خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 142
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

خبر جدید ترمیم معدل

سلام
      بچه ها خبری حدید واسه ترمیم معدل هست تورو خدا برین تو سایتها یا به شماره 82284074 زنگ بزنید تا این طرح با درخواستهای ما تصویب شه سریعتر معدل پایین باشه باید قید کنکور رو بزنیم واقعا

یه نظری هم جام جم خودش پایین گذاشته:
      ریاحی نژاد، مدیر كمیسیون اساسنامه ها و مقررات تحصیلی شورای عالی آموزش و پرورش "امتحان ترمیم معدل را با امتحان نهایی سایر دانش آموزان در نوبت های امتحانی، خرداد، شهریور یا دی برگزار می شود.شركت در كنكور شامل دو بحث است؛ یك بحث تاثیر 25 درصدی نمره امتحان كتبی دیگری بحث دیگری است است شما می توانید بعد از شركت در آمزون كنكور نمراتت را بدید لحاظ كنند اگر به دی نرسد در امتحانان خرداد شركت كنند چون اعلام نتیجه كنكور به تابستان می افتد ، مشكلی ندارد از این جهت مشكلی ندارد كه می گویند قبل از ثبت نام در كنكور باید باشد. "اعلام نتیجه كنكور، بخشی از آن بر مبنای آزمون كنكور است، بخشی نیز بر اساس سوابق تحصیلی. سوابق تحصیلی شما می تواند مربوط به دی یا برای خرداد باشد حتی اگر دانش آموزان، خرداد ماه امتحان ترمیم نمره معدل بگذرانند. سابقه اشان به سیستم سازمان سنجش ارسال می شود .نتایج كنكور را در شهریور اعلام نتیجه می كنند.قاعدتا 2 تا 3 هفته بعد از امتحانات خرداد، نمرات جدید به سازمان سنجش ارسال می شود .بنابراین نمرات جدید در نتایج كنكور 95 موثر خواهد بود."
      حالا نظر شما چیه؟؟
      اینم لینکش
      جام جم آنلاین-انتظار دانش آموزان مضطرب از رییس جمهور

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از ما که گذشت ولی به شما فکر میکنم اعصابم از دست مجلس و رییس جمهور و آموزش و پرورشو و همه خورد میشه بخدا **** به مملکت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      از ما که گذشت ولی به شما فکر میکنم اعصابم از دست مجلس و رییس جمهور و آموزش و پرورشو و همه خورد میشه بخدا **** به مملکت
      به خدا بدبخت شدمی تو این مملکت اصن معلوم نیست این قانون چی هست کی تصویب میشه کی اجرا میشه هیچیش معلوم نیست هربارم که یه حرف درست نمیزنن خیلی وضع خرابه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگران نباشین این طور که معلومه به کنکور 95 میرسه قطعا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      نگران نباشین این طور که معلومه به کنکور 95 میرسه قطعا
      یعنی ما نریم دی دیپلم مجدد بگیریم؟؟ یوقت دی نگذره بگن آخ دیر شد و رفت واسه کنکور 96

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      یعنی ما نریم دی دیپلم مجدد بگیریم؟؟ یوقت دی نگذره بگن آخ دیر شد و رفت واسه کنکور 96
      اگه دیپلم مجدد مطمعنی که وقتت رو هدر نمیده برو بگیر. ولی من استدلالم اینه که برای کنکو ر95 انجام میشه این کار .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      اگه دیپلم مجدد مطمعنی که وقتت رو هدر نمیده برو بگیر. ولی من استدلالم اینه که برای کنکو ر95 انجام میشه این کار .
      ببین من دیپ مجدد گرفتم سال پیش تجربی ولی دایی من دقیقا زمان امتحانام فوت کرد و من امتحانامو با تمرکز ندادم و نمراتم همه 11-12 شد حالا دو سه تا 18-19 هم دارم ولی با این حال وضع نمراتم خوب نیست
      موندم چیکار کنم به خدا هیچ امیدی ندارم باهامون بازی میکنن راحت هیچ راه جبرانی نمیزارن و اگرم میزارن چقدر دیر
      سه ساله پشت کنکورم با امسال میشه چهار

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من میترسم برم دیپ.مجدد ثبت نام کنم بگن کد مشکل داره حالا بیا حوض خالی پر کن.واقعا دو دلم.نمیدونم.چیکار کنم.بنظر شما مشکلی واسه کد پیش نمیاد؟؟؟؟
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      من میترسم برم دیپ.مجدد ثبت نام کنم بگن کد مشکل داره حالا بیا حوض خالی پر کن.واقعا دو دلم.نمیدونم.چیکار کنم.بنظر شما مشکلی واسه کد پیش نمیاد؟؟؟؟
      نه مشکلی پیش نمیاد ببین شما میری دیپلم مجدد میگیری کد دیپلم جدیدت عوض میشه با اون کد جدید ثبت نام میکنی ولی به نظرم واسا واسه ترمیم هرچند رو هواست یکم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چون امسال پیش رو هم تاثیر دادن اگه بخای دیپ مجدد بگیری باید پیش دانشگاهیرو مجدد بگیری...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم اجرا بشه و به کنکور 95 برسه ...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      چون امسال پیش رو هم تاثیر دادن اگه بخای دیپ مجدد بگیری باید پیش دانشگاهیرو مجدد بگیری...
      پیش من قدیمیه تاثیر نداره درضمن امسال تاثیر مثبته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من که خرداد حتما اجرا میشه و به کنکور 95 هم میرسه ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      به نظر من که خرداد حتما اجرا میشه و به کنکور 95 هم میرسه ...
      من موندم اگر خرداد اجرا بشه کی نمرات رو میفرستن؟؟ یا اینکه یه موقع منظورشون این نباشه که این نمرات صرفا برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلیه؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من موندم اگر خرداد اجرا بشه کی نمرات رو میفرستن؟؟ یا اینکه یه موقع منظورشون این نباشه که این نمرات صرفا برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلیه؟؟
      همون موقع میفرستن که نمرات پیش رو بفرستن. فکر نکنم چون اگه اینطوری بود حتما میگفتن

یا شایدم به صورت مفهومی گفتن ما نفهمیدیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ویرایش توسط biology115 : 21 مهر 1394 در ساعت 18:26

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن