانشگاه ها و این شهرا و بقیه حرفایی که تو نظرات قبلیم گفتم...
      مرد مومن میگم میتونی بری هاروارد ادامه تحصیل بدی میگی برن ببینن کانادا چجوری باهاشون رفتار میشه؟! خوب عزیز من مگه نمیگی کانادا مال آمریکارو قبول داره, میتونه سال آخر a بیاره بره هاروارد ازونجا بره کانادا..!!!!!! مثال اشتباهی بود چون هاروارد بهترین دانشگاه پزشکی دنیاست اما میخواستم با این مثال منظورمو برسونم...
      دیگه راستش مطلب جدیدی ندارم که بگم...از پ.خ هایی که چند نفر ازدوستان دادن و از تشکرای زیر پستای موافق و مخالف من میشه فهمید اکثریت چه نظری دارن و حرف کیو قبول دارن...
      ضمنا شلکلک خنده یا لحن کودکانه بعضی جاها تصویر اشتباهیو ازت نشون میده...چون دیوونه هام هی میخندن و بچه ها بچه گونه حرف میزنن...
      اینبار اگر باز مخاطب قرار نگیرم! دیگه واقعا کارم با این تاپیک تمومه...
      خدا حافظ همگی...
      اصلا من کاری به تو ندارم بنده خدا منظور بنده اینکه واسه همه اینطوره واسه ایران تنها اینطور نیست چون کانادا سیستم درمانی جدایی داره و فارغ تحصیل ها مجبورن برای اینکه آشنا بشن با اون سیستم یه آزمونی هایی رو برن شما داشتی میگفتی ببین کانادا هم مدرک ایران رو قبول نداره(که البته مقصر شما نبودی اشکال از اطلاعات اون دوستمون بود) و تمسخر کردی منم خواستم بگم واسه همه اینطوره که انگار توی رسوندن منظورم زیاد موفق نبودم.

12. Top | #147
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه کسی قوی باشه تو همون ازمون ها موفق میشه ونیازی نیست چند بار اون ازمون هارو ثبت نام کنه

کمر به تخریب هیچ گروهی نبستم و هدفم این بود که بگم از پزشکی ایران بت درست نکینید

اطلاع غلط رو اون دوستی داد که گفت پزشکی ایران جزو 15 پزشکی برتر دنیاس

رنک دانشگاه تهران الان فکر کنم حدود 300 باشه تازه با انحساب دانشکده های فنی و علوم اجتماعیش

حالا اگه اونا حذف بشن میتونی حساب کنی رنکش چقدر افت میکنه

به هر حال خواستم بگم یک طرفه به قضیه نگاه نکنید مدیر دانشگاه های تهران و .... مطمعن باشید به کسی که غرب تحصیل کرده باشه خیلی بیشتر بهش بها

میدن و جزو هیت علمیه اش میکنند تا اینکه کسی باشه که تو خود دانشگاه درس خونده باشه چون همه میدونند کیفیت اموزشی اون سمت خیلی قوی تره

از ایرانه
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند
      ویرایش توسط Ahmad-Rp : 28 مهر 1394 در ساعت 00:59

13. Top | #148
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان کانادا و امریکا و هر کشوری کلا سیستم بهداشت درمان خاص خودشو داره و همینطوری مدارک هیچ کشوری نه تنها ایران رو قبول نمیکنه یک سری آزمون های ارزشیابیو تطبیق هست باید انجام بشه برای تایید مدرک وورد به رزیدنتی و....
      شما از انگلستان هم مدرک بگیر با زیمبابوه بایددر هر حال این مراحل رو برای کار در کشور دیگری به عنوان پزشک بگذرونی تفاوتی نمیکنه. به صورت استثنا این مراحل برای آمریکا و کانادا و چند کشور حوزه دریای کارائیب که سیستم مشابه با هم دارند راحتتره اما دیگه برای بقیه کشور های دنیا یک جوره.

14. Top | #149
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      اگه کسی قوی باشه تو همون ازمون ها موفق میشه ونیازی نیست چند بار اون ازمون هارو ثبت نام کنه

کمر به تخریب هیچ گروهی نبستم و هدفم این بود که بگم از پزشکی ایران بت درست نکینید

اطلاع غلط رو اون دوستی داد که گفت پزشکی ایران جزو 15 پزشکی برتر دنیاس

رنک دانشگاه تهران الان فکر کنم حدود 300 باشه تازه با انحساب دانشکده های فنی و علوم اجتماعیش

حالا اگه اونا حذف بشن میتونی حساب کنی رنکش چقدر افت میکنه

به هر حال خواستم بگم یک طرفه به قضیه نگاه نکنید مدیر دانشگاه های تهران و .... مطمعن باشید به کسی که غرب تحصیل کرده باشه خیلی بیشتر بهش بها

میدن و جزو هیت علمیه اش میکنند تا اینکه کسی باشه که تو خود دانشگاه درس خونده باشه چون همه میدونند کیفیت اموزشی اون سمت خیلی قوی تره

از ایرانه
      بیشتر از دو بار رد شدن در اون آزمونها عملا شانس فرد رو برای ورود به مقطع بعدی نزدیک به صفر میکنه و عملا دیگه فایده ای نداره قبول شدن درشون. البته این خط آخر یه توضیح کوچک میخواد اون هم علم به این مسئله در رشته پزشکی هست که خود اساتید میدونن وضعیت تحصیل در غرب(غرب واقعی و امریکا و اینها البته) چطوریه و چه مراحلی باید گذرونده بشه و خیلی توی قید و بند این مسئله نیستند الان لیست اعضای هیئت علمی دانشگاه ع.پ تهران رو نگاه کنی غیر از چند نفر مثل خانوم پروفسور شمس و چند نفر دیگه بقیه همه همین تهران و بهشتی بودن تعداد بسیار کمی هستن از کشورها دیگه
      این وضعیت برای سایر رشته ها برعکسه اکثریت اعضا هیئت علمی اون ور خوندن دکتراهاشونو و این صحبت شما در موردشون صدق میکنه.

15. Top | #150
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برخی دوستان تقاضای عکس داشتند از محیط خوابگاه که من امروز به طور اتفاقی یک لینک رو دیدم و دیدم که خیلی به مشاهدات ما نزدیک بود + بوی بسیار وحشتناک محیط خوابگاهاشون ولی تصاویر به نظرم شباهت زیادی دارند . البته اینا رو تازه سعی کردن با جلوه های ویژه یکمی تو دل بروش کنن! میگیرن که؟
      وگرنه .....
      Student life in Russia – in pictures | World news | The Guardian
      ویرایش توسط Dynamic : 05 آبان 1394 در ساعت 02:39

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن