خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

گرامر درس اول زبان انگلیسی پیش

کسی هست این گرامر درس اول پیش رو برا من توضیح بده؟؟ یا جزوه ای چیزی دارین لطفا عکس بگیرین بزارین…
      تو شرایط ناجوری هستم به کتاب دسترسی ندارم…

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trash نمایش پست ها
      کسی هست این گرامر درس اول پیش رو برا من توضیح بده؟؟ یا جزوه ای چیزی دارین لطفا عکس بگیرین بزارین…
      تو شرایط ناجوری هستم به کتاب دسترسی ندارم…

http://forum.konkur.in/thread24764.html

+ لینک جزوات زبان رو در تاپیک زیر مرتب کردم هر مبحثی رو نیاز داشتید میتونید خیلی راحت پیدا کنید :
      http://forum.konkur.in/thread29602.html

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من یه سوال دارم برای کنکور میخوای یا برای مدرسه میخوای بخونی؟؟؟؟
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

من این گرامر درس اول پیش هر چی از رو مبتکران میخونمشیادش نمیگیریم :/ گرامر بقیه درسارو خوب میفهمم ولی اینو نه....کسی جزوه ای چیزی یا راهکاری برای من نداره؟

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      کیاسالار عالیه

6. Top | #6
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی آسونه.when/while/as ربط بیان کننده زمان. Because/as/since ربط بیان کننده علت. و حروف ربط دوتایی.مثل whether...or

7. Top | #7
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیشتر به کمک ترجمه ی جمله حل کنید.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      سلام دوستان

من این گرامر درس اول پیش هر چی از رو مبتکران میخونمشیادش نمیگیریم :/ گرامر بقیه درسارو خوب میفهمم ولی اینو نه....کسی جزوه ای چیزی یا راهکاری برای من نداره؟
      برای گرامر درس یک در قدم اول معنی کلمات ربط رو یادبگیر(در مثال )الویت دوم هم نکات گرامری

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام من دیدم پست گرامردرس1روکه حذف کردم چون دستگاه حافظه نداشت به امیداینکه اون آ/قای1379179 replayکرده بودندتابتونیدازش استفاده کنیدولی الان اون پست هم پاک شده هرچقدرم که حافظه نداشته باشه این پست رودوباره مینویسم تابتونیداستفاده کنید:حروف ربط؟؟کلماتی که2کلمه یاعبارت یاشبه جمله رادرزبان انگلیسی ازنظرمعنایی به هم ربط میدهندودر2ساختارگرامری زیربه کارمیروند:1)جمله+حرف ربط+جمله(نیازنیست این ساختارهاروحفظکنیدفقط بدونیدکه دراین ساختار1حرف ربطوسط2جمله می آیدکه درتست به وضوح مشخصه)2)حرف ربط+جمله+جمله:همانطورکه میبینید:حرف ربط ابتدای2جمله می آید.انواع حرف ربط(حروف ربط زمان:when as while since)حروف ربط علتas since because)حروف ربط شرط:whether.......or وwhether.....or notکه همینجانکته مربوطه اش رومیگم:هرجادرتستی شم......اwhether.......orدیدیدبدونیدمعنی: واه.....خواه.......وچه........چه..... .میدهدمثلا whether we go by bus or train it will tace at lest six hoursچه بااتوبوس بریم چه باقطارحداقل6ساعت طول خواهدکشید(شما میتونیدبه جای چه ؟خواه قراربدیدوبرعکس وهرموقع شماشماساختارwhether........or notرومشاهده کردیدمعنی که آیامیدهدمثال:she doesnt know whether Ahmad is reach or poorحروف ربطتضاددرس5و7+حروف ربط هدف:درس6کاربردهای حروف ربط1)when:4کاربردداردکه درهر4کاربردمعنی وقتی میدهدکاربرداول:نشان دادن2عمل همزمان که دقیقاوتنهاکاربردwhile+کاربرد اولasهست.(کاربرداولas:دوعمل همزمان:دقیقاکاربرداولwhenهس .)پس شمامیتونیدبه جای whenازasوwhileاستفادهکنیدواگه طراح اونهاروگزینه های تستس قرارداده بودبه راحتی هر3تاگزینه راحذف کنید.ولی معمولاطراح اینکاررونمیکنه.همینجا کاربرددومasرومیگم:کاربرددو as:نشان دادن2عمل همزمان که نسبت به هم تغییرمیکنند(که نشانه آن وجودیک یابیش ازیک صفت تفضیلی درجمله است(معنی وقتی )مثال:you get more experienced as you getolderوقتی سنت بالاترمیره باتجربه ترمیشی.)کاربرددومwhen:دوعمل متوالی مثلا:I will ph0ne you when Iget homeمن به شماتلفن خواهم زدوقتی به خانه رسیدم.کاربردسومwhen:نشان دادن زمان خاصی درگذشته مثلا وقتی بچه بودم عاشق دیدن کارتون بودم:معمولاسن وسال مطرح است:I loved watching cartoons whenIwas achildکاربردچهارم:دوعمل همزمان تکرارشونده:مثلاوقتی موسیقی گوش میکنم خوابم میبرد:I fall asleep whenever Ilistentomusicکاربردچهارم whenیه نشانه داره که اونم میتونیم به جای whenازwheneverاستفاده کنیم.کاربردهایsince:تنهادرصو تی کاربردزمانیsince قق است که این دوشرط راداشته باشد:1)معنی ازوقتیکه بدهد2)زمان جمله ی بدون حرف ربط بایدحال کامل(ماضی نقلی=have/has+pp)یاگذشته کامل=ماضی بعیدباشد(had+pp)مثال:sinse she started studingEnglishshe has made alot of progressاوازوقتیکه شروع به مطالعه انگلیسی کرده پیشرفت زیلدی داشته.ودرنهایت حروف ربط علت(because as since)که همگی معنی چون میدهندوباهم دریک تست نمی آیندواگربیایندهمان لحظه همه حذف میشوندمگراینکهsinceیاasباشند ه بایدبه کاربردزمانیشان دقت کرددرنهایت بدانیدتنهاوفقط درمبحث گرامراگرلغتی خارج ازحروف ربط گفته شده دیدیدبه راحتی حذف کنیددقت کنیدکه فقط درمبحث گرامرحتی درتست گرامرکلوزتست هم این کاررانکنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن