خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترمیم معدل

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ترمیم معدل

با لسام من امسال کنکور دادم که رتبم شد 14 هزار ریاضی با معدل 15.79 که واقعا 3 درسم خیلی کمه بقیه بد نیستن . من میتونم این سه درسو یه جوری ترمیم کنم برا کنکور مجدد ؟ هر کی یه حرف میزنه یکی میشه یکی میگه نمیشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ترمیم معدل هنوز اجرایی نشده .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتان چیکار کنم الان برم واسه دی ماه بخونم یا برم سراغ کنکورم....آخه معدلم 13.41 بوده خواهشااا شما که تو شهر میشینید از وزیر بپرسید بگید.....خواهش میکنم کمکم کنید الان 8سال هستش دارم کنکور میدممممخدایا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککک
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: پیش‌نویس غیرقابل استناد طرح ترمیم سوابق تحصیلی دانش آموزان توسط مرکز سنجش آماده شده، اما هنوز وزارت آموزش و پرورش در ارتباط با این موضوع درخواستی از ما نداشته است.
      عبدالرسول عمادی (رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش) در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه ایلنا با اشاره به ترمیم معدل و نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان گفت: امکان ترمیم سوابق تحصیلی دانش‌آموزان به این دلیل در حال فراهم شدن است که این سوابق به طور مستقیم در نتیجه کنکور و انتخاب دانشگاه موثر است در حالی که برخی از دانش‌آموزان تاکنون نسبت به نمرات و سوابق تحصیلی خود حساس نبودند.
      وی افزود: البته در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش تدوین آیین‌نامه مربوط به ترمیم سوابق تحصیلی دانش‌آموزان را شروع نکرده است، منتهی پیش‌نویس غیرقابل استناد این طرح توسط مرکز سنجش آماده شده، اما هنوز وزارت آموزش و پرورش در ارتباط با این موضوع درخواستی از ما نداشته است.
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن