خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      ترازت چنده؟ساعات مطالعه هفتگیت چنده؟ در هقته چند ساعت زیست؟تعداد غلطات تو هر آزمون؟زمان کم میاری یا نه؟مشکلت دقیقا با کدوم درسه ؟میخوای ترازت چند بشه؟چه رشته ای می خوای؟
      پیامو فرستادم نیومد؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin-m نمایش پست ها
      مثلا گاهی 12 ساعت اونم اگه زیاد بخونم ها ولی تقریبا 8 تا 9 ساعت هست و زیستو در هفته ی اول کامل میخونم یعنی هفته اول تقریبا روزی 4 5 ساعت طول میکشه وقتی ک فصل تموم شد هفته دوم فقط مرور از خلاصه ها تعداد غلطامم زیاده و ترازمم 5200 هستش ولی هرچقد میخونم یا تست میزنم سوالای قلمچی رو نمیتونم بزنم و مشکلم با زیست شیمی و ادبیات هس ک شک دارم با اینکه شاید بلد باشم
      شما یه کاری کن و ساعات مطالعه زیستت رو جوری پخش کن که فقط ی روز مونده به آزمون خلاصه بخونی خلاصه خوندن واسه یه هفته نیس واسه یکی دو روز باقی مونده به آزمونه و دوران جمع بندیه اینکه شک دارت زیاده یعنی ناقص خوندی حتما غلط ها رو بررسی کن (اینقدر بگم که اگه بررسی نکنی تست نزن اینقدر واجبه)
      واسه شیمی بعد از اینکه حفظیات کتاب رو خوندی چارش فقط تست زدن وبررسی اشتباهاته اینجوری خم و چم کار یواش یواش دستت میاد که چه کاری باید بکنی
      واسه ادبیات مبحثی برو جلو و موقع شروع آزمون از بحثی شروع کن که تسلطت روش بیشترهشما جوری که گفتی یعنی هفته اول روزی 3 تا 5 ساعت واسه بقیه درسا میمونه که این کمه باید ساعات زیستت رو متعادل کنی بین هفته اول و دوم مثلا روز ی3 ساعت بخون و لی دوهفته رو بخون
      واسه آزمون بعد هم هدفت روی 5500 باشه نه بیشتر چون اینجوری کمتر بهت استرس وارد میشه و راحت کارتو میکنی
      شک دار نزن بلد نبودی رد شو
      موقعی که به یه سوال که بلد نبودی برخوردی اینطوری نشه که کسر شانت بشه اونو نزنی راحت ازش رد شو

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیامو فرستادم نیومد؟
      نه؟چه پیامی؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      شما یه کاری کن و ساعات مطالعه زیستت رو جوری پخش کن که فقط ی روز مونده به آزمون خلاصه بخونی خلاصه خوندن واسه یه هفته نیس واسه یکی دو روز باقی مونده به آزمونه و دوران جمع بندیه اینکه شک دارت زیاده یعنی ناقص خوندی حتما غلط ها رو بررسی کن (اینقدر بگم که اگه بررسی نکنی تست نزن اینقدر واجبه)
      واسه شیمی بعد از اینکه حفظیات کتاب رو خوندی چارش فقط تست زدن وبررسی اشتباهاته اینجوری خم و چم کار یواش یواش دستت میاد که چه کاری باید بکنی
      واسه ادبیات مبحثی برو جلو و موقع شروع آزمون از بحثی شروع کن که تسلطت روش بیشترهشما جوری که گفتی یعنی هفته اول روزی 3 تا 5 ساعت واسه بقیه درسا میمونه که این کمه باید ساعات زیستت رو متعادل کنی بین هفته اول و دوم مثلا روز ی3 ساعت بخون و لی دوهفته رو بخون
      واسه آزمون بعد هم هدفت روی 5500 باشه نه بیشتر چون اینجوری کمتر بهت استرس وارد میشه و راحت کارتو میکنی
      شک دار نزن بلد نبودی رد شو
      موقعی که به یه سوال که بلد نبودی برخوردی اینطوری نشه که کسر شانت بشه اونو نزنی راحت ازش رد شو
      اهان خیلی ممنون لطف کردین حتما برا ازمون بعدی گفته هاتونو اجرا میکنم ایشالا نتیجه میگیرم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام هرکس واقعا تراز قلمچی می خواد برای فیزیک و ریاضی اگر کتاب آبی دسترسی داره که بزنه عین همونا میاد تو سوالا اگه نداره آزمون هرجلسه رو حل کنید (عادی رو) بعد موازی آزمون بعدی رو بزنید باز سوالاش شبیه هم هست یعنی چاره ای نیست چون تیپ سوالا شبیه به همه
      عمومیا که آسون شیمی متبکران زیستم بنظرم تست زیاد اثر نداره آخه خودم با اینکه تست کار نمی کنم ولی درصدم خوبه
      شیمی و زیست که فقط حفظ اگه مسلط باشید به کتاب اصلا تست هیچی نیست
      عمومیا هم پنجشنبه و جمعه قبل آزمون بخونید همرو +80 می زنید چون حداقل زمان فراموشی بعد 2روز هست یعنی برید سر جلسه فیکس فیکس
      البته اینارو من خودمم اجرا نمی کنم چون نمی خوام خودمو گول بزنم ولی اگه کارت گیر کرده این دفعه اجرا کن قول میدم همرو خوب بزنی (البته الان دیگه آزمون داغون شده زیست 90% زدم رازم 7032 شده یعنی تراز 8000 چیه :o)
      شک دار هم اینطوری عمرا داشته باشی ترازتم حداقلش +6000 اگه واقعا بخونی اگه هم تو یه سوال شک کردی باز ببین نماز و اینجور داستانا می خونی یا نه اگه می خونی امداد غیبی هست یا علی بگو بزن یه چیزی در میاد ولی نمیخ ونی نزنی بهتره :/
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

ویرایش توسط Huot : 10 آبان 1394 در ساعت 01:08

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Huot نمایش پست ها
      سلام هرکس واقعا تراز قلمچی می خواد برای فیزیک و ریاضی اگر کتاب آبی دسترسی داره که بزنه عین همونا میاد تو سوالا اگه نداره آزمون هرجلسه رو حل کنید (عادی رو) بعد موازی آزمون بعدی رو بزنید باز سوالاش شبیه هم هست یعنی چاره ای نیست چون تیپ سوالا شبیه به همه
      عمومیا که آسون شیمی متبکران زیستم بنظرم تست زیاد اثر نداره آخه خودم با اینکه تست کار نمی کنم ولی درصدم خوبه
      شیمی و زیست که فقط حفظ اگه مسلط باشید به کتاب اصلا تست هیچی نیست
      عمومیا هم پنجشنبه و جمعه قبل آزمون بخونید همرو +80 می زنید چون حداقل زمان فراموشی بعد 2روز هست یعنی برید سر جلسه فیکس فیکس
      البته اینارو من خودمم اجرا نمی کنم چون نمی خوام خودمو گول بزنم ولی اگه کارت گیر کرده این دفعه اجرا کن قول میدم همرو خوب بزنی (البته الان دیگه آزمون داغون شده زیست 90% زدم رازم 7032 شده یعنی تراز 8000 چیه :o)
      شک دار هم اینطوری عمرا داشته باشی ترازتم حداقلش +6000 اگه واقعا بخونی اگه هم تو یه سوال شک کردی باز ببین نماز و اینجور داستانا می خونی یا نه اگه می خونی امداد غیبی هست یا علی بگو بزن یه چیزی در میاد ولی نمیخ ونی نزنی بهتره :/
      فیزیکو از چی میخونی تست میزنی؟و یکیم ادبیات

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ساعت مطالعه تقریبا 7 8 ساعت و ترازم 5200

وقت خوبی میزارین ولی حتما مشکل از نوع خوندن و تقسیم اشتباه وقت میتونه باشه
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهم نیس ترازت بیاد بالا یا نه مهم اینه بتونی تستای کنکور حداقل 10 سال اخیر رو بزنی که این کار برای جمع بندی یک ماه آخر خوبه و با زمان بندی ! از الان بنظرم خیلی تست زدن خسته میکنه آدمو بیشتر رو درس و درسنامه ها تمرکز و کن و خوب بخون انقد بخون ک بعد از عید فقط بخوای تست بزنی و تراز آزمون های الانت نباید نا امیدت کنه عزیز ... توکل کن به خدا همه با هم شهید بهشتی تهرانیم http://forum.konkur.in/images/smilie...oo%20(105).gif

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام یکی منو راهنمایی کنه هرچقد میخونم ترازم بالا نمیاد
      دلایل مختلف میتونه باعث شه این اتفاق بیوفته:
      کم درس میخونی
      خیلی درس میخونی اما درست نمیخونی(درست خوندن مهمتر از زیاد خوندنه)
      برنامت خوب نیست
      تست و سوال کم حل میکنی
      اشتباههای آزمون قبلیتو پیگیری و رفع نمیکنی
      بی دقتی سر آزمون
      عمدتا علتاش از اینها میتونه باشه اگه باز سوالی هست بگو
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تراز مهم نیست فکر کنکور باش

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چاییتو عوض کن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام...
      خب دلایلش رو ریشه یابی کنید.
      به احتمال زیاد شما دارید یک سری اشتباهات رو پشت سرهم تکرار میکنید که باعث عدم موفقیتتون میشه.
      با کم کردن این اشتباهات مسیر پیش رو هموار تر میشه...

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درست خوندن حتما جواب میده. زیاد خوندن هم همینطور.... نمیدونم شما دقیقا چیکار میکنی ولی تا حالا شده سه هفته با توان بالا درس بخونی؟ یا اینکه نه سه روز خوندی یه روز نخوندی؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همین مشکل رو دارم و هرکاری میکنم حل نمیشه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      همه ی نتیجه به درس خوندن نیس.....به تیزهوشی دانش اموز سر جلسه...خونسردی و ارامش بستگی داره....درضمن ممکنه کیفیت پایین باشه....صرفا ساعت مطالعه مهم نیس...مقدار دریافت مطالب مهمه....باید ببینید مشکل از کجاست بدخوانی بدفهمی ناقص خوندن مطالب استرس....کدومش داره کارتونو خراب میکنه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن