خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis77 نمایش پست ها
      زیست قلم چی=خوردن تک تک جمله های کتاب+مسلط بودن به زبان مادری..........
      این دفعه 8 ابان ببینم چیکار میکنم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترازم باز کم اومد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا اینجوری خراب میشه هر دفه یکی به من بگه این دو هفته چطوری بخونم اخهههههههههه

4. Top | #19
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من به ندرت جواب میدم ولی دیدم کلن روحیتون خراب شده و اینا گفتم یه کمکی بکنم انسانیت رو بجا آورده باشم ! ببینید چندتا نکته رو بدونید : 1- کنکور علم شما رو نمیسنجه 2- کنکور (آزمایشی) زمانداره 3- کنکور (بازم آزمایشی!) ترکیبیه .
      در این رابطه این سایت : alirezael.ir مطالب جامعی داره و نیاز به توضیح من نیست ...

من توی سطح شهرمون و با جرئت استان اصفهان میتونم بگم کسی نیست که اصلن از نظر علمی جرئت حرف زدن در برابر منو داشته باشه ! اما نتیجه توی آزمون ها چیه ؟ کاملا برعکس
      شما خودتون توی آزمون میفهمید مشکلتون چیه ! مثلا من همیشه کلافه میشم دیگه حوصله ندارم ، بخاطر همین میخوام کل سالن امتحان و مراقبا و همه رو با یه حمله انتحاری منفجر کنم دیروز وسطای آزمون بالای دفترچه بزرگ نوشتم : "فقط زماندار" ! و مشکل من همینه ! بی حوصلگی و کلافگی سر آزمون ! فقط همین ! اگر نه همه ی سئوالات رو بیارید همین الان براتون حل کنم ! (بصورت زماندار تک درس!) و تا نشینید تست زماندار نزنید فایده نداره ! بنظر من که اگر وقت دارید یک کتاب رو کامل آموزشی بزنید ، (کتابی که تمام نکات رو پوشش داده باشه) بعد یه کتاب رو کلا زماندار بزنید !

با ناامیدی چیزی حل نمیشه ! بلند شو برو شروع کن ! اینو از کسی بشنو که بارها بخاطر علم زیادی خودش گریه کرده !(هر چند ربطی هم نداشتن بهم!)
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      من به ندرت جواب میدم ولی دیدم کلن روحیتون خراب شده و اینا گفتم یه کمکی بکنم انسانیت رو بجا آورده باشم ! ببینید چندتا نکته رو بدونید : 1- کنکور علم شما رو نمیسنجه 2- کنکور (آزمایشی) زمانداره 3- کنکور (بازم آزمایشی!) ترکیبیه .
      در این رابطه این سایت : alirezael.ir مطالب جامعی داره و نیاز به توضیح من نیست ...

من توی سطح شهرمون و با جرئت استان اصفهان میتونم بگم کسی نیست که اصلن از نظر علمی جرئت حرف زدن در برابر منو داشته باشه ! اما نتیجه توی آزمون ها چیه ؟ کاملا برعکس
      شما خودتون توی آزمون میفهمید مشکلتون چیه ! مثلا من همیشه کلافه میشم دیگه حوصله ندارم ، بخاطر همین میخوام کل سالن امتحان و مراقبا و همه رو با یه حمله انتحاری منفجر کنم دیروز وسطای آزمون بالای دفترچه بزرگ نوشتم : "فقط زماندار" ! و مشکل من همینه ! بی حوصلگی و کلافگی سر آزمون ! فقط همین ! اگر نه همه ی سئوالات رو بیارید همین الان براتون حل کنم ! (بصورت زماندار تک درس!) و تا نشینید تست زماندار نزنید فایده نداره ! بنظر من که اگر وقت دارید یک کتاب رو کامل آموزشی بزنید ، (کتابی که تمام نکات رو پوشش داده باشه) بعد یه کتاب رو کلا زماندار بزنید !

با ناامیدی چیزی حل نمیشه ! بلند شو برو شروع کن ! اینو از کسی بشنو که بارها بخاطر علم زیادی خودش گریه کرده !(هر چند ربطی هم نداشتن بهم!)
      هههههه من که اصلا نفهمیدم چی به چیه ولی ممنون بابت این راهنمایی

6. Top | #21
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چی ، چی به چیه ؟!
      خنده نداشت ها !

بهرحال امیدوارم موفق باشید .اون سایت رو حتما چک کنید.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چی ، چی به چیه ؟!
      خنده نداشت ها !

بهرحال امیدوارم موفق باشید .اون سایت رو حتما چک کنید.
      من میگم چطوری برنامه ریزی کنم ترازم بالا بیاد

8. Top | #23
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      توی این سایت هست ... همه چی هست ...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست من
      اینجوری راهنمایی نمیشه کرد حتمایه اطلاعاتی از وضعیت خودتون بدین
      مثل ساعت مطالعه / وضعیت درسی / وضعیت آزمون / نحوه مطالعه و ...
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

10. Top | #25

نمایش مشخصات

ههههه یکی از دوستای منم رشتش ریاضی المپیادیه ولی ترازش 5000
      زیبا فکر کن همه چیز را زیبا خواهی یافت

از این جا رد میشم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin-m نمایش پست ها
      سلام یکی منو راهنمایی کنه هرچقد میخونم ترازم بالا نمیاد
      ترازت چنده؟ساعات مطالعه هفتگیت چنده؟ در هقته چند ساعت زیست؟تعداد غلطات تو هر آزمون؟زمان کم میاری یا نه؟مشکلت دقیقا با کدوم درسه ؟میخوای ترازت چند بشه؟چه رشته ای می خوای؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بانو همچون یک انسان بالغ برو پیش یه مشاور تضمینی...اونا بهترین نوع برنامه ریزیو دارن...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      ترازت چنده؟ساعات مطالعه هفتگیت چنده؟ در هقته چند ساعت زیست؟تعداد غلطات تو هر آزمون؟زمان کم میاری یا نه؟مشکلت دقیقا با کدوم درسه ؟میخوای ترازت چند بشه؟چه رشته ای می خوای؟
      مثلا گاهی 12 ساعت اونم اگه زیاد بخونم ها ولی تقریبا 8 تا 9 ساعت هست و زیستو در هفته ی اول کامل میخونم یعنی هفته اول تقریبا روزی 4 5 ساعت طول میکشه وقتی ک فصل تموم شد هفته دوم فقط مرور از خلاصه ها تعداد غلطامم زیاده و ترازمم 5200 هستش ولی هرچقد میخونم یا تست میزنم سوالای قلمچی رو نمیتونم بزنم و مشکلم با زیست شیمی و ادبیات هس ک شک دارم با اینکه شاید بلد باشم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad1124 نمایش پست ها
      سلام دوست من
      اینجوری راهنمایی نمیشه کرد حتمایه اطلاعاتی از وضعیت خودتون بدین
      مثل ساعت مطالعه / وضعیت درسی / وضعیت آزمون / نحوه مطالعه و ...
      ساعت مطالعه تقریبا 7 8 ساعت و ترازم 5200

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      بانو همچون یک انسان بالغ برو پیش یه مشاور تضمینی...اونا بهترین نوع برنامه ریزیو دارن...
      پارسال رفتم مفید نبود شما برنامه خاصی سراغ نداری؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن