خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نماینده گان مجلس ، علی اکبر صالحی تحدید به مرگ کردن + فایل صوتی

در جریان بررسی کلیات طرح مربوط به نحوه اجرای برجام، صالحی به نمایندگی از دولت پشت تریبون حاضر شد

و گفت: مذاکرات در چارچوب انجام شده و من تا امروز سکوت کردم؛ اما چند روز پیش برای من در تلویزیون آرزوی مرگ کردند.

صالحی ادامه داد، برادر عزیزی در مجلس اینجا آمد و خیلی عجیب با قسم جلاله می‌گوید: سیمان روی تو می‌ریزیم و تو را می‌کشیم. آیا این نحوه صحبت کسانی است که می‌خواهند خدمت به نظام بکنند

که بگویند سیمان روی شما می‌ریزیم و در قلب راکتور اراک دفنتان می‌کنیم؟

صالحی در گفته های خود، اشاره ای به فردی که این جمله را به وی گفته بود، نکرد؛ اما یکی از نمایندگان مجلس که در نزدیکی وی بود نام فردی را که این جمله را گفته بود، فاش کرد.

کمال الدین پیرموذن در خصوص این موضوع اظهار داشت: امروز در جلسه علنی، قبل از اینکه صالحی نطق خود را شروع کند،

یکی از نمایندگان مجلس به پیش وی رفت و با وی صحبت کرد؛ اما متأسفانه بعد از اندکی این نماینده کنترل خود را از دست داد و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور را تهدید به قتل کرد.

این نماینده گفت: همان طور که صالحی در گفته های خود عنوان داشت، نماینده ای که وی را تهدید کرده آقای حسینیان بود. این نماینده پیش آقای صالحی رفت و با کمال تأسف گفت: اگر برجام به فرجام برسد، تو را می‌کشیم و

سیمان رویت می‌ریزیم.

پیر موذن در پایان گفت: به جز روح الله حسینیان، دخیل عباس زارع زاده نیز بی احترامی زیادی به صالحی کرد و در حین سخنرانی رئیس سازمان انرژی اتمی، بارها وی را تهدید به قتل کرد، البته من و آقای جلالی، نزدیک ایشان

ایستاده و مراقب بودیم تا آسیبی به وی نرسد.

======

لینک دانلود اظهار نظر مبارک این جلاد عالی قدر

این مزدور گرامی هم بحظاتی بعد دچار عارضه فلبی شدن

mozdor1.jpg

-------

دوستانی که " روح الله حسینیان " نمیشناسن ، بگم که ایشون جلاد جمهوری اسلامی هستن و در گذشته شکنجه گر زندان تشریف داشتن .

سوالی که اینجاس ؛ روحیه لطیف ایشون موقع شکنجه درد نمیگرفت ؛ الان برای مظلوم نمایی اینگونه شد ؟

jalad.jpg

سوالی بعدی اینکه ؛ نفرت مردم به این آقایون ثابت شده اس ؛ کی اینارو نماینده کرده ؟

و جالب تر از همه بزرگ منشی علی اکبر صالحی بوده که بعد از بستری شدن این مزدور ، به عیادتش رفته

1.jpg
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 21 مهر 1394 در ساعت 02:04

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مردم چه راحت همو تهدید میکنن...من 1بار به یکی گفتم لباستو لاکی میکنم

بعد اون همش میترسیدم نکنه اون لباسمو لاکی کنه

مرسی سجاد
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      24 ابدی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ماده 669 قانون مجازات اسلامی مقرر نموده : هرگاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یاضررهای نفسی یا شرفی یا مالی و یا به افشای سری نسبت به خودیا بستگان او نماید، اعم از اینکه به این واسطه تقاضای وجه یا مال‌ یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد به مجازات شلاق تا (74) ضربه یا زندان از دو ماه تا دو سال محکوم‌خواهد شد.
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تهدید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن