خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خودرو سازمانی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

تو مملکتی که به محض اینکه یه نفر ریس یه شعبه از یه بانک در پیتی در چلغوز اباد میشه، اولین کار که میکنه یه ماشین انچنانی سوار میشه ، وجود همچین کسایی واقعا ارامش بخشه!
      خسته نباشی امیرامیر سرلشکر عطاءالله صالحی (متولد ۱۸ اسفند ۱۳۲۸) فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی درسال ۱۳۴۶ وارد ارتش شد و در سال ۱۳۴۹ با رسته توپخانه از دانشکده افسری فارغ‌التحصیل شد. امیر صالحی در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۸۴ و پس از استعفای امیر سرلشکر محمد سلیمی به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.[۱] سرلشکر صالحی بالاترین مقام ارتش ایران است و در پست فرماندهی کل آجا دارای اختیار صدور دستور و فرماندهی مستقیم بر فرماندهان نیروهای زمینی، دریایی و هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش است. وی هم اکنون دارای ۴۷ سال خدمت در ارتش است.برخی از سخنان سرلشکر صالحی:[در پاسخ به خبرنگار تلویزیون العالم، که درباره خطر حمله نظامی اسرائیل به ایران سؤال کرده بود:] من فکر نمی‌کنم که بیشتر از یازده روز طول بکشد که ما بتوانیم کل اسرائیل را با خاک یکسان و نابود کنیم، البته که اسرائیل کوچک‌تر از آن است که بتواند علیه ایران اقدامی نظامی بکند...دشمن اگر می‌خواهد قدرت ارتش ایران را بسنجد بسم‌الله.

12115678_1673140096262768_8700279108371214746_n.jpg

این آقا سید غیور رودسری از استان گیلان بعد حاج قاسم سلیمانی کرمانی دومین فرد نظامییه که تومملکتمون به وجودش افتخار میکنم

heroes.jpg

چنین فرماندهان بی ریایی هم داریم ما!
      اگه سرلشگر صالحی و سلیمانی میخواستن افتخارات و مدالاشونو رو یونیفرمشون به نمایش بذارن الآن 4برابر این آقای سمت راستی مدال رو سینشون بود!
      همون3تا نشان فتحی که سردار داره به کل مدال های این آقا میرزه

ویرایش توسط bs756 : 22 مهر 1394 در ساعت 12:39

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      مختار داره این خاک....

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خدا حفظشون کنه....

و ان شالله یه همچین ادمایی رو بیش از بیش از عرصه ها و پست های دیگه ی جامعمونم ببینیم....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      مختار داره این خاک....
      مختارها داره این خاک...

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن