خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      شما اگه مولف کتاب زیست بودی خودمون برجام رو کنسل میکردیم بعد با بالستیک میزدیم به خودمون
      بنده خدا ببین ۱۵ نفر نشستند کتاب زمین‌شناسی رو تالیف کردند هنوز هم غلط داره! یارو رفته یه چیزی توی جدول کتاب درسی زمین سوم اضافه کرده بعد غلط کنارش رو ندیده که درست کنه! بعد تو فکر می‌کنی این ۵ نفر خیلی حالیشونه که نشستند این کتاب لعنتی رو نوشتند که باید بشینی هی حفظش کنی؟!!! طبق اطلاعاتی که من دارم الان اصلاح کتاب درسی فقط دست یک نفرشونه (نفر اول یعنی کرام‌الدینی) که اونم با پارتی‌بازی رفته مولف شده وگرنه کتاب‌هاش رو بخونین کلی غلط داره. بلد نیست کتاب تالیف کنه بسوزه پدر پارتی‌بازی. بقیه کاری نمی‌تونند بکنند.
      شما بشین به جای نظر دادن کتاب درسی رو خر بزن.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راه انداژ زن باز میشه عاقا !! حداقل بر اساس شکل کتاب باز میشه ! ملاک تصویر کتاب نه حرف آقا و خانم ایکس

کتاب درسی - مهروماه - کرامت - هاشمی و ... گفتن باز میش ینی باز میشه دیگ

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      بنده خدا ببین ۱۵ نفر نشستند کتاب زمین‌شناسی رو تالیف کردند هنوز هم غلط داره! یارو رفته یه چیزی توی جدول کتاب درسی زمین سوم اضافه کرده بعد غلط کنارش رو ندیده که درست کنه! بعد تو فکر می‌کنی این ۵ نفر خیلی حالیشونه که نشستند این کتاب لعنتی رو نوشتند که باید بشینی هی حفظش کنی؟!!! طبق اطلاعاتی که من دارم الان اصلاح کتاب درسی فقط دست یک نفرشونه (نفر اول یعنی کرام‌الدینی) که اونم با پارتی‌بازی رفته مولف شده وگرنه کتاب‌هاش رو بخونین کلی غلط داره. بلد نیست کتاب تالیف کنه بسوزه پدر پارتی‌بازی. بقیه کاری نمی‌تونند بکنند.
      شما بشین به جای نظر دادن کتاب درسی رو خر بزن.
      حرفتون درسته ! اما من شوخی کردم
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      منظور؟! O_o
      شوخی کردم بی منظور
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن