خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 79
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اشتراک ازمون های ازمایشی گزینه دو و گاج و...

هدفم از ایجاد این تایپیک اینکه شاید خیلی از ماها یک ازمون ازمایشی شرکت کرده باشیم و حالا به دلایلی مایلییم با اشتراک ازموناییکه خودمون داریم از ازمونای سایر موسسات که بقیه دوستان شرکت کرده اند استفاده کنیم این تایپیک فرصتتی برای اشتراک ازمونای مختلف .امیدوارم بتونیم با هم ،به هم کمک کنیم.
      من خودم ازمونای زیست گروه ماز شرکت کردم گروه معروفیه و مولف کتاب iq انتشارات گاج .20 ازمونه تا کنکور .با بچه هاییکه که ازمونای گزینه دو یا گاج رو شرکت میکنن به اشتراک میزارم.
      ویرایش توسط وحید ی : 22 مهر 1394 در ساعت 02:50

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      هدفم از ایجاد این تایپیک اینکه شاید خیلی از ماها یک ازمون ازمایشی شرکت کرده باشیم و حالا به دلایلی مایلییم با اشتراک ازموناییکه خودمون داریم از ازمونای سایر موسسات که بقیه دوستان شرکت کرده اند استفاده کنیم این تایپیک فرصتتی برای اشتراک ازمونای مختلف .امیدوارم بتونیم با هم ،به هم کمک کنیم.
      من خودم ازمونای زیست گروه ماز شرکت کردم گروه معروفیه و مولف کتاب iq انتشارات گاج .20 ازمونه تا کنکور .با بچه هاییکه که ازمونای گزینه دو یا گاج رو شرکت میکنن به اشتراک میزارم.
      من برنامه میخوام.
      من میخوام پدر مادرم به من افتخار کنن.
      من تو کانون ثبت نام می کنم.
      ما تو کانون ثبت نام می کنیم.
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی خوبه اگه بچه ها به اشتراک بزارن.
      اما چه جوری ؟! pdf نیست که ازمون ها.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط toofan425 نمایش پست ها
      دوستانی که میخوان آزمونا رو به اشتراک بزارن؛
      باید صفحات دفترچه ی سوالات و پاسخنامه رو با کیفیت مطلوب اسکن کرده ، و فایلهای عکس رو که اسکن کردن با نرم افزار
      PDF To JPEG pro تبدیل به فایل PDF کرده و آپلودش کنن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      دوستانی که میخوان آزمونا رو به اشتراک بزارن؛
      باید صفحات دفترچه ی سوالات و پاسخنامه رو با کیفیت مطلوب اسکن کرده ، و فایلهای عکس رو که اسکن کردن با نرم افزار
      PDF To JPEG pro تبدیل به فایل PDF کرده و آپلودش کنن
      برای کسایی که اسکنر ندارن هزینه داره.ولی اگه بچه ها همکاری کنن واقعا خوب و عالیه.
      اقا این سایت ازمون ها رو می فروشه ما این کارا رو داریم می کنیم نیان ما رو به جرم سیاسی نگیرن.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای کسایی که اسکنر ندارن هزینه داره.ولی اگه بچه ها همکاری کنن واقعا خوب و عالیه.
      اقا این سایت ازمون ها رو می فروشه ما این کارا رو داریم می کنیم نیان ما رو به جرم سیاسی نگیرن.
      آره کسی که اسکنر نداشته باشه که نمیشه ، چون هزینه بر اینطوری داداش
      نه داداش نمیان
      ، خیالت راحت راحت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...در واقع این کار یه جور مبادله مثلا من ازمون گاج رو شرکت میکنم اما گزینه دو رو میخوام پس برای همدیگه به اشتراک میذاریم...خب باید اسکن کنیم به ایمل بفرستیم.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام...در واقع این کار یه جور مبادله مثلا من ازمون گاج رو شرکت میکنم اما گزینه دو رو میخوام پس برای همدیگه به اشتراک میذاریم...
      خب باید اسکن کنیم به ایمل بفرستیم.
      داداش کار خوبیه
      ولی خب نیازی نیست به ایمیل بفرستیم ، همینجا دوستان فایل های آزمون رو آپلود میکنن و میذارن
      و شما که استارتر هستی لینک دانلود مربوط به هر آزمونی رو در پست اول قرار میدی و پست اول رو ویرایش میکنی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه مشکلی نداره... از این گذشته قراره به ایمیل هم بفرستیم...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      داداش کار خوبیه
      ولی خب نیازی نیست به ایمیل بفرستیم ، همینجا دوستان فایل های آزمون رو آپلود میکنن و میذارن
      و شما که استارتر هستی لینک دانلود مربوط به هر آزمونی رو در پست اول قرار میدی و پست اول رو ویرایش میکنی

این طوری اگه حساب کنیم تایپیکای دیگه هم هست بحث اینکه هر کی تو هر ازمونی هست یک مبادله انجام بده این باعث میشه وسط کار نره میخوام یک گروه بشیم که همه ابخاطر زحمتی که میکشن نتیجه ای هم دریافت کنیم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این طوری اگه حساب کنیم تایپیکای دیگه هم هست بحث اینکه هر کی تو هر ازمونی هست یک مبادله انجام بده این باعث میشه وسط کار نره میخوام یک گروه بشیم که همه ابخاطر زحمتی که میکشن نتیجه ای هم دریافت کنیم
      به هر حال طرح و پیشنهاد خوبیه داداش ، امیدوارم دوستان همکاری کنن

12. Top | #12
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام اگه میشه ازمون های گروه ماز رو بزار ممنون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      سلام اگه میشه ازمون های گروه ماز رو بزار ممنون
      سلام. هدف تایپک به این صورت نیست که هر کی هر چی داشت بذاره بحث اینکه من ازمونای ماز رو شرکت کردم اما ازمونای گاج رو هم میخوام یکی که ازمونای گاجو شرکت کرده و خواهان ازمونای ماز هست درخواست میده یه ارتباطی ایجاد میشه برای همکاری با هم اینطوری نا خوداگاه تعهدی هم ایجاد میشه که تا اخر ازمونا با هم بمونیم.

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با این ایده کامل موافق نیستم .
      به نظر من هر کی هر چی داره بزاره بهتره که همه بتونن استفاده کنن .
      من خودم آزمونای ماز رو ثبت نام کردم و پنج شنبه وقتی سوالات رو گذاشتن رو سایت ، تو انجمن می زارم بچه ها دانلود کنن /

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      با این ایده کامل موافق نیستم .
      به نظر من هر کی هر چی داره بزاره بهتره که همه بتونن استفاده کنن .
      من خودم آزمونای ماز رو ثبت نام کردم و پنج شنبه وقتی سوالات رو گذاشتن رو سایت ، تو انجمن می زارم بچه ها دانلود کنن /
      شما لطف میکنین این کار رو میکنین و خیلی هم عالیه این کار. اما یه انجمن دیگه اینکارو کرده بود در نهایت بعلت اعتراض گروه ماز حذف کرد دانلوداشو...واسه همین من بحث ایمیل رو کشیدم وسط وبحث یک ارتباط هماهنگ. ثانیا به چه صورت مطمن هستین که تا اخر اینکارو انجام میدین هیچ تضمینی نیست اما اگه به ازای ازمونای دیگه اینکارو کنید مطمنا به خاطر خودمونم شده تا اخر ازمونا هستیم... (ازمون 22 مهر ماز ساعت 2 امروز چهار شنبه انلاین برگزار میشه)

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن