خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Unhappy زوج کتاب فیزیک قلمچی؟همه بیایدتو نظر بدین

سلام بچه ها من یه مشکل خیلی بزرگ دارم نمیدونم از بین فیزیک 2و3 کدومو انخاب کنم راستش میخاستم این آزمون نورو بزنم آزمون بعد سال سوم ولی پشتیبان قلمچی گفت نمیشه اگه دومو بزنم تا آخر نیمسال اول فقط اجازه دارم اونو بزنم .نمیتونم هم تشخیص بدم کدوم سخت تره چون تا حال کنکوری نخوندمشون وفقط از دوم هم سال اولو تموم کردم و دوم هم فشارو خوندم ازجزوه ولی تست نزدم براش.لطفا کمک کنید کدومو انتخاب کنم باتوجه به پیچیده بودن واهمیت اون فصلا درکنکور آخه به نظرم قلمچی خیلی دیر تموم میکنه واون وقت بیشتر برای جمع بندی باید باشه نه خوندن درسای تازه ومهم .لطفا همه نظر بدن .ممنون
      ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما ببین رو کدوم مباحث ضعیف تری اونو تو نیمسال اول بخون چون وقتت بیشتره . به نظر من فیزیک 1و 2 رو می تونی نوبت دوم بخونی چون حجمش کمتره بازم نظر خودت مهمه

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فک نمیکنم پشتیبان درست عرض کرده باشه من که فیزیک 3 برداشتم اونم فقط دوفصل خازن و مقاومت رو میخونم بقیشو کنار گذاشتم. فیزیک سه رو برداری بهتره دوم و اول که چییییییزی ندارن. بعدشم شما اصن هر ازمونی هر کدوم از زوج کتابارو بزنی تراز قلمچی و درصدش برا شما لحاظ میشه مشاور اشتباه میکنه اصن میتونی ازمون اول سه رو انتخاب کنی ازمون بعد دو و یک رو در هردوصورت برات تراز و کارنامه و درصدا صادر میشه حالا نیااای این کارو انجام بدیاااا خواستم برات مثال بزنم ولی برای اینکه ه برنامه ریزی خوب داشته باشی و بهم نریزه برنامت و کلافه نشی یکیش رو انتخاب کن تا اخرش ادامه بده من دو فصل خازن و مقاومت که تموم شدمیرم سراغ دو و یک درضمن شما که نصف بیشتر فیزیک دو رو مجبوری بخونیا همون فصل دینامیک و حرکت و اینارو باید با پیش جلو بری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس ینی میتونم این آزمون نورو بازتابو بخونم وآزمون بعد الکتریسیته؟اصن به نظرتون کارم درسته؟آخه گفتم اینطوری میتونم دوتا پایه رو تقریبا با هم تموم کنم @Nastaran74
      ...
      ویرایش توسط Fighter_queen : 21 مهر 1394 در ساعت 10:58

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بابا پشتیبانا کلا چرت میگن
      فیزیک 3 تقریبا وقت بیشتری میگیره واسه همین الآن بخونی بهتره

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اره میتونی ولی بهترش اینه که یه کتاب رو انتخاب کنی و تا اخر ادامه بدی نگران ایینه ها و اینا نباش همش دو فصله و راحته زودم تموم میشه اینجوری کیفیت مطالعت میاد پایین ینی تو میخوای سعی کنی زووود اینه و عدسی رو تموم کنی با پایه که چی بشه؟؟؟؟ برنامه کانون خودش دقیقه و از هر مطلبی تو کل سال چندین بار ازمونمیگیره همون سوم رو بردار.ببین فیزیک دونستن فرمول کافی نیست باید از هر مطلبی صدتا تست بزنی تو اگه شب تا صبم فیزیک بخونی و تست نزنی به خیال اینکه همه رو بلدی هیییچ وق نمیتونی موفق شی همون فیزیک سه رو بردار نگران دوم و اول نباش دوم رو تقریبا با پیش دانشگاهی میری جلو دیگه نگرانی نداره با نیمسال دومت فقط ایینه ها میمونن و یکم از فیزیک دو خیالتم راحتره فقط تاکید میکنم حتمااا تست بزن

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین تو نگران این نباش که تموم کنی کتاب رو انشالا با برنامه کانون اگه عقب نیفتی تموم میشه بیشتر از اون به فکر تسلطت باش بر مطالب خونده شده تو اگه پنجاه درصد کتاب رو با عمق صددرصد بخونی قطعااااا موفق تر از کسی هستی که صدرصد کتاب رو با عمق و تسلط پنجاه درصد خونده و فقط تست هست که هم سرعت عمل رو بالا میبره هم تسلط رو ..... موفق باشی.....اینم بگم که کتاب شیمی 2 از شیمی سه سختتره و خیلی استثناداره یکم قاطیه ولی شیمی سه مهمتره و تستاش سختتره بین زوج کتابای شیمی اگه سوم برداری بازم کارت اسونتر میشه..... ببینم این جمعه چیکار میکنی ایشالا بالای شش و خورده ای باشه ترازت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)