خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تاثیر معدل در کنکور 93

سلام ببخشبد اگه این سوال رو میکنم چون دارم از الان میخونم برای کنکور 93 طبق خبری که گفته شده از کنکور 93 تاثیر معدل رو زیاد میکنن الان سوال من اینه که اگه تاثیر معدل رو زیاد کنن ایا منی که معدلم پایین هست ضرر میکنم یا اگه درصدهام توی کنکور خوب باشه جای امیدواری هست من برای پزشکی میخونم

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هستی نمایش پست ها
      سلام ببخشبد اگه این سوال رو میکنم چون دارم از الان میخونم برای کنکور 93 طبق خبری که گفته شده از کنکور 93 تاثیر معدل رو زیاد میکنن الان سوال من اینه که اگه تاثیر معدل رو زیاد کنن ایا منی که معدلم پایین هست ضرر میکنم یا اگه درصدهام توی کنکور خوب باشه جای امیدواری هست من برای پزشکی میخونم
      سلام

به خودتون ناامیدی راه ندهید - همیشه مسئولان حرف زیاد می زنند

شما تمامی تلاشتون را بکنید - انشاالله به اهدافتون می رسید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام
      در کنکور93به احتمال زیادتاثیرمعدل50درصدخواهدبو دعلاوه بر نمرات سوم دبیرستان نمرات پیش دانشگاهی هم درکنکور93تاثیر دارد
      باتوجه به اینکه من چندسال پیش, پیش دانشگاهی را تمام کردم و امتحانات هم نهایی نبود
      بااین حساب فقط نمرات دبیرستان برای من تاثیر داره یعنی فقط25درصد؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
      باسلام
      در کنکور93به احتمال زیادتاثیرمعدل50درصدخواهدبو دعلاوه بر نمرات سوم دبیرستان نمرات پیش دانشگاهی هم درکنکور93تاثیر دارد
      باتوجه به اینکه من چندسال پیش, پیش دانشگاهی را تمام کردم و امتحانات هم نهایی نبود
      اصلا مشخص نیست که تاثیر می خواد چطوری بشه ! من فکر نمی کنم همینطوری تاثیر رو بکنن 50 درصد ! آخه این امتحانا فقط سال سوم برگذار میشه. و اصل سنجش بر کلیه دروس دبیرستانه و فکر نمی کنم نمرات کلاس سوم رو بکنن 50% کنکور ! . خیلیا می گفتن همین کنکور 92 هم میشه 50 درصد ولی نشد. حالا باید ببینیم چی می گن !

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
      باسلام

50% خیلیه

http://entrepreneurship.aiau.ir/Entr...gImages/01.jpg

شايد كمتر ايراني نام او را به ياد داشته باشد . دكتر علي جوان مخترع نوعي ليزر
      Helium Neon laser با كاربرد زياد ميباشد . تحقيقات گسترده او باعث شد در بين 100 نابغه جهان جايگاه 12 را به خود اختصاص دهد .
      بسیاری از پیشرفت‌های صنایع امروز بخصوص الکترونیک، نتیجه تلاش‌های پروفسور جوان است.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وای اگر 50% بشه که رسما من باید خودم رو بکشم. با این وضع که شاغل هستم، 92 فکر نکنم بتونم به رتبه مورد علاقم برسم (میخوام زیر 4000 بشم) پس قطعا باید روی 93 تمرکز کنم. بچه ها کسی هست که برنامه ریزی دقیق بتونه بده برای کنکور 93؟ فرض کنید من میخوام از امروز شروع کنم برای خوندن (روزی 5 ساعت حدودا) چیارو باید اول بخونم؟ عمومی؟ کتابای دبیرستان؟ کلاس باید برم؟ 5 ساعت کمه؟ یک راهنمایی کنید خواهشا، میدونم مورد استفاده باقی دوستان هم واقع میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

Post ● تاثير 25 درصدي سوابق تحصيلي در کنکور 93 نهايي شد

• ● تاثير 25 درصدي سوابق تحصيلي در کنکور 93 نهايي شد

رضا صابري در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرين تصميمات شوراي سنجش و پذيرش دانشجو، به نهايي شدن تاثير 25 درصدي سوابق تحصيلي در پذيرش کنکور 93 اشاره کرد و گفت: پس از بررسي بخش ديگري از لايحه سنجش و پذيرش دانشجو، يکي از ضوابطي که تعيين شد تاثير 25 درصدي سابقه تحصيلي در کنکور سال 93 بود که اين ميزان تاثير مستقيم در پذيرش خواهد داشت.
      وي در خصوص تاريخچه تاثير سوابق تحصيلي در پذيرش طي سالهاي گذشته، خاطرنشان کرد: سوابق تحصيلي در سالهاي گذشته فقط تاثير مثبت داشت اما شوراي سنجش و پذيرش به دنبال اعمال تاثير مستقيم سوابق تحصيلي است که تفاوت اساسي با تاثير مثبت در قبولي متقاضيان 93 دارد.رئيس کميته آموزش عالي با اشاره به سهم باقيمانده در پذيرش کنکور 93، اظهار داشت: تا زماني که وزارت آموزش و پرورش بتواند آزمونهاي نهايي استاندارد را براي سابقه تحصيلي برگزار و اعلام کند، برگزاري کنکور عملاً در کنار سابقه تحصيلي ادامه خواهد داشت و هر زمان که شوراي سنجش و پذيرش به اين نتيجه برسد که ميزان سابقه تحصيلي براي پذيرش دانشجو کفايت مي کند، از برگزاري کنکور صرف نظر خواهيم کرد.صابري با تاکيد بر اينکه در پذيرش 93، ميزان تاثير کنکور در پذيرش کمتر خواهد شد، به دو دليل اين امر اشاره کرد و افزود: يک بخش از رشته محلها که از سال تحصيلي آزمون پذيرش بدون آزمون را آغاز کرده اند در سال 93 افزايش خواهند يافت، دليل دوم اين است که در همه رشته ها الزاماً آزمون تخصصي برگزار نخواهد شد که يک بخش از تاثيرگذاري کنکور را کاهش مي دهد.به گفته رئيس کميته آموزش عالي مجلس، تنها در اندکي از رشته محلها آزمون تخصصي برگزار مي شود؛ از سال 93 در يک فاصله 5 ساله روند پذيرش دانشجو به گونه اي مي شود که 85 درصد ظرفيت پذيرش فقط طبق سابقه تحصيلي خواهد شد.صابري در عين حال خاطرنشان کرد که ميزان 25 درصدي سوابق تحصيلي در آزمون سخت و راحت 93 به يک اندازه خواهد بود.وي خاطرنشان کرد: به محض برگزاري کنکور 92، تکليف رشته محلهاي داراي آزمون تخصصي و آزمون عمومي مشخص خواهد شد.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aligascan نمایش پست ها
      وای اگر 50% بشه که رسما من باید خودم رو بکشم. با این وضع که شاغل هستم، 92 فکر نکنم بتونم به رتبه مورد علاقم برسم (میخوام زیر 4000 بشم) پس قطعا باید روی 93 تمرکز کنم. بچه ها کسی هست که برنامه ریزی دقیق بتونه بده برای کنکور 93؟ فرض کنید من میخوام از امروز شروع کنم برای خوندن (روزی 5 ساعت حدودا) چیارو باید اول بخونم؟ عمومی؟ کتابای دبیرستان؟ کلاس باید برم؟ 5 ساعت کمه؟ یک راهنمایی کنید خواهشا، میدونم مورد استفاده باقی دوستان هم واقع میشه
      سلام
      مهمترین عامل برای موفقیت در کنکور.بالا زدن دروس تخصصی هست.
      به طور ویژه و پیوسته هر روز رو به مطالعه دروس اختصاصی بپردازید و دقیق و مفهمومی بخونید دروس رو ...
      حتنا سوالات کنکور رو هم ببینید تا با سبک اون اشنا بشوید و در مطالعه به نحوی درس بخونید که گویا میخواهید برای یک کلاس ان را توضیح دهید ...
      ابتدا دروس پایه را شروع کنید ..
      دروس عمومی رو هم کار کنید و یک درس هدفگذاری برای درصد بالای 70 که میتونه رتبه شما در اون درس خیلی خوب کنه و رتبه کل شما رو بهبود بدهد ...

موفق باشید
      حرکت کن و منتظر نباش که باد چیزی با خود بیاورد.

.....یا به اندازه ی آرزوهایت تلاش کن و یا به اندازه ی تلاشهایت ارزو .....]

www.RaheBartar.blogfa.com

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی بده ادم شروع کنه به خوندن برای کنکور93...اونم با معدل کتبی14.به امید تک رقمی....بعد چند روز اعلام کنن شده تاثیر مستقیم....با این وجو همه میدونیم که تک اووردن برای یه معدل 14ی محاله....پس دیگه به چه امیدی درس بخونیم...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز مسئولین محترم خودشون هنوز با هم به توافق نرسیدن پس نگران نباشید. 25 خرداد قراره تصمیمات نهایی 93 گرفته بشه. حتی تا لحظه ی اعلام نتایج خیلی چیز ها ممکنه تغیر کنه پس نگران نباشید....
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ro.Architect نمایش پست ها
      دوست عزیز مسئولین محترم خودشون هنوز با هم به توافق نرسیدن پس نگران نباشید. 25 خرداد قراره تصمیمات نهایی 93 گرفته بشه. حتی تا لحظه ی اعلام نتایج خیلی چیز ها ممکنه تغیر کنه پس نگران نباشید....
      کاش همینطور باشه که میگی...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکمم به فکر ما که امسال نهایی داریم باشید..ما که بیشتر اهمیت داریم..

خدا کنه 25درصد بمونه با تاثیر مستقیم حداقل اینجوری می خونیم معدلمون خوب شه دیگه..والا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      علام شد که تاثیر معدل نهایی در کنکور 93
      25%است وگفته اند که تاثیر مستقیم دارد حلا تاثیر مستقیم یعنی چی ؟
      یعنی اگرمن معدلم 17 بشه امیدی به رتبه ی تک رقمی ندارم؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
      سلام دوستان
      علام شد که تاثیر معدل نهایی در کنکور 93
      25%است وگفته اند که تاثیر مستقیم دارد حلا تاثیر مستقیم یعنی چی ؟
      یعنی اگرمن معدلم 17 بشه امیدی به رتبه ی تک رقمی ندارم؟
      شدش تاثیر مستقیم ؟

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاثیر مستقیم که خیی بده .......................................تاثیر مثبت خوب بود

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن